4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • oylar (18)
  • medya (1)

60. kokusunu ve yumuşatmasını seviyorum o kadar. yumuşama kısmını vazelin ile de yapabildiğim için bitince yenisini almam . ben tırnak uzatmasına bir etkisini göremedim malesef

23 ekim 14:53

59. Yıllardır neredeyse hiç ara vermeden oje sürüyorum ve asetonun etkileriyle birlikte tırnaklarımla tırnak etlerim çok kuru. Dolayısıyla da tırnaklarım çok çabuk kırılır (gizlinot: hem de uzamış kısımdan değil de tırnağın yaklaşık yarısından kırılır) ve tırnak etlerim sürekli sert, kuru olur.

Haftada 3 veya 4 kere kullanıyorum. Kullanacağım gece ojemi çıkartırım, ellerimi güzelce kremleyip tırnak çevreme ve tırnaklarıma güzelce sürerim. Az ovaladıktan sonra da uyurum. Tüm gece tırnağımda kalıyor ve sabaha tırnaklarım çok güzel oluyor. Ayrıca kırılmaları minimuma indirdi kullanmaya başladığımdan beri. tek eksiği tırnak etlerimde çok fark yaratmaması. Ertesi geceye tırnak etlerim yine sert oluyor.

Tırnaklarımın kırılmasını engellemesi bile benim için büyük bir değişim, memnun kaldım o nedenle. Kokusundan bahsetmeme gerek yok sanırım, neredeyse herkes çok güzel olduğunu söylemiş zaten.

17 ekim 21:52 17 ekim 21:53

58. Haftalık olarak banyo sonrasi yumuşayan tırnak diplerine ürünü sürüp biraz bekletip etleri geriye ittirirken kullaniyorum. Sonrasinda bi kere daha sürüp ovaliyorum. Tırnak etlerimi yumuşatmasini seviyorum. Manikür pedikür yatırmıyorum. Tırnak kenarlarım sorunlu değil. Bu sebeple yeterli geliyor.

7 ekim 20:53


57. Sürekli kırılan ince tırnaklarım başımın belası. Uzamasında sorun yok anında kırılması ve bu sebepten şekilsiz olması sinir bozucu. Bu yüzden besleyebilecek bir sürü şey kullandım kalyonu da deneyeyim dedim, etkisini görmedim. Herhangi bir sevdiğiniz el kremi bile işinizi aynı oranda görür.

24 eylül 01:53

56. Kokusu çok güzel olan bir ürün. Tırnak etlerini yumuşatmada da işe yaradığını düşünüyorum ancak bence muadilsiz değil. Ellerinizi sıcak limonlu suda bekletip sonrasında tırnak etlerine vazelin sürüp de günlük bir manikür yapabilirsiniz.  Manikür süresini çok aman aman uzattığını, benzersiz ve mucizevi bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

14 eylül 08:39

55. şu gratis büyük indiriminden 4 tane stoklamıştım. tanesi 5 tlydıi çok bereketli bir ürün .ben duştan sonra manikür öncesi sürüyorum. etleri yumuşacık yapıyor. ancak uçup gitmesi çok hızlı. elinizi yıkayınca hemen gidiyor. elimdeki bitene kadar mecbur kullanıcam .bu gidişle torunlarıma kadar kalır diye düşünüyorum.

14 eylül 08:35

54. Güzel kokan, tırnakları uzatmak gibi bir işlevi olmayan ama tırnak etlerine bakım yapan yağ.

Kullanım şeklim : her gece uyumadan önce sürüp tırnaklarıma yediriyorum ve öyle uyuyorum sabaha kadar tırnak etlerimi yumuşatıyor. Gün içinde de bazen sürüp bekliyorum boş vaktime göre değişiyor.

Artıları : Tırnak sürekli nemli olduğu için kırılmalar daha az oluyor ve bu da tırnakların daha hızlı uzadığı izlenimini veriyor. Tırnak etlerini yumuşattığı için manikür ihtiyacı erteleniyor.

Eksileri:  bana göre tek eksisi yıkar yıkamaz etkisi geçiyor elde hiçbir şey kalmıyor o yüzden en mantıklı kullanım şekli gece uyurken sürmek.

14 eylül 02:06


4

53. tırnak eti bakım yağı olarak kullandığım ilk ve tük ürün. Bu nedenle kıyaslama yapamıyorum :) aklıma geldikçe kullanıyorum. Tırnak etlerini yumusatması benim için yeterli düzeyde. Biterse deneme amaçlı başka bir markaya yönelmeyi düşünüyorum. Bir tırnak eti bakım yağı ne kadar vazgeçilmez olabilir ki !

22 ağustos 00:00

52. Kalyon markasının ürünlerini çok sevmeme rağmen bu ürünle bir türlü barışamadım çünkü hiç bir faydasını göremedim

21 ağustos 22:15

51. manikür sonrası tırnak etlerime uyguladığım, yağlı bir his bırakmayan, tırnak etlerini yumuşacık yapan bakım yağı. gün içinde aklıma geldikçe uyguluyorum ve manikürüm daha uzun sürmesini sağlıyor. sally hansen bakım yağı da kullandım ama yağlı hissi bırakıyordu ve tırnal etlerimi asla yumuşatmıyordu. bu ürüne geri döndüm, hem kokusu da ayrıca çok güzel. çok fazla ürün de almanıza gerek yok, bu yüzden uzun süre gidiyor bir şişesi. tekrar almayı planlıyorum tavsiye ederim.

21 ağustos 20:12