yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • oylar (50)
  • medya (2)
  4

  102. kalıcı ojeleri mecburen evde kendim çıkarttığım için kağıt gibi kalmış tırnaklarımı, tırnak bakım yağı ile birlikte kurtardı. hallerinden çok mutluyum şu an, teşekkürler kalyon

  8 mayıs 01:54

  3

  101. tırnak kırılmalarını önlüyor tırnağı sertleştiriyor diye almıştım ama abartıldığını düşünüyorum. yani tırnak kırılmalarını önlüyor ama bunu herhangi bir oje de önlüyor. tırnağın soyulan kısmını oje doldurunca (sıva gibi düşünün) haliyle tırnağın kırılmasını önlüyor ama bu trınağın sağlıklı oluşundan değil. tırnağı sertleştirme konusunda da bir etkisini görmedim. burdaki yorumları görünce tekrar düzenli kullanıp şans vermeye karar verdim

  8 mayıs 01:32

  100. Küçüklüğümden beri normale göre yumuşak olan ve soyulan tırnaklarıma iyi gelen ürün.

  Tırnaklarımı uzatmaya çalıştığım zamanlarda bana çok yardımcı olmuştu. Tırnağınıza sürdüğünüzde parlak top coat tan hiçbir farkı yok. Bu yüzden günlük olarak da gayet rahat kullanılabilir.

  8 mayıs 00:15 8 mayıs 02:05


  99. Burada bir çok süslünün yorumunu okuyup tırnaklarına etkisi olan da olmayan da olduğunu gördüğüm ürün. Sonrasında bir süslünün tırnakları sertleştirmese de çok bakımlı gösteriyor demesi üzerine satın aldım. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve asla uzamayan işaret tırnağım deli gibi uzamaya başladı. Normalde kat kat soyulur incelirlerdi ama soyulma azalınca kalınlaştıklarını farkediyorum. Önceden tırnaklarıma dik şekilde bastırınca direkt bükülürdü artık böyle bir sorunum da yok. Srüekli oje sürmekten de biraz sarı tırnaklara sahiptim ama bu ürüni kullanmaya başladıkran sonra bembeyaz ve bakımlı duruyorlar. Kesinlikle öneriyorum süslüler sertelştirmesine garanti vermesem de ojesiz sağlıklı görünen tırnak istiyorsanız tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

  7 mayıs 23:53

  98. kat kat ayrılan tırnaklarımı tedavi edip bana tırnak uzatma şansını veren ürün. çok memnunum. yani fiyatına bakınca insan yok ya düzeltemez diyor çünkü çok uzun süredir müzdariptim bu durumdan. üstelik üşengeç bir insan sayılırım aklıma geldikçe sürüyorum ve bitti artık katmanlara ayrılmıyor.

  25 nisan 00:04

  97. manikür yaptıkça tırnaklarıma uyguladığım ürün. tırnaklarımı törpüledikçe aslında zarar da verdiğimden manikür üstüne kalyon sertleştiriciyi sürüyorum, süslülerin de bahsettiği gibi çok da hoş bir rakı beyazı rengi var, dolayısıyla oje sürmem de gerekmiyor, tertemiz bir görüntü elde ediyorum.

  bu arada, haftada 2-3 uygulama yapılması tavsiye edilmiş ama ben çok az aralıklı uyguluyorum, neyse ki şişe açıldıktan sonra 36 aylık bir kullanım ömrü var.

  19 nisan 18:23

  96. kuzenim sayesinde küçükken tanıştığım ve şuan 3. ambalajını açıp 4. ürününü yedeklediğim ciladır kendisi.

  tırnaklarım (gizlinot: küçüklüklüğümden beri yediğimden) baya ince bir yapıya sahipler, hemen kırılabiliyorlar ve baya yavaş uzuyorlar.

  ne yapsam, ne etsem derken kuzenim sayesinde bu ürünle tanıştım.

  tırnakları hem temiz gösteriyor hem koruyor (gizlinot: çok kırılgan tırnaklarınız varsa en az 2 kat uygulamak zorundasınız) hem de besliyor. ayrıca çok hızlı kurulduğundan ojeniz üstüne cila veya bir yere gidecekseniz tırnaklarınızın temiz görünmesi için sade cila misali de kullanabiliyorsunuz.

  kullanma önerisi olarak benim kullanış şeklim şöyle:

  tırnaklarımın üstünü ölmek üzere olan (gizlinot: yani tırnaklarımı fazla zedelemeyecek) bir kağıt törpüyle törpüleyip pürüzlerini gideriyorum, (bkz: beaulis nourish it yağ) uyguladıktan sonra bu ürünü sürüyorum.

  tırnaklarım bu yöntemle hem sertleşiyor hem de normaline göre çok daha hızlı uzuyor.

  daha iyisini bulana (gizlinot: tabii bulabilirsem :D) kadar elimden kesinlikle düşmeyecek bir ürün.

  12 nisan 22:24


  95. bu ürün efsane. 4 senedir kullanıyorum. vitamin eksikliği ve kansızlık sebebiyle sürekli kırılan ve soyulan tırnaklarımı çatır çatır uzatmıştır kendisi. fayda görceğiniz kullanım şeklini de yazayım. 2 günde bir silip tekrar sürmelisiniz. biraz zor gelebilir fakat kesinlikle işe yarayacaktır. ve aslında bir oje gibi sürmesi ya da kuruması da zor olmuyor. ben dizi izlerken ojelerimi silip, biraz törpüleyip bu ürünü sürüyorum ve cidden kendim kesene kadar tırnaklarım uzamaya devam ediyor.

  10 nisan 16:55

  94. Oje altına sürüldüğü gibi tek başına da kullanılabilir. Oje altına uygulanınca tırnağı ojeden korur. Tek başına da güzel gözükür. Tırnağı güçlendir ve sertleştirir fakat biraz kurutur o yüzden tırnak kremi veya yağı ile arada tırnaklara nem verilmesini öneririm.

  Uzun yıllarca kullandığım ve sevdiğim bir üründü. O dönemlerde oje sürülmemiş tırnaklarım sanki french manikürü yapmışım gibi dururdu ve herkes ne kadar güzel olduklarını söylerdi. Ama nedense en son aldığımda işe yaramıyor hissine kapıldım. Tırnaklarım bağışıklık mı kazandı yoksa nazar mı değdirdiler bilmiyorum. Sonrasında da almayı bıraktım. Kullanmayalı baya oldu belki bir ara tekrar denerim.

  12 şubat 03:13 15 şubat 08:31

  5

  93. Daha önceden keşfetmediğim için gerçekten çok pişmanım. Bu ürünle tanışana kadar tırnaklarıma bastırsam bile yamulan bir yapısı vardı. Daha önce de düzenli kullandığım başka markalar oldu ancak hiç biri bu kadar işe yaramıştı. Hem oje altında hem de tek başına kullandım bu ürünü. Tırnaklarım ilk defa bu kadar sert ve kırılmadan uzatabiliyorum.

  11 şubat 21:38