4.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (10)
  • medya (1)
5

7. senelerdir vazgeçemediğim demirbaş ürünüm. bunu keşfedene kadar bir çok farklı ürün denedim ama verim alamıştım belki şu anda piyasada daha etkilisi vardır ama değiştirmeye cesaret edemiyorum.

tırnaklarım çok güçlü ve sağlamdı, sonra bir dönem ne olduysa kırılma değil de ucundan bir kat soyulma şeklinde problemler yaşamaya başladım. sürdüğüm oje iki gün dayanırdı ve tırnak soyuldukça ucu inceldiği için istediğim kadar uzatamadan kesmek zorunda kalırdım. bir kaç farklı tırnak güçlendirici denedikten sonra bunu keşfettim. tırnaklarıma bir kat kalyon sürmeden asla oje sürmem, hem ojenin dayanıklılığını artırıyor, hem tırnağımı sertleştirip güçlendiriyor, hem de ojenin renginin tırnağa bulaşmasına engel oluyor, daha ne isterim.

bittikçe alıyorum, her hafta en az bir kez ojelerimi tazelerken kullanmama rağmen 3-4 ay falan gidiyor.

8 kasım 12:20 8 kasım 12:21

6. Bu ürün bana çok iyi geldi. Hep soyulan tırnaklarım kendine geldi 

30 temmuz 14:57

5

5. Tırnaklarım uzadıkça biraz yumuşayıp yanlardan tel tel soyulmaya başlar ama bu ürünü kullandıktan sonra bu durum da ortadan kalktı. Tırnaklarım artık daha sert ve daha dayanıklı. Kalyon' un tırnak eti temizleyicisi ile birlikte kullanıyorum. Bazen bunu sürüp üzerine renkli oje geçtiğim bile oluyor. Herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar. Üzerine farklı bir oje sürünce bu bakım "ojesinin" soyulma olasılığı da kaybolmuş oluyor.

27 temmuz 19:52


4. bu ürünü kullanmadan önce tam tırnaklarım uzadı derken biri kırılıyordu. Resmen tırnaklarımı sertlestirdi.1 ay oldu kullanalı 2 kat olarak sürüyorum genelde daha bir kırılma olmadı.Kısaca seni seviyorum kalyon^^

27 temmuz 16:06

3. Süslü'de bir başlıkta çok övüldüğü i.çin hemen koşup almıştım. Tamam sürünce daha sert hissettiriyor ve sağlıklı gösteriyor tırnakları ama nedense bende soyulma kısmına etki etmedi. İki tırnağım sürekli kaldığı yerden soyulmaya devam ediyor önünü alamıyorum deliricem. Hem sertleştirip hem soyulmasının önüne nasıl geçemez anlamıyorum. Kötü bir ürün değil ama waooww muazzam da değil bence.

27 temmuz 10:36

5

2. Son günlerde zayıflamış olan tırnaklarımım kurtarıcısı oldu. Aslında uzun zamandır kullandığım bir ürün, verdiği bakımlı görünüm hoşuma gidiyor beraberinde tırnak etlerimi de yumuşatınca çabasız ama şık geliyor bana. Çabuk kuruyor 1-2 günde bir yeniliyorum çünkü her gün duşta ılık-sıcak suya maruz kalınca bir miktar sarardığını ve soyulduğunu farkettim, hal böyle olunca pek hoş bir görüntü çıkmıyor ortaya.

26 temmuz 20:31 26 temmuz 20:33

5

1. Nasıl girdi yok burda çok şaşkınım. 24 yıllık hayatımda ilk kez tırnaklarımı uzatabilmemi sağlayan tırnak sertleştiricisidir kendileri. Malum sorun tırnaklarım çıt çıt kırılıp üstüne katman katman soyuluyordu. Dönem dönem alıp denemiştim aslında ama doğru kullanmamışım herhalde diye düşünüyorum çünkü işe yaramamıştı. Son alışımda bir zahmet arkasını okuyunca her sürüşümde tırnaklarımda iki veya üç gün bekletip temizleyip tekrar sürdüm. Ara sıra tırnakların hava alması için bir gün tamamen temiz bıraktım. Nazar değmesin hayatımda ilk kez tırnaklarım uzun ve sağlam. Hatta duymayı bile hayal edemeyeceğim soruyu alıyorum, gözler yaşlı. (Tırnakların takma mı?) (yaşayan bilir) şimdi oje kullanırken altına bir kat sürüp üstüne oje sürüyorum. Beni takma tırnaklardan kurtardığı için kendisinin yeri bende ayrıdır.

26 temmuz 20:00 26 temmuz 20:02