girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • medya (4)

127. Bir bacağım olduğu için şükrediyorum. Kanserle savaşında, bir trafik kazasında ya da ağır iş koşullarında yaralanarak bacağını kaybeden insanlar var. Bir sağlıklı bacağın, iki ayağını birbirine değdirebilmenin özlemini yaşayan. Yürüyebilmek bile başlı başına mucize gibi oldukça karmaşık bir sistemin sonucuyken bacağım ince kalın diye düşünüp üzülmemiz yersiz. Eminim hepiniz çok güzel ve güçlü kadınlarsınız. Lütfen sizi taşıyan ve hayata karşı dimdik tutan o bacakları sevin. Kendinizi sevin.

1 saat önce

126. Aa yine birilerinin yüce takdirini kazanamamışız, ne giyeceğimize ve yakışıp yakışmayacağına yine kendimiz karar verememişiz.

Kalın bacak, ince bacak, büyük meme, küçük meme, ince bel, kalın bel... vazgeçmeyeceğiz değil mi kadınları bu şekilde “şu şunu giysin, o bunu giymesin” diye ayrıştırmaktan? Koca popoma ve kalın bacağıma skinny şort giyiyorum, “ben” kendime yakıştırıyorum. Çünkü benim keyfim, benim fikrim ve benim bacağım. :d

1 saat önce

125. Ergenliğimin başındayken çok hızlı bir kilo alma dönemine girdim. En çok da bacaklarımdan kilo aldım hatta. Zamanla vücudumun yapısı değişti ve aldığım kilolar azaldı. Ama bacaklarım değişmedi. Çok kalın değil ancak kesinlikle ince olduğunu düşünmüyorum. Özellikle basenlerim yüzünden pantolonlarımın beli her daim bol gelir. Selülitten mütevellit kendime çok kısa şortları yakıştırmıyorum ancak pantolonlar ve kalem etekleri çok tercih ederim. Keza yine kısa elbiseleri kendime yakıştıramıyorum ama diz kapağımın civarlarında biten elbiseleri tercih edebiliyorum.

2 saat önce


124. Yok canım kalın falan değil kemiklerimiz iri güçlüyüz ondan..

2 saat önce

123. Neden şort veya etek giymesinler anlamadım. Hiçbirisinin bu sıcakta bu konuda herhangi bir fikre ihtiyaçları olduğunu sanmıyorum. Giyin kızlar giyin. Hatta ben gayet yakıştırıyorum özellikle bazı etek modelleri, şort modelleri kalın bacaklı hanımefendilere çok çok daha iyi oturuyor süper duruyor.

2 saat önce

122. “Thick tighs save lives” diyerek gururla taşıdığım bacaklardır.

2 saat önce

121. ben kalın bacaklılara kumaş şortları, ince şort tulumları falan acayıp yakıştırıyorum. yaz mevsimindeyiz. zaten hava sıcak, hapsetmeyin kendinizi pantolonlara.

böyle kısa ve efil efil duran şortlar ve etekler çok hoş durmuyor mu? ama dar ya da geniş olanlar değil tam kararında olanları diyorum. hem rahat hem şık duruyor ya muhteşem bence.

bugün 15:51


120. mini etek ve kısa şort yakıştırmadığım bacak türüdür.

bugün 15:49

119. Mini etek ve şort giyen bazı cici kızlarımız incecik bacaklarına güvenmesinler efendim, sütun gibi kalmayacagız elbet.

Giyin kızlar giyin, şort da giyin mini etek de giyin, böyle böyle kurutacağız bu seviyesiz zihniyetleri.

Sefam olsun ayol.

bugün 15:47

118. Yazın sıcağında ne yapsın bu insanlar, sizin göz zevkiniz için pantolon mu giysin. Hayır dersin ki arkadaşlar şu vücut tipine bu giyildiği zaman daha çok vurguluyor, ama herkesin kendi tercihi. Ama direkt lap diye sen şusun, şunu giyemezsin demek de bariz şekilde ayıp. Böyle laflar yüzünden insanlar istediğini giyemiyor işte. Kalın bacaklı değilim belki ama benim de omzumda sivilce izleri var ergenliğimden kalma. Düşük yakalı elbiselere bayıldığım halde sırf böyle yapanlar yüzünden almıyorum. Bakacaklar çünkü belli bu. 'aaa ama yüzünde hiç sivilce yok niye öyle oldu ki' kalıbını duyacağım. Herkesin farklı yerlerden cilt sorunu yaşayabildiğini anlatmaya çalışıp yorulacağım falan. Gerek yok diyorum ve giymiyorum genelde . Ama yani bacak da değişecek bişey değil kalınsa kalındır. İnsanları bi salın ya. Herkes aynı tornadan çıkmak zorunda değil.

bugün 15:36