girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

8. oldukça kıllı olan vücut yapım sebebiyle lise zamanlarımda popo kısmımda oluşan kıl dönmesinin verdiği acıyı azaltan merhemdir. popomun üzerine rahatlıkla, acısız şekilde oturmamı sağladı sağolsun <3

22 nisan 14:43 7 haziran 00:07

7. Yazın kalçamda çıkan devasa, kistik bir sivilce nedeniyle vermişlerdi. Evet, tüm iltihabı akıttı, ağrıyı azalttı. Fakat hala o sivilcenin izi duruyor. Bir de katılıyorum, kokusu baya kötü.

22 nisan 05:16

6. parmağım dolama olduğu zaman bir komşumuz tavsiye etmişti bu merhemi. asla iyi gelmedi aksine kan doldu parmağımın etrafı. doktora sorduğumda doğru bilinen yanlışlardan olduğunu söyledi. velhasıl parmağınız dolama olduysa bu merhemi kullanmamalısınız.

21 nisan 22:23


5. Zift görünümlü, petrol kokulu koyu kıvamlı bir merhemdir. İltihabı vampir gibi çeker ve acıları dindirir. Yalnız bunu kullandıktan sonra gerisinde bildiğiniz yaranın büyüklüğünde iz bırakıyor. Yüze kullanırken dikkat edin.

21 nisan 22:14

4. Baş parmağımda çıkan dolama yüzünden 10 katına çıkan parmağımı iltihabı akıtarak indirmiştir. Kara merhem öncesinde bir çok krem denemiş olmama rağmen zonklama ve iltihap devam ediyordu. İltihap akınca uzun bir süre pansumana gittim ve kopan tırnağım tekrar çıktı. Mucize bir merhem benim için.

21 nisan 22:07

3. Uçsuz kistik sivilce ya da kıl dönmesine de iyi geliyor diyollaa, beni oturmaktan aciz bırakan kıl dönmemin üzerinde deneyeceğim az sonra. Etkilerini de tabii ki editleyeceğim. Ama o petrolden hallice kokusu nedir ya bayılıp kalıverecektim yere.

21 nisan 20:50

2. dolama olmuş parmağa sıklıkla önerilen bir merhem. görüntüsü kötüdür ama işe yarar. adını ise unuttum.

1 mart 2016 03:51


1. Asıl adı ihtiyol olan bu merhem iltihabı toplayarak dışarı atması ile bilinir, leş gibi de kokar ancak parmakta dolama varsa ya da çıban çıkmışsa en etkili iltihap akıtma yöntemi olarak babaannelerimiz kara merhemi önerir, işe yaradığı da söylenir.

Yasal uyarı: doktorunuza danışınız yine de.

Ukte sahibi: (yazar: limlim)

1 mart 2016 01:16 1 mart 2016 01:16