yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  14. Sizi Allah bildiği gibi yapsın dediğim otobüs firmasıdır. Yolculuğa iki saat kala bilet mi iptal edilir ? Ne çağrı merkezine ulaşabiliyoruz, ne doğru düzgün cevap alabiliyoruz. Canları ister bilet iptali yaparlar, canları ister otobüsü haber vermeksizin bir saat erken yola çıkarırlar, otobüsleri yolda kalır. Bir daha asla tercih edeceğim otobüs firmalarından değil.

  5 mart 14:06

  13. (yazar: babypin) yazmış ama tekrardan belirtmek istiyorum. ben de o girdiden sonra öğrendim durumu. ilgili linki orada bulabilirsiniz, telefondan atamadım kusura bakmayın.

  orada bulunan bir kadının yazdığı yorumlara göre, şoför otobüsten inmemiş bile. 153, veteriner aranmış ama 15 dakika demelerine rağmen 1 saatte gelmişler. ne yazık ki iç kanamadan ölmüş. lütfen bimer’e şikayet edin. kayıtsız kalındıkça daha da kötüleri olacak.

  biz de metro turizm vb olaylardan sonra kamil koç’tan şaşmazdık asla. ülkede seyahat edilecek firma kalmadı resmen. yazıklar olsun; hayvanların canını, insandan değersiz gören herkese.

  9 mart 2018 14:18

  12. sosyal medyada bir videoda gördüm.

  firmasına ait, plakası, kaza yeri belli olan bir video. otobüs köpeğe çarpıyor bilerek, isteyerek eziyor. sonrasında umrunda bile olmuyor. (link: https://www.instagram.com/p/BgEFyUznVgv/?hl=tr&taken-by=patihbar şuradaki ) videodan izleyebilirsiniz içiniz elverirse tabii.

  ya doğru düzgün yazamıyorum da sinirden ama firma açıklama bile yapmıyor. olay olalı 2 gün olmuş ama hala bir açıklama yok. ulusoy'un batması ve metro'nun rezillikleri sonrası tek tercih ettiğim firmaydı. asla ama asla önünden bile geçmem artık.

  9 mart 2018 11:18


  11. İzmir-İstanbul seferinde 6-7 saatlik yolu 13 saatte gittiğim firmadır. ancak zaten bayram yeni bitmişti o yüzden arabanın suçu yok diye düşünmüştüm, tekli koltuklarında solda sanırım priz var fakat arabadaki prizlerin hepsi bozuktu, muavinler suyu bardaklara doldurup dağıtıyordu bende çok su içen biri olduğum için sürekli isteyemedim utanıp, 13 saatte 2 bardak su içerek rekor kırmıştım. Molalarda araçtan sakın inmeyin şoför tuvalete gitti gelecek diye anons yapıyorlardı. Zaten araç Bursa'da durdu başka araca geçtik onun da televizyonları bozuktu. Ben küçükken sürekli Bodruma Kamil Koç ile gidip gelirdik eskiden böyle değildi. Belki de bana öyle denk gelmiştir. Yine de kafamda çok kötü izlenimi yok

  14 ekim 2017 21:36

  10. problemi bol firma. istanbul'a ilk defa gittiğimde dönüşte bileti bu firmadan almıştım haliyle aman otobüsüs kaçırmayayım diye önüme gelen görevliye otobüsü soruyorum. sonunda birisi yanımda dur ben gelince yönlendireceğim demişti. bekliyoruz bekliyoruz gelmiyor kalkış saati geçince artık adam arayıp sordu nerede bu otobüs diye, otobüs alibeyköy'e uğramadan gitmiş meğer. benimle beraber üç yolcuyuz, hani bir kişi olsam unutup geçmişlerdir de desek o da değil(o bile bahane değil de). daha sonra sağ olsun bana yardımcı olan görevli haremde durmalarını sağlayıp bizi servisle otobüse yetiştirmişti. özetle ben telaşlı olup görevli adama yapışmasam gecenin köründe alibeyköy'de uğraşıp duracaktım.

  5 temmuz 2017 15:15

  9. en son bu firmanın bir otobüsüne bindiğimde 1 saatlik izmir-aydın otobanında yarım saat mola vermişti.

  5 temmuz 2017 09:14

  8. Benim de bir daha tercih etmeyeceğim firma. İstanbuldan Eskişehire bozuk otobüsle yola çıktılar araç daha istanbuldan çıkmadan bir sürü dur kalk yaptı. İtraz ettik daha İstanbul'dan çıkmadan otobüsü değiştirelim bu böyle gitmez diye ama şoför gerek yok dedi. Biz kendi çabamızla kamil koçun müsteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirdik ancak pek bi geri dönüş alamadık bu arada otobüs full dolu ve herkes aradı buna rağmen yola devam ettik. Mola yerinde durduk tabii otobüs zar zor gidiyo ve gece kaza yapmamız an meselesi. Mola yerinde biz itiraz ettik bu otobüsle yola devam etmek istemiyoruz yeni otobüs gelsin falan diye tabii ki gelmedi polis geldi bizim yapabileceğimiz bir şey yok bla bla. aynı otobüsle devam etmek isteyenler devam etti istemeyenleri baska otobüse aldılar ki yine biz kendi işimizi hallettik diğer firmanın ismini hatırlamıyorum ama yardımcı oldular baska firmalar ayriyeten para istemişlerdi ama geçtiğimiz firma istemedi. Biz oradaki polislere kamil koçu şikayet ettik dilekçe falan yazmıştık ama pek bir işe yaramadı sanırım. Diğer yolcular kazayı göze alıp bindiler neyse ki kazasız belasız gittiler. Hayatımda geçirdiğim en gergin yolculuktu yani.

  5 temmuz 2017 01:32


  7. Üç yıldır hemen hemen tüm yolculuklarımda tercihim. Bu sebeple puan biriktirip üç biletimi de ücretsiz almıştım. Filmleri bence iyi genelde izlediklerim var ama iyi bir liste. son yolculuğumda muavinin jestiyle tekrar benimsedim tüm firmayı. (gizlinot: peki bu saatte otobüs firmasına yükselmem )

  5 temmuz 2017 01:15 5 temmuz 2017 01:15

  6. geçen sene izmire giderken bi muavin vardı, babasının hapiste olduğunu anlatmıştı bana. ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ben çok korkmuştum. arada da gelip muhabbet kurmaya çalışıyordu, telefonla ilgileniyormuş ya da uyuyormuş gibi davrandım yol boyu. ama dönerken sabah otobüsü olduğu için(saat 7-8 idi) sıcak poğaça servisi yapmışlardı. çok hoşuma gitmişti yaptıkları bu jest.

  istanbuldan balıkesire de hep kamil koçla gidiyorum. çünkü çok yakınımızda var şubesi. servis ordan kalkıyor. ekranı çalışmıyor genelde, film falan izlenmiyor yani. ama tekli koltuklarının rahat olduğunu düşünüyorum.

  4 temmuz 2017 23:49

  5. Türkiyedeki rezalet otobüs firmalarından biri. Bir yolculuğumda otobüsün hareket saatinde orda olmama rağmen otobüs erken kalktığı için kaçırdım . Canı ne zaman hareket etmek isterse o zaman eder bazen geç bazen erken . Şikayet ettiğinizde de öyle rahatlar ki hiç bir ceza almayacaklarından eminler çünkü.

  4 temmuz 2017 17:58