yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (1)

  1. şu (link: https://i.hizliresim.com/4G7LNq.png linkten) gördüğünüzde beynin kendini hunharca kapatmak isteyeceği pastalı, sloganlı organizasyon.

  öyle büyük bir rezillik ki kelimelerim bile kaçarak uzaklaşmak istiyor. Kız çocuğuna baktığında tahrik unsuru görmek, daha regl olmadan kadın sanılmak, ahlakın zihinde değil saçta olduğunu düşünmek benim anlayabileceğim unsurlar değil.

  gelecek nesil gümbür gümbür geliyor. gördükçe de kalbim daralıyor. dindar nesil (link: https://odatv.com/el-kadar-cocuklara-bunu-yaptirdilar-2212161200.html oley) (link: https://galeri13.uludagsozluk.com/673/akp-secmeni_1207972.jpg oleyyy)

  30 aralık 2017 02:11

  2. örümcek beyinlilerin adına parti diyerek çocukları din, siyaset ve vicdan üçgeninde hapsettiği bir zırvalık. eğitim kurumlarında dini eğitim olamaz, bu şekilde küçücük yaşta beyin yıkayarak hele hiç olmamalı. eğer gerçekten laik ve dini sömürü aracı olarak görmeyen bir ülke olsaydık bunu yapan öğretmenin derhal açığa alınıp, hakkında işlem başlatılması gerekirdi. müthiş bir algı operasyonu yürütüp, çocukları da buna alet etmek eğitimin hangi aşamasında yer alıyor acaba? gerçekten çok üzücü. onlar henüz çocuk sizin ideolojinize hizmet etmek, hele hele empoze ettiğiniz fikirlerinize göre hayatlarını şekillendirmek zorunda hiç değiller. bu bir utanç tablosudur benim için parti deyip kendinizi istediğiniz kadar avutun.

  30 aralık 2017 03:06

  3. şimdiye kadar gördüğüm en korkunç görüntülerde top 5 e girer bu fotoğraf.

  Ya küçücük kızlar bunlar,daha gelişimerini tamamlamamış; bedenlerinden haberleri yok ve erkekleri tahrik etmemek için kapat(tırılı)ıyorlar bu bedeni?mantık nerede?Üç beş sapkının ideolojilerinin oyuncağı olması gereken değil oyun oynaması gereken yaşta o kızlar.

  30 aralık 2017 10:49


  4. iyiki çocuğum yok diye bir kadını şükrettiriyorlarya cümle kuramıyorum.

  bir kadının en güzel mutluluğu kendi bedeninden bir can yaratması ama kimse kusura bakmasın artık gençlerimizde benim yaşıma gelmiş kadınlarımızda çocuk kavramını kafasından sildi attı.

  çocuğum diyorum ama kızım veya oğlum yok illa bir cinsiyetede bağlamıyorum çocuğu. çünkü bu ortamda ben bir çocuk doğursaydım o çocuğum bu ortamda büyüseydi kızım veya oğlum nasıl bir cinnet geçirip neler yapardım bilmiyorum.

  bir bez parçasıyla namuslu heyo yaşasın kapandık diyerek o çocuğa neyi dikte ediyorsunuz. neden bizleri tesettürlü kadınlardan ayırıyorsunuz. tesettür kişinin hür bir şekilde yaptığı tercihtir. o çocuklar neyin tercihini yapıyor. aileler neye göre bunu dikte ediyor. neden böyle bir mecburiyet konuluyor. neden okullarda tesettürlü çocuklarla tesettürlü olmayan çocuklar arasında fark yapılıyor. neden daha çocukken aklı sadece evindeki bebeğinde olan geleceğin bireylerine eğitim adı altında verilen şeyler bunlar. neden ama neden? kimse bunun açıklamasını yapmıyacak mı? bizler bakıp yazıklar olsun diyerek daha neler görücez. sıradaki tabloyu beklemekten yoruldum artık

  30 aralık 2017 11:52

  5. Aşağıda yazacaklarım yanlış anlaşılmasın lütfen, benim annem de kapalı ve çevremde de oldukça kapalı kadın var. Gerçekten sonsuz saygı duyuyorum, tıpkı kapalı olmayan bir kadına saygı duyduğum gibi.  

  Ancak daha el kadar çocuklar bunlar, ne uğruna kapandıklarını bilmeyi geçtim daha doğru düzgün inandıkları şeyin ne olduğunu bile bilmiyorlar. Bu yapılan şey çocuk istismarıdır. O çocuk ileride kendi iradesiyle kapanmak isterse buna kimse karışamaz ama el kadar çocuğu türbana çarşafa sokarlarsa da susmayız arkadaşım. 

  Her kapalı olan dindar mı oluyormuş? Namus kapalılıkla mı ölçülüyor? Kimse kusura bakmasın ben bu kafada olanların “namussuz” kabul edeceği ne kapalılar tanıyorum.

  Tekrar söylüyorum benim annem de kapalı. Kendi iradesiyle hareket edebilen kimsenin dinine, inancına veya inançsızlığına, cinsel yönelimine, hayatını nasıl yaşayacağına karışamazsınız. Bu insanları bi salın artık ya.

  Beğenmediğiniz “elin gavuru” neler yapıyor, Mars’a nasıl yerleşebiliriz, uzaydaki kıymetli madenleri dünyaya nasıl getiririz diye uğraşıyor, biz nelerle uğraşıyoruz ya. 

  30 aralık 2017 17:55

  6. Oyuna çevirerek şirin göstererek Hatta kelimenin tam manasıyla "çocuk kandırarak" bilinçsiz, neyi neden yaptığını bilmeyen, sorgulamayan, tutarsız olması kaçınılmaz bir nesil hediye ediyorlar bize. 20 yıl sonrasından korktuğum kadar Şu günlerden korkmuyorum. Biz gerçekten şanslıymışız Bunu görüyorum. Lisede Tek başörtülü arkadaşın Cuma okul çıkışı başını örtüp istiklal marşına öyle katılması sorun olduğunda hepimiz karşı çıkmıştık. Ki o zaman derste başını örtmesi imkansızdı. Unuttuğumuz bir şey var, En nihayetinde Ortadoğu toplumuyuz. Bir yasak kalkıyorsa bu özgürlüğümüz adına değildir. Bir yasak geliyorsa bu bizi korumak adına değildir. Buyrun, sonuç budur.

  31 aralık 2017 00:30

  7. Hakkında rezalet başlığı açılabilecek eğlence. çocukları beyinlerinin daha bu yaşta bu meselelerle doldurulması için eğitim felsefesini bildikleri bu kurumlara bile isteye yollayan aileler sonuçtan memnundur ne yazık ki. Bu eğitim kurumları ve aileler Ne zaman henüz kendilerinden olamayanı ağaç yaşken eğilir mantığıyla daha çocukken yontmaktan vazgeçecekler, Radikal kararlar verme işini çocukların belirli bir yaşta ve psikolojik olgunlukta oldukları zamana bırakabilmeyi ne zaman öğrenecekler merak ediyorum. Bunun çağdaş versiyonu "3 yaşındaki vegan oğlum." videosu çeken anneler. çocukların yerine şöyle kararlar vermeyin yahu.

  31 aralık 2017 00:51


  8. çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyor. evet.

  31 aralık 2017 14:26