5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar ()
  • medya (1)

22. cok begendim ben bunu. tırnak etlerimi de hic bir sek,lde kurutmadıgı icin olabilir tabi :) hatta daha sonrasında arkadaslarıma aldırttıp stokladım

12 temmuz 22:26

21. fevkaladenin fevkinde. bende mi bir gariplip var bilmiyorum ama kalın şekilde tek kat sürülmüş on saat kuruması beklenen ojeleri sevemiyorum. Bence oje dediğin ince iki kat sürülmeli gibi hissediyorum(gizlinot: sanırım bende bir problem var insanlar tek katta opak diye çok mutlu oluyorlar) yani o dedikleri gibi olan opak bir ojelerin içine de döküyorum ben, kurumuş bozulmuş ojelerime de döküyorum. yani benim için mükemmel bir ürün. bittikçe gider gider alırım.

12 temmuz 21:19

20. asetonun kokusuz, belli bir yere kadar işe yaramayan halidir. yıllardan beri, bu ürünü ojelerfora selma alıığğnnn diye snapchati işgal etmesinden çook uzun zaman önce aseton kullanıyodum. annem tutmuş almış bunu. bir süslünün dediği gibi, gerçekten tek kullanımlık. 1 damladan fazlası ojeyi sulandırıyor. üzerinde tabaka gibi kalıyor. ojeye zahmet edip homojen bile dağılmıyor yani. ha pahalı mı? değil. 3-4 lira, max 5 lira bişey. ama aseton evde zaten varken, niye gidip 3-4 liramı buna vereyim? üstelik sadece oje sulandırıyor? aynı işi aseton, homojen şekilde dağılarak, yapıyor zaten. ayrıca asetonu da ayrı kullanıyoruz malum.

tanım: overrated kozmetik ürünü.

12 temmuz 20:43


5

19. Bozulan-bozulmak üzere olan ojelerin kurtarıcısıdır. Çok severek kullanıyorum, bittikçe yenisini alıyorum. Ancak tek kullanımlık. Yani her seferinde bu üründen damlatmak gerekiyor tek eksi yanı o.

12 temmuz 19:19

18. ojelerimin kurtarıcısı olan ürün. Bir tek simli olan ojeleri çözerken zorlandığını fark ettim, onda da lens solüsyonuyla destekliyorum, yine harika iş çıkartıyor. Bu arada kapağını sıkı kapatarak saklamak gerekiyor, biraz uçucu bir ürün olduğunu gözlemledim ben açıkçası.

12 temmuz 19:17

5

17. Artık en ucuz ojenin bile 4-5₺ olduğunu varsayarsak sürekli oje katılaştığı için yenisini alıp parayı boşuna çöp etmektense (gizlinot: 5₺ bile olsa, sonuçta elindeki bitmeden yenisini alıyorsun) 5₺ verip bu ürünü almak yapılacak en mantıklı harekettir bence. İlk defa sayesinde bir oje bitirebildim, keşke bu kadar geç tanışmasaydık.

12 temmuz 16:14

5

16. kaç şişe bitirdiğimi sayamadığım muhteşem oje kurtarıcı ürünüm. ben daha çok küçükken annemden görmüştüm, ilk tanışmamız bu şekilde oldu. o zamanlar gratisler, watsonslar, rossmanlar da yoktu, süvari vardı. süvariden alıyordu annem kendine, o da kuaförlerden görmüş. şimdi ne zaman bitse hemen koşarak gidip yenisini alırım, bir ojeden bıkmadığım sürece bu ürün sayesinde asla çöpe atmıyorum.

12 temmuz 15:40


5

15. oje koleksiyonu kalabalık olan süslüler için kurtarıcı bir üründür. yarısına kadar kullandım, işe yarıyor. gerçekten ojeyi inceltiyor. bunun bile kurtaramadığı oje olursa direkt çöpe atıyorum. kokusu çok ağır olduğu için bana "biz ne kimyasallar kullanıyoruz böyle" diye hayatı sorgulatıyor her seferinde. kullanacağım zaman balkona çıkıyorum.

13 haziran 01:11

14. (link: https://www.suslusozluk.com/kalyon-oje-çözücü?i=738932 şu) girdime ek olarak ojenin çıkma süresini uzattığını gözlemlediğim üründür. normalde sürdüğüm an kuruyan ama 1-2 saate uçlarından açılan, rengine bayıldığım ojemi 1 gün götürmüştür. normalde 1 gün giden ojem de 2. günü görmüştür. ay çok seviyorum valla.

14 mart 22:07

13. Ojelerin süpermeni kendisi. Bakıyorum elimde birsuru oje var ama hiç biri kullanılacak durumda değil, ağda gibi olmuşlar. özellikle bence pastelin ojelerinde çok fazla oluyor bu durum. e elimde oje varken yenisini de almak istemiyorum. işte o zaman bu arkadaş yetişiyor. çok fazla kullanıldığında ojenin parlaklığını bozduğunu düşünüyorum ama onun dışında number one.

27 şubat 21:48