girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • medya (2)

123. Dudaklarımı yumuşattığını düşünüyorum ama yüzümde denemedim.

14 dk önce

122. Geçenlerde kahve içerken gözaltlarıma kafein etkisinden ötürü uygulamak isterken bütün yüzüme maske olarak uyguladım. 15 dk kadar beklettikten sonra yüzüme peeling gibi baya masaj yaptım ve duruladım.

Maske halindeyken yüze baya bir gerginlik hissi veriyor ama yıkayınca çok güzel bir yumuşaklık ve nem veriyor. 

Gözaltlarımda istediğim etkiden ziyade nem verme olayına bayıldım ve düzenlik olarak kullanmayı düşünüyorum. 

Fakat aklımı kurcalayan bir şey var kahvenin içerken uykumuzu açma olayı uykuya sebep olan hücreleri öldürmesi şeklindeyken yüzde de böyle bir etki yapıyor mudur acaba. Yani hücleri iyileştirmek yerine direk yok etme. 

2 saat önce

121. Türk kahvesi, hindistan cevizi yağı, zeytinyağı şeker ve bal karışımını el ve dudak peelingi olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Ama eldeki performansı bence dudağa göre çok daha iyi.

dün 21:12


120. Gratislerde paket halinde satılıyor diyeceksiniz ki para vermek yerine yaptığın kahveyi sür hıh işte mevzu tam da o kısımda ben şekersiz ben değilim o yüzden benrinin kahve pelingini dusta vücuduma kullanıyorum aşırı memnunum.

dün 20:11

119. Kahve telvesini kille karıştırıp vücut peelingi yaptım.durulayıp dalinle yıkadıktan sonra kurulandım ve sonuç ölü derisi atılmış pürüzsüz bir cilt.gerçekten çok iyi geldi.

dün 19:30

118. kahve içip bardakta çıkan acayip şekilleri izleyerek eğlendikten sonra ellerime ve dirseklerime telveyle peeling yapıyorum. sürdüğüm nemlendiricilerden daha iyi geldi. yumuşacık bırakıyor.

dün 13:22

117. yüzüme yapmayı tercih etmiyorum. ama ellerimi kahve telvesi ile iyice ovalayıp yıkadıktan sonra çok güzel bir his veriyor yumuşacık oluyor

dün 13:18


116. Kahve icip, falıma baktıktan sonra mutlaka ellerime yaparım. Yumuşacık yapiyor. Vücut için de güzel ama banyoyu temizlemek zor geldiği için üşenip yapmıyorum.

dün 13:14

115. e ben bunu hep yaparım ki :) 

Bulaşığı yıkarken kendi bardağımın telvesini çıkartır ellerime yedirmek suretiyle ovalarım. Sonrasında verdiği his mutlu edici. 

18 ağustos 21:48

114. ayda yılda bir canım çok çok sıkılınca (gizlinot: mesela bugün lol) yaptığım olay.

hiçbir işe yaramıyor. istediğiniz tek şey zaman geçirmek ve kısa bir süre de olsa başka bir şeye odaklanmak ise deneyebilirsiniz. cildim pürüzsüz olsun, ışıltı versin, onu yapsın bunu yapsın gibi beklentileriniz varsa yapmanız gereken bununla uğraşmak değil cilt tipinize uygun kaliteli bir ürün bulmak. sevgiler

18 ağustos 21:39