girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. çeyiz alışverişi için akla gelen ilk yer. evet gittik beğendik çeyiz seti ve nevresimleri aldık. öncelikle çeyiz seti içerisinden çıkan nevresimler çok sert ve tuhaf şekilde kullanamıyorum çünkü alerji yaptı. yüzüm gözüm şişiyor, kaşınıyor. daha hiç kullanamadan direkt kaldırdım. diğer düz işlemesiz olan nevresimlerinden memnunum. ek olarak battaniye aldım. yaz olduğu için kullanamıyorum ama çok güzellerdi. devamlı olarak mutfak kısmına da giriyorum ama benim için çok kokoş ürünler olduğunu düşünüp çıkıyorum her seferinde.

ek olarak çeyiz seti içinden bornoz seti de çıktı. şu anda kullanıyorum, yıkadıktan sonra aşırı sert değil ama bir taç veya özdilek bornoz yumuşluğunda değil. bu sebepten elimdekiler emekliye ayrıldıktan sonra bir daha almam.

edit: karacahome sitesinde 200 tl üzerine 30 tl indirim vardı 170 tllik battaniye almıştım. 200 e tamamlamak için çerezliklerimi de aldım, onlar bedavaya gelmişti. memnun kalmıştım.

21 haziran 10:43 21 haziran 10:46

6. Üç kez Online olarak alışveriş yaptım. Birinde cezve seti almıştık, kullandıkça yanıyor çıtır çıtır ne hikmetse. Birinde ev için lazım olan saklama kutusu baharatlık tarzı bir şeyler almıştık onlarda pek sorun çıkmadı, bir kedili kupa söylemiştim çatlak çıktı o an götürüp iade etmeye vaktim yoktu. sonuncuda da akıllanmayıp bornoz sipariş ettim. Hiç beğenmedim bornozları, semsert, rengi de atık gibiydi. Bir daha sitesine bile girmiyorum. Elimle tutmadığım gözümle görmediğim bir şeye para vermem artık burdan.

21 haziran 10:24

5. trendyoldan 2 kez sipariş verdiğim marka. ürünler inanılmaz iyi paketlenmişti, normalde trendyoldan kırılabilecek ürün almaya korkuyorum, genelde tuzla buz olup geliyor ama bunların kırılmasının imkani yoktu, o derece sarılmıştı. hele 2. siparişim 10 liralık 2 minik kase olmasına rağmen aynı özeni göstermeleriyle takdirimi kazandılar.

21 haziran 09:59 21 haziran 09:59


4. gerçekten sözlükte nasıl hakkında girdisi olmadığına şaşırdığım reklam filmine sahip marka.

yıl olmuş 2017 korkunç bir cinsiyetçi yaklaşımla yapılmış reklam filmini izlemeyen varsa (link: https://twitter.com/karacaonline/status/830108748249182208 burdan) izleyebilirsiniz.

aslında bu reklamın 3-4 tane daha türevi var, korkunç bi şekilde izledim.

yani aslında hasbronun yılbaşı reklamı bu reklamın yanında açıkçası solda 0 kalıyor.

kadınlar futbol fanatiği olamaz mı?

erkekler pasta kursuna gidemez mi?

vs. diye sorular.

en kötüsüde yine yıl olmuş 2017 insanlar bu algıyı çözemeyip kahkahalarla gülüyor.

11 şubat 2017 14:37

3. porselen takımından hiç memnun değilim. bir yılın sonunda renkleri soyuldu. hatta şu an bazı tabaklardaki çiçekler zor seçiliyor. annemin 30 yıllık güral yada kütahya porselen tabaklarının desenleri ise yeni alınmış gibi gıcır gıcır.

13 temmuz 2016 10:11

2. Çelik ürünleri sağlam olmayan marka. Ben değil de arkadaşlarım aldı ve sorunlar çıktı.

Çelikte korkmaz ve hisar daha iyi bence...

Bunun dışında tekstil ürünleri iyi diye biliyorum

3 mart 2016 21:54

1. çeyizimi a' dan z ' ye aldığım marka. (gizlinot: bilemiyorumda bokta çıkabilir )

3 mart 2016 19:22