2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (8)
  • medya (1)
2

42. kesinlikle sevemediğim bir ürün oldu. oysaki aynı markanın nail hardener ürünü senelerdir vazgeçilmezim. fısfıslı oje kurutucuları ile hiç anlaşamadım zaten ama bu kurutmaktan daha çok yağlı ve daha hassas hale getiriyor, o yağlı histen rahatsızlık duyduğum için hemen yıkamak istiyorum. başka kullanım alanı varsa bulup o şekilde kullanıp bitirmek istiyorum.

benim için efsane oje kurutucu (bkz: rimmel london finishing touch top coat)

8 kasım 11:59 8 kasım 12:00

41. Kalyon’un tırnak bakım yağından sonra bu ürününe de bir şans verdim üstelik hiç araştırmadan. Pişman etmedi.

26 ekim 01:41

40. Bir çok farklı yoruma rağmen alıp şans verdiğim bir ürün ve ben çok memnunum. Ojeyi sürdükten bir dakika sonra püskürttüm ve 10 saniye falan bekledim. Hemen kurudu ve bozulma olmadı. Yağlılık hissi de elini yıkayınca geçiyor neticede. Çok da gömmemek lazım. Sadece püskürtmeli olduğu için çabuk bitecekmiş gibi geliyor bana.

25 ekim 16:42


39. ilk başta ablamın üzerimde denemesiyle haberdar olduğum, daha sonra fiyatını yirmi lira civarlarında beklerken on bir-on iki lira olmasıyla şaşırıp hemen gratis'ten aldığım ürün. şu ana kadar kullandığım en güzel oje kurutucu sprey. flormarın hiçbir işe yaramayan oje kurutucusuna kıyasla çok daha iyi bir performansa sahip. fiyatı da uygun. elinizde kalan yağı da bebe yağı niyetine kolunuza bacağınıza sürebilirsiniz çünkü annelerimiz bize hiçbir şeyi ziyan etmemeyi öğretti (gizlinot: swh)

4 eylül 00:28

38. Önüm,arkam,sağım,solum yağ oluyor.ben çok fazla şey bekliyorum sanırım bu oje kurutucularindan.herşeyi denedim.sürdüm hemen sıktım,bekledim sonra sıktım ama ı ıh olmuyor.kokusu kötü değil,bereketli de bir ürün. şişe küçük ama uzun süre gidiyor.bu özellikler tırnak kurutma konusunda başarısızlığını gideremiyor.beğenemedim.

1 eylül 21:01 10 eylül 17:29

1

37. flormar oje kurutucum bitince kalyon aldım. almaz olaydım.

asla kurutmuyor ama katiküllerimi gerçekten besliyor. ellerim yumuşak olsa da katiküllerim aşırı sert. bir gece kalan vazelinden sonra en iyi nemlendiren ürün. bir şeyi amacı dışında kullanmayı severim (gizlinot: özellikle işe yaramayanları swh)

31 ağustos 23:36

36. Kurutma konusunda gayet iyi. Kokusu ve elleri nemlendirmesi hoş. Ama tırnaklara sıkarken zorluk çekiyorsunuz. Başka yerlere de püskürtüyor. Lavabo başında sıkmak en mantıklısı.

31 ağustos 00:09


35. hiçbir zaman ojelerimi kurutamamış oje kurutucu. hemen sıktığım gibi kurumayacağının farkındayım ama 15dk bile beklesem kurumamış oluyor en ufak bir temasta iz kalıyor. hatta kurumasını geciktirdiğini bile söyleyebilirim. zaten bir oje kurutucuyu kullanıp yarım saat bekleyeceksem ne anlamı var? ojeler kendi kendine daha hızlı bile kurur. bu ürünü oje kurutucu olarak beğenmiyorum ancak yağlı bir yapısı olduğu için tırnak etlerimi yumuşatmasını seviyorum.

21 haziran 03:36

34. oje kurutmak için üretilmediği kesin ama kokusu ve nemlendirmesi mükemmel, ben deniz sonrası bakım ürünü olarak ayaklarıma ve ellerime uyguluyorum kızlar tavsiye ederim, içinde bir kaç vitamin olduğu için nemlendirici alacağınıza bunu alın keyfinize bakın süslüler.

21 haziran 00:57

33. ojeyi kesinlikle kurutmayan bir ürün. 3-4 defa denedim, yok. "çöp ürün" diyorum ben bunlara, belki daha önceden denmiştir. para israfı, dünyaya gereksiz kimyasal salımı.

20 haziran 08:47