4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • oylar ()
  • medya (1)

53. Kokusu çok güzel olan bir ürün. Tırnak etlerini yumuşatmada da işe yaradığını düşünüyorum ancak bence muadilsiz değil. Ellerinizi sıcak limonlu suda bekletip sonrasında tırnak etlerine vazelin sürüp de günlük bir manikür yapabilirsiniz.  Manikür süresini çok aman aman uzattığını, benzersiz ve mucizevi bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

14 eylül 08:39

52. şu gratis büyük indiriminden 4 tane stoklamıştım. tanesi 5 tlydıi çok bereketli bir ürün .ben duştan sonra manikür öncesi sürüyorum. etleri yumuşacık yapıyor. ancak uçup gitmesi çok hızlı. elinizi yıkayınca hemen gidiyor. elimdeki bitene kadar mecbur kullanıcam .bu gidişle torunlarıma kadar kalır diye düşünüyorum.

14 eylül 08:35

51. Güzel kokan, tırnakları uzatmak gibi bir işlevi olmayan ama tırnak etlerine bakım yapan yağ.

Kullanım şeklim : her gece uyumadan önce sürüp tırnaklarıma yediriyorum ve öyle uyuyorum sabaha kadar tırnak etlerimi yumuşatıyor. Gün içinde de bazen sürüp bekliyorum boş vaktime göre değişiyor.

Artıları : Tırnak sürekli nemli olduğu için kırılmalar daha az oluyor ve bu da tırnakların daha hızlı uzadığı izlenimini veriyor. Tırnak etlerini yumuşattığı için manikür ihtiyacı erteleniyor.

Eksileri:  bana göre tek eksisi yıkar yıkamaz etkisi geçiyor elde hiçbir şey kalmıyor o yüzden en mantıklı kullanım şekli gece uyurken sürmek.

14 eylül 02:06


4

50. tırnak eti bakım yağı olarak kullandığım ilk ve tük ürün. Bu nedenle kıyaslama yapamıyorum :) aklıma geldikçe kullanıyorum. Tırnak etlerini yumusatması benim için yeterli düzeyde. Biterse deneme amaçlı başka bir markaya yönelmeyi düşünüyorum. Bir tırnak eti bakım yağı ne kadar vazgeçilmez olabilir ki !

22 ağustos 00:00

49. Kalyon markasının ürünlerini çok sevmeme rağmen bu ürünle bir türlü barışamadım çünkü hiç bir faydasını göremedim

21 ağustos 22:15

48. manikür sonrası tırnak etlerime uyguladığım, yağlı bir his bırakmayan, tırnak etlerini yumuşacık yapan bakım yağı. gün içinde aklıma geldikçe uyguluyorum ve manikürüm daha uzun sürmesini sağlıyor. sally hansen bakım yağı da kullandım ama yağlı hissi bırakıyordu ve tırnal etlerimi asla yumuşatmıyordu. bu ürüne geri döndüm, hem kokusu da ayrıca çok güzel. çok fazla ürün de almanıza gerek yok, bu yüzden uzun süre gidiyor bir şişesi. tekrar almayı planlıyorum tavsiye ederim.

21 ağustos 20:12

47. Kokusunu çok beğeniyorum. 

Gün içinde ne zaman aklıma gelse sürerim. Dudağın kuruduğunda pütür pütür görünür nemlendirici sürünce bir anlık da olsa o görüntü gider ya, bu da parmaklarımda o etkiyi yapıyor. Düzenli kullanımda da tırnakların kenarlarındaki etlerin sertleşmesini engelliyor. Bende etkisi böyle. Ama bunun yerine güvenilir bir markanın jojoba yağını denemek istiyorum. Hangisini kullansam bilemiyorum. Tavsiyesi olan varsa beklerim :)

21 ağustos 01:27


46. Kesinlikle işe yarayan çok güzel kokan tirnak etlerinde kuruluk yaşayanlar için kurtarici bir yağ. Ayrica tirnaga verdigi mat parlaklik bakimlilik seviyenizi bir ust levele tasiyor. Yikayinca tirnak etlerindeki etkisi gidiyor fakat tirnakta biraktigi mat parlaklik gitmiyor. Tirnak eti kurulugu yasayan manikurunun suresini uzatmak isteyenler için cok uygun ve ucuz bir urun

20 ağustos 15:59

45. oldukça severek kullandığım bakım yağıdır. zaman zaman tırnaklarım matlaşıp çabuk kırılabiliyor. bu yağ hem etleri yumuşatıyor hem tırnağı nemlendiriyor hem güzel kokuyor. bazen elimin üzerine gelecek şekilde de sürüyorum bir problem yaşamadım.

27 temmuz 10:42

44. Etkisi elleri yıkayana kadar süren ancak tırnak diplerine masaj yapmanın tırnak sağlığı için etkisini göz önüne alarak bir zamanlar severek kullandığım tırnak bakım yağı. Bitince şişesinin içine e vitamini ve kayısı çekirdeği yağı karıştırdım. Hala fırçasını severek kullanıyorum.

26 temmuz 20:11 1 ağustos 23:18