yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (32)
  • medya (1)
  5

  37. tanım: Yoğunlaşan ve kuruyan ojelerin eski akışkan haline dönmesini sağlar. Kuruyan ojelere 1-2 damla damlatılarak çalkalanır.

  ah benim üzümlü kekim, canım, ciğerim, cep dostum sjsjsjssjsj

  sayesinde ağdalaşan ojelerimiz 3-4 damla ile ilk günkü gibi oluyor. eğer o kadar kötü değilse sadece kıvam bozulmuşsa 1-2 damla da çok yeterli ve sonra ojenizi hafif çalkalayın. çok damlatmayın oje su gibi olup rengi saydamlaşıyor.

  sayesinde ojelerimizi çöpe atmıyoruz, uzun yıllar kullanıyoruz hele ki şu oje fiyatlarını görünce herkeste olması gereken ve gerekli olan bir şey.

  ağzını kullandıktan sonra güzel kapatın çünkü birazı uçuyor.

  16 nisan 14:46 16 nisan 14:47

  5

  36. Sayesinde aldığım ojeleri dibini görene kadar kullanabilmekteyim. Ojeyi alma tarihime göre, sürmeden önce bir iki damla ya da daha çok damlatıyorum. 1-2 dakika bekledikten sonra ojenin ağdalaşmış yapısı çözülüyor, daha kolay ve düzgün sürülüyor.

  16 nisan 10:46

  4

  35. alalı uzun süre olmasına rağmen kullanmak yeni aklıma geldi. işe yarıyor, ojenin kuruma miktarına göre kullanmanız gereken miktar değişiyor ama. birkaç damla koyup yetmezse çoğaltılabilir, fazlası çok inceltir. daha önce de bahsedildiği gibi damlalıklı olsaydı kullanımı daha rahat olurdu, başta istediğim miktarı tutturmakta zorlandım.

  10 ocak 11:41


  5

  34. Günlük hayatında oje kullanan herkesin evinde bulunması gerektiğini düşündüğüm ürün. Ne yazık ki ojelerin dayanıklılığı fazla olmuyor ve kısa sürede sakız sakız oluyor. bu şekilde olduğundan dolu olan birçok ojemi de atmak zorunda kalmıştım eskiden. Bu çözücüyü keşfettiğimde o konuda gerçekten rahatladım. Bu oje çözücünün tek bir sıkıntısı var o da ojeye aktarılırken doğru miktarda gitmemesi. Damlalıklı bir şişe olsa çok daha rahat olurdu çünkü bir ojeye maks 2-3 damla kullanılıyor. Miktarı kaçırırsanız ojeyi fazla inceltebilir. Bunun dışında 10/10 ürün.

  1 ekim 2020 01:32

  33. bozulan,ağdalaşan ojeleri kurtarmak için en etkili çözüm.yapısı bozulan ojeye göz kararı birkaç damla damlatıyorum ve ojenin fırçasıyla karıştırmaya başlıyorum.birkaç kez de şişeyi sallayınca tamamdır.oje anında ilk günki haline dönüyor.dönüp dolaşıp aynı renk oje kullananlar bilir kenarda kalan kullanılmayan ojeler zamanla bu hali alır ama bu ürün kesin çözüm.

  25 eylül 2020 13:10 8 ekim 2020 17:57

  32. uzun zaman önce selma çiçekdal'ın önerisiyle almıştım. gerçekten çok işime yarıyor. çöpe atacağım birçok ojemi bu ürün sayesinde bir süre daha kullanabildim. ojenin içine 1-2 damla damlatıp çalkalamak yeterli. fazla damlatılırsa ojenin kapatıcılığı biraz azalıyor.

  22 şubat 2020 17:18

  5

  31. Ürün ; ağdalaşmış , yapısı bozulmuş veya bozulmaya yüz tutmuş ojeleri incelterek normal formuna gelmesini sağlayan çözücü olarak geçiyor. Bütün vaatleri de gerçekten karşılıyor. Bu ürünü kullanmadan önce yarısına gelip bozulmuş ya da yarısına gelmeden bile ağdalaşmış ojelerimi atar yenisini alırdım. Bu ürünle tanıştıktan sonra ise ojelerimi sonuna kadar kullanabiliyorum. Yalnız şöyle de bir durum var ; diyelim ki ojeniz ağdalaştı ve içerisine 3-4 damla bu üründen eklediniz , etkisi o anlık yani ojeyi sonradan kullandığınızda yine ağdalaşmış formunu görebilirsiniz ama bu durum benim için problem değil. Fiyatı da çok uygun , sürekli elimin altında bir tane mutlaka bulunduruyorum. Yarısına gelinen ojeleri atıp yenisi için para harcamaktansa bir tane oje fiyatına bu ürünü alın , bütün ojelerinizi sonuna kadar kullanın.

  24 kasım 2019 15:46


  5

  30. Tek kelimeyle muhteşem bir ürün. Ağdalaşmış ojelerin içine 5 damla damlatıyorum, ojelerin yapısı inceliyor ve sürümü kolay hale geliyor. Bu ürün sayesinde ojelerimi çöpe atmaktan kurtuldum. Her ojemi son damlasına kadar kullanıyorum. Etkisi birkaç haftada geçebiliyor, o zaman aynı işlemi tekrar ediyorum bir problem olmuyor. Fiyatı da çok uygun zaten, elimin altından eksik etmeyeceğim demirbaşlar arasında

  3 kasım 2019 22:55

  5

  29. Kıvamı koyulaşmış ojelerimin kurtarıcısı. Asetonla etkisinin aynı olduğunu düşünmüyorum. Aseton ojeyi dalga dalga yaparken çözücüyle yeni oje kıvamına geliyor. 

  10 ekim 2019 20:52

  4

  28. Mucize ürün. Ağdalaşmış ojelerimin hepsini çözdü. İki tane pastel nude ojem var vazgeçemediğim. Ojelerin yarısı bitmeden kıvamı koyulaşıyor kıyıp atamıyordum bu yüzden de evde olan ojenin aynısını tekrardan almak mantıklı gelmiyordu. Pastel nude ojenin tanesi 7 tl civarındayken oje çözücü 5.75 tl'ydı. Denedim ve iki ojem de yeni açılmış gibi.İyi ki aldım dediğim bir ürün oldu. Genelde yorumlarda asetonla arasında fark olmadığı söylenmiş. Bence asetona göre daha etkili. Tek kötü yanı genzi yakan kokusu.

  10 ekim 2019 03:17