sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (16)
  • medya (1)

  44. Ojeyi güzel kurutuyor sıkıp dışarı çıkabiliyorum ama uyumadan önce sürünce yastık izi yapıyor 3. Şişemdeyim muadilini bulamamıştım ama şimdi essencetan sonra almam diye düşünüyorum ve bıraktığı yağlı hisse rağmen emildiği zaman ellerimi kurutuyor gibi. Alınmaz bence...

  19 mart 20:32

  4

  43. sadece kokusu ve o tırnak etlerine verdiği yumuşaklık hissi için bile kullanılabilir.

  3 aralık 2018 11:43

  42. Flormar'ın o bordo-mor şişesindeki oje kurutucu spreyinden sonra bir de bunu deneyeyim dedim ama bende ojeyi değil tırnak etlerimi kuruttu sadece. Özellikle koyu renk veya iki kat sürdüysem mutlaka sabah iz oluyor, o yağlı his de beni rahatsız ediyor. Tırnak besleyicilerinden gayet memnunum ama buna yeniden para vereceğimi sanmıyorum.

  1 aralık 2018 23:09

  1

  41. cosmohome indiriminde 2 liraya satıldığını görünce almıştım aylar önce. hemde "aa çok ucuz, marka da iyi, stok yapayım ben bunu" diyerek üçer beşer almıştım... öyle pişmanım ki süslüler. iki lira deyip geçmemek lazımmış, gerçekten hiçbir işe yaramıyor. ilk kullandığım zamanlar ben yanlış kullanıyorum herhalde diyordum ama yok. biraz bekleyip öyle kullandım, ojeyi sürer sürmez kullandım, her yolu denedim kısaca ama yok yani. iz yapmasını geçtim, ojeyi çıkarıyor bende. kurudu mu diye kontrol ediyorum, ojeden eser kalmıyor... her kullandığımda aldığıma bir kere daha pişman oluyorum. ve daha birincisini bitiremedim. geri kalanını ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum şimdi.

  1 aralık 2018 00:59

  1

  40. Essence ve kalyon arasında kaldım ancak aralarında neredeyse iki katı fiyat farkı vardı bu yüzden tercihim nispeten uygun fiyatlı kalyon oldu.Ojeyi sürdükten sonra birkaç dakika bekleyip bunu kullanmama rağmen anında iz yaptı,sabah kalktığımda iyice berbat olmuştu. Bunca zahmete rağmen ojeyi değil tırnak kenarlarımı kurutuyor. hiç bu kadar işlevsiz bir ürünle karşılaşmamıştım. 

  30 kasım 2018 01:23

  39. gratis bütün ürünlerde %50 indirim yaptığı zaman denemek için almıştım. 5,5 lira gibi bir fiyata. benim gibi sabırsız ve oje sürmeyi seven biriyseniz işinizi çok kolaylaştıracaktır. çok yağlı olduğu için biraz rahatsız edebilir, ben sıktıktan sonra biraz bekleyip ellerimi yıkayarak bu sorunu ortadan kaldırıyorum. zaten yağı kuruduğunda hem beyaz beyaz leke bırakıyor hem de ellerimi iyice kurutuyor. ilk şişem bittiği için gratisten 12 lira gibi bi fiyata yeniden aldım.

  bundan önce (link: https://www.suslusozluk.com/nk-express-fast-dry-top-coat nk express fast dry top coat) kullanmış ve hiç memnun kalmamıştım(gizlinot: ojenin katman halinde soyulmasına sebep oluyordu). oje kurutuculara karşı önyargımı kıran ve işimi kolaylaştıran bir ürün oldu.

  29 kasım 2018 16:24

  2

  38. kesinlikle sevemediğim bir ürün oldu. oysaki aynı markanın nail hardener ürünü senelerdir vazgeçilmezim. fısfıslı oje kurutucuları ile hiç anlaşamadım zaten ama bu kurutmaktan daha çok yağlı ve daha hassas hale getiriyor, o yağlı histen rahatsızlık duyduğum için hemen yıkamak istiyorum. başka kullanım alanı varsa bulup o şekilde kullanıp bitirmek istiyorum.

  benim için efsane oje kurutucu (bkz: rimmel london finishing touch top coat)

  8 kasım 2018 11:59 8 kasım 2018 12:00

  37. Bir çok farklı yoruma rağmen alıp şans verdiğim bir ürün ve ben çok memnunum. Ojeyi sürdükten bir dakika sonra püskürttüm ve 10 saniye falan bekledim. Hemen kurudu ve bozulma olmadı. Yağlılık hissi de elini yıkayınca geçiyor neticede. Çok da gömmemek lazım. Sadece püskürtmeli olduğu için çabuk bitecekmiş gibi geliyor bana.

  25 ekim 2018 16:42

  36. ilk başta ablamın üzerimde denemesiyle haberdar olduğum, daha sonra fiyatını yirmi lira civarlarında beklerken on bir-on iki lira olmasıyla şaşırıp hemen gratis'ten aldığım ürün. şu ana kadar kullandığım en güzel oje kurutucu sprey. flormarın hiçbir işe yaramayan oje kurutucusuna kıyasla çok daha iyi bir performansa sahip. fiyatı da uygun. elinizde kalan yağı da bebe yağı niyetine kolunuza bacağınıza sürebilirsiniz çünkü annelerimiz bize hiçbir şeyi ziyan etmemeyi öğretti (gizlinot: swh)

  4 eylül 2018 00:28

  35. Önüm,arkam,sağım,solum yağ oluyor.ben çok fazla şey bekliyorum sanırım bu oje kurutucularindan.herşeyi denedim.sürdüm hemen sıktım,bekledim sonra sıktım ama ı ıh olmuyor.kokusu kötü değil,bereketli de bir ürün. şişe küçük ama uzun süre gidiyor.bu özellikler tırnak kurutma konusunda başarısızlığını gideremiyor.beğenemedim.

  1 eylül 2018 21:01 10 eylül 2018 17:29