yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (2)

  47. Geceleri ablamla mutlaka sade türk kahvemizi içeriz. Dalga olsun diye kapatıyoruz işte belirgin şekiller olursa bakıyoruz, yorumluyoruz gülüp eğleniyoruz falan. 2 haftadır fincanımda her akşam bir çift afedersiniz eşşek kadar göz çıkıyor. Hayır nasıl göz koyduysa istikrarlı da yani falımdan eksik olmuyor. Neyse gözü olanın gözü çıksın diyerek entry'mi sonlandırıyorum. 

  18 ekim 00:08

  46. iflah olmaz bir bilim sapığı olarak safsata olduğunu bildiğim, ama buna rağmen bakmaktan geri durmadığım hede. pandemi süresince evde otururken ilahi bir şekilde (?) bana hasıl olan yetenektir fal bakmak. düne kadar kabul de etmezdim bakabildiğimi ama artık kabul edebilirim.

  evet kahve falı bakabiliyorum. evet kahve falı saçmalıktır. evet iyi vakit geçirtiyor, ben eğleniyorsam gerisi önemli değil zaten.

  21 eylül 18:28

  45. Fala inanmam(gizlinot: Şaka tabiki ), haftada 1-2 kez keyfine içer kaparım ama son zamanlarda ne zaman fal kapasam ya çok belirgin (gbkz: Grup seks) ya da afedersiniz ama kocaman penisler çıkıyor. Tek başıma oturup içmesem birinin benimle dalga geçmek için kürdanla çizdiğini düşünebilirim. Fal kapamaya korkar oldum artık yine ne b*klar çıkacak diye.

  16 nisan 2019 13:23


  44. genelde eğlencesine baktırdığımdı taa ki bu haftaya kadar. çok kötü bir batak bu fal ortamı. girdin mi çıkamıyorsun.

  üç tane sanal uygulama kullanıyorum ikisi tarafından resmen şoklardayım. biri chat üzerine fincan fotoğraflarını atıyor ve karşılıklı konuşularak falınıza bakıyor (gizlinot: bu tabi ki ücretli) biri ise düz bir şekilde atıyorsun ve o sana yolluyor. isminin baş harfine, fiziksel özelliğine kadar bildi şaşmayım da napayım ?

  çok gaza geldim haftaya şehrimdeki bir falcıya gideceğim. ne demişler fala inanma falsız da kalma...

  uygulamalar: ücretli olan sembol fal, diğeri ise ben demiştim ve falcıhane.

  edit:ekleme

  2 aralık 2018 23:05 2 aralık 2018 23:37

  43. Açılın ben azılı bir fal manyağıyım! Benim gibilere yardımcı olmaya geldim.

  1 ay öncesine kadar haftada bir paralı falcılara giderdim. Kadın uzun boylu esmer erkek mi dedi, hemen kendimce yorardım birilerine, o birilerinin hareketlerini izlerdim sürekli. Paralı fallar dışında da arkadaşlar olsun, akrabalar olsun, fal bakan kim varsa her daim enselerinde olur illa ki baktırdım. Aynı zamanda fal uygulamalarına atar her kelimeyi kendimce bir şeylere yorar, kesin şöyle olacak diye şartlanırdım.

  Bu güne kadar yaşadığım fal deneyimlerinden sonra söyleyebileceğim tek kesin şey, bir çoğunun geçmişi bilebildiği. Geleceği bilen falcı ı-ıhh yok.

  Gittiğim falcılardan biriyle kanka olduk. "Geçmişimi ben de biliyorum. Bana gelecekten haber ver." demiştim. Bana dediği şeyi aynen yazıyorum "geçmiş illa ki bilinir ama gelecek çok değişken. Belki senin kısmetin şu an buranın önünden geçiyor ama sen bana fal baktırarak onu kaçırıyorsun." Bu cümleden sonra bir daha baktırmadım.

  Dediğim gibi harf versin, sen şu bölümü okuyorsun desin vs bunları ben zaten biliyorum. E şimdiye kadar geleceği tak diye tutturanı da görmedim. Ne diye baktırayım ki? Bir çoğu geçmişinizle ilgili hissettiklerinden yola çıkarak sallıyor. Arada tutuyor tabi ama bildiğinden değil, illa ki birinden biri denk geliyor sadece.

  inanır mısınız, ne zaman bir daha fal baktırmayacağım dedim, işte o zamandan beri her işim rast gidiyor. İstediğim ne varsa oldu, olmaya devam ediyor. Aylardır tık olmayan çocukla samimi olduk, istediğim bir şey vardı ve parasını bir türlü denkleştiremiyordum, bir baktım parayı topladim, küs olduğum arkadaşımla doğaçlama barıştık vs.

  Sürekli baktırıp kafa yormaktansa bir de baktırmamayı deneyin. Belki bıraktığınızda her isteğiniz yavaş yavaş olmaya başlar. Denemekten zarar gelmez.

  29 temmuz 2018 20:42

  42. psikolojik olarak rahatlamak, güzel şeyler duymak için baktıran insanları anlarım da, şu fala inanan, falda çıkan şeyleri gerçek sanan, her allahın günü falcıya gidip bu şarlatanlara para kaptıran insanları gerçekten anlamıyorum.

  24 mart 2018 22:07

  41. hepimizin güzel sözler duymaya ihtiyacı var sanırım. keşke bunları gün içinde birbirimize de söylesek. fala ümit bağlamış olmayız belki:( benimde gerçekten çok ihtiyacım şuanda

  18 aralık 2017 22:25


  40. kırk yılda bir bari ben de soru cevaba foto atayım dedim, onda da cevap yazan olmadı. hayaller hayatlar... hala bekliyorum. hemen pes etmem.

  18 aralık 2017 00:25

  39. arkadaşlar arasında öyle eğlencesine bakarım. ama faldan anlayan süslüler lütfen mesaj atın söz sizi bunaltmam ayda 1 kere falan da olsa yeterli

  13 kasım 2017 11:50

  38. alt alta girdi sıralayan süslüleri görünce üzüldüğüm başlık oldu lan. hani bilim, ilim? kahve falına inanmak nedir allah aşkına? dalgasına kız kıza eğlence amaçlı olan değilde ciddi ciddi yazanlar var töbe.

  17 ağustos 2017 09:54