sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (229)
  • medya (1)

  229. yine bir gruptan dışlandığımı anladığım an, yani şu an. samimiyetinize inanmamakta ne kadar haklı olduğumu gösterdiğiniz için teşekkürler.

  31 ekim 2018 21:40

  228. Üzerinde yatmakta olduğum yatağı çekmeye çalışan eski erkek arkadaşımın "hayatımda tanıdığım en ağır kızsın" dediği an. O sıra kendisi 100 kilonun üzerindeydi.

  12 ağustos 2018 13:27

  227. Eren Bülbül

  Bir yerlerde bu zorluklarla baş edip hem çalışıp eve ekmek götürmeye çalışan hem okuyan; küçük yaşta hayatın sorumluluklarını fazlasıyla üzerine almış nice cesur Erenlerimiz var! Onların çocukluklarını yaşayamamaları ve bizim birşey yapmıyor oluşumuz! Bir çocuğun mutlu olması kadar güzel ne olabilir ki! Onlar gelecek onlar birer ışık! 

  İyi ki varsın Eren! 

  11 ağustos 2018 19:54

  226. lisedeyim çok ama çok aşık olduğum bir çocuk var. göz göze gelince dünya bir yıllık dönüşünü tamamlar gibi uzun bir süre akıp geçiyor. sürekli bakışmak istiyorum, denk gelince, aniden karşıma çıkınca kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor. hayatımda yaşamadığım heyecan, ölesiye korkuyorum ona aşık olduğumu kabullenmekten. çünkü kendisi çok hoyrat. iyi ki güvenmemiş inanmamışım diyeceğim bir adam, ama içimde hep bir keşke. bir kere sevebilseydim hissi. bilebilseydi ya da. kalbimin çatır çutur kırıldığı an şimdi bakınca çok çocukça, gülümsetici. sınıfı karma yapıp değiştirince okul, başka bir sınıfa düştü. bir iki ay sonra gördüm ki, bir kız ile dolaşmaya oturup kalkmaya başladı. evine bırakmalar sürekli gülüp eğlenmeler. sonra bunları serbest saatte bir tshirtle gördüm özel yaptırmışlar (link: https://www.dyetee.com/image/cache/data/product/6kumrulara/kumrutisort/46582889430095711720-500x500.jpg aynı bu) baskısı kalbimde bir yaradır, lütfen gülmeyiniz .d.d.d

  o zaman anladım gerçekten birlikte olduklarını. çünkü kız biraz daha maskülen biriydi, elele tutuşmaz sırnaşmazdı, basket oynardı devamlı erkekler ile. beni sevdiğini düşündüğüm adama da konduramamıştım. bu tshirt olayı hala bende travmadır. kalbimi ondan daha çok kıran adamlar bile bana bu kadar koymadı.

  11 ağustos 2018 04:15 11 ağustos 2018 04:16

  225. “Ben artık seni istemiyorum anlasana ya” lafının duyulduğu an

  10 ağustos 2018 15:18 10 ağustos 2018 15:19

  224. İsmiyle kaydedip yanına emoji koyduğum insanın beni adım soyadımla kaydettiğini gördüğüm an. 

  9 ağustos 2018 23:54

  223. birkaç gün önce 8 aydır birlikte olduğum, sürekli benimle gelecek planları yapıp onlardan bahseden, beni sevdiğini söyleyen, elinin üstünde tutan, eylülden itibaren birlikte yaşamak için yanına başka ülkeye gitme planlarımın olduğu (gizlinot: dil okulu vesilesiyle) daha onun bir gün öncesinde mesajla durup durup bana kalpler yollayan sevgilim beni aradı ve ' ben seni sevmiyorum, bunca zaman sevdiğimi sanmışım, yeni farkettim, özür dilerim, sana söylüyorum ki gelecek planlarını ona göre yeniden ayarla' dedi.

  Kalbimden gelen çatır çutur paramparça olma sesini duydum. Beni aradığında bir kafede oturuyordum, etraftaki insanlar bile duymuş olmalı diye düşündüm o an.

  arkasından uykusuz geçen birkaç geceden sonra bugün sonunda biraz rahatlayıp uykuya dalmam ve rüyamda onu görmem... ve ona 'beni niye sevmedin, sorun neydi?' diye sormam ve onun bana bir liste sunması ve 'zaten mümkün değil senin gibi birine aşık olmam' demesi. ikinci kez kalbimin kırılması...

  ve uyandığımda her ne derse desin onu gördüğüme ve sesini duyduğuma ne kadar sevinmiş olduğumun farkına varmam. kalbimin daha da paramparça olması...

  sırada ne var?

  9 ağustos 2018 23:36 9 ağustos 2018 23:38

  222. Hayatımda yaptığım en doğru şey senden boşanmak oldu .'' cümlesini duyduğum an.

  9 ağustos 2018 23:25

  221. Gençken, cok yalnız kaldığım bir dönem benimle ilgilenen hatta çok ilgilenen adamın benden ayrı üc kadınla daha flort ettiğini ogrendigimde kalbim kırıldi.ben de kendimi kaptirmisim belli ki epey uzulmustum.tabi sayesinde aşık numarası yapan erkekleri yuz metreden tanır oldum.

  9 ağustos 2018 22:28

  220. değer verdiğim insanın bana yeterince değer vermediğini hissettiğimde.

  Sevdiğim insanların arkamdan dedikodu yaptıklarını duymak. Dünyam yıkılıyor!  yüzüne karşı herşeyi söyleyebileceğiniz bir insanım oysa ki. Yüzüme söylendiğinde de ne kırılırım ne de alınırım yani bunu bildikleri halde arkamdan konuşulması çok ağırıma gider. 

  Küçücük çocuklara dair o iğrenç haberleri gördüğümde. habere dair başlığı gördüğümde dahi gözlerim doluyor,  içimden parçalar kopuyor. Lanet olsun pedofilik insanlar, yok olun istiyorum..

  Sırf ailesinin durumu olmadığı için askeriyeye giden şehit ve gazi olan çocukları gördüğümde.. bir çoğu gerçekten daha çocuk! 

  Tedavi edilemeyecek ya da tedavisi zor olan bir hastalıkla boğuşan bir insanı görmek, yakınlarının çektiklerini düşünmek, en kötüsü sanırım! 

  Potansiyeli olduğu halde bunu kullanmak için maddi imkanı olmayan kimseler, çocuğunu okutamadığı için boynu bükük üzgün gezen bir anne-baba’ya yardım edememek. inşallah bir gün herşey yoluna girecek ve sizlerin değerini bilen kimseler ve kuruluşlar ortaya çıkacak; üzülmeyin çocuklarım! 

  9 ağustos 2018 17:34