5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (3)
  • medya (1)
5

16. oje koleksiyonu kalabalık olan süslüler için kurtarıcı bir üründür. yarısına kadar kullandım, işe yarıyor. gerçekten ojeyi inceltiyor. bunun bile kurtaramadığı oje olursa direkt çöpe atıyorum. kokusu çok ağır olduğu için bana "biz ne kimyasallar kullanıyoruz böyle" diye hayatı sorgulatıyor her seferinde. kullanacağım zaman balkona çıkıyorum.

13 haziran 01:11

15. (link: https://www.suslusozluk.com/kalyon-oje-çözücü?i=738932 şu) girdime ek olarak ojenin çıkma süresini uzattığını gözlemlediğim üründür. normalde sürdüğüm an kuruyan ama 1-2 saate uçlarından açılan, rengine bayıldığım ojemi 1 gün götürmüştür. normalde 1 gün giden ojem de 2. günü görmüştür. ay çok seviyorum valla.

14 mart 22:07

14. Ojelerin süpermeni kendisi. Bakıyorum elimde birsuru oje var ama hiç biri kullanılacak durumda değil, ağda gibi olmuşlar. özellikle bence pastelin ojelerinde çok fazla oluyor bu durum. e elimde oje varken yenisini de almak istemiyorum. işte o zaman bu arkadaş yetişiyor. çok fazla kullanıldığında ojenin parlaklığını bozduğunu düşünüyorum ama onun dışında number one.

27 şubat 21:48


13. sayesinde en sevdiğim ojemi dibine kadar kullandığım üründür. oje ağdalaşınca kuruyunca 6-7 damla damlatıp bolca çalkalıyorum ve eskisinden iyi oluyor. etkisi uzun sürmüyor, birkaç güne eski haline dönüyor ve yine damlatıyorum. ben memnunum, tavsiye ederim. bir damla ojeyi ziyan etmeden kullanabilirsiniz.

27 şubat 17:12

12. bu çok garip birşey.aldım kullandım ama bence az damlatınca işe yaramıyor.çok koyulunca işe yarıyor ama benimki durduğu yerde uçtu bildiğiniz.çok fazla kullanmadım ana bir baktım ki bitmiş.garip.

27 şubat 16:58 27 şubat 16:58

11. yazın açık ayakkabı giydiğimde kim görse rengini sorduğu bordo ojemi katletti bu ürün, ilk ve son kez karşılaşmamız oldu zaten. üstelik ben de yapmadım, pedikür için gittiğim yerdeki yeni*kız bana sormadan haldır haldır döktü içine neymiş koyulaşmışmış. bu nasıl aymazlıktır ya bak yine sinirlendim hatırlayınca >:[ (rengi asla önceki hali gibi olmadı ve atmak zorunda kaldım ojeyi de)

27 şubat 16:54

10. Büyük nimet. Ben ojeyi iki kat sürmeyi sevdiğim için ince yapılı olanları seviyorum, bunu yeni almış olsam da kıvamı koyu olanlara bile damlatıp inceltiyorum. Eskidiği için kuruyanları da kendine getiriyor. Elinde çok sayıda ojesi olan her kadında olması gereken bir ürün, hiçbir ojem çöpe gitmiyor sayesinde.

26 şubat 18:41


9. her ojede iyi sonuç alamadığım ürün. kıvamı değişmeye başladığı an kullanırsam ne ala o zaman ojeyi kurtardık, ama yapısı değişmiş katılaşmış ojeleri el birliğiyle hayata döndürmeyi başaramadık maalesef. ruhuna el fatiha oldu gitti canım ojelerim. bir de şunu gözlemledim o an içinde oje çözüldü ve kullandık diyelim, birkaç gün sonra aynı ojeyi tekrar süreyim dediğimde ojenin kapağı iyice sıkışmış halde buldum mesela. kapağını açabildiklerim de bozulmuş haldeydi. Yani büyük bir hevesle aldığım halde bir türlü istediğim performansı alamadım ben bu üründen. ısrarla diğer koyulaşan ojelerimde denemeye devam edeceğim tabii yenilen pehlivan güreşe doymaz misali :) becerdim oldu, herkes gibi ben de çok memnunum diye girdiyi editlemek nasip olacak mı bakalım (gizlinot: oje kurtarma operasyonu vol2 )(gizlinot: swh)

24 mart 2017 02:11

8. Bozulan, çürüyen, ağdalaşan ojelerimin kurtarıcısı. Oje bitirme gibi bi durumu henüz hiç yaşamadım. Ama belli bir süre sonra ya ojenin kalitesizliğinden ya da benim ağızlarını tam kapatamamamdan ötürü ojeler değişik şekillere giriyordu. Şimdi bundan 3-5 damla damlatıyorum. Ta daa! Ojelerim ilk haline dönüyor resmen.

24 mart 2017 01:07

7. Bir kaç kere kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapamama rağmen uçup kendiliğinden kaybolmuş. Hayır bir yere de dökülmedi nasıl gitti anlamadım. Bunun yerine aseton dokmenizi tavsiye ederim. Boşuna para harcamayın süslüler. Parmex aseton candır.

23 ocak 2017 17:10