kardeşlerin zarar verdiği eşyalar

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

17. Benim sarı böcüğün elinden bir uçanla kaçan kurtuluyor. Bilenmemek için yazmıyorum :d

Ama en trajiği şu: çok güzel vazo şeklinde cam bir lamba almıştım. Bir kere kırdı onu. Bir daha aldım. Bir daha kırdı :))) 

Odama girmesi baya baya yasak, düşünün. Öyle bir terminatör bendeki.

12 ocak 03:16

16. Bedeli kesinlikle ödetilecek eşyalardır. (gizlinot: Yaşasın kardeşlik)

12 ocak 03:03

15. Ben bir kardeş olarak abime verdigim zararlar;

1.bana harçlık versene ehehehe :):) diyip yalakalik yapmam,

2.bilgisayarına bir şeyler indirirken virüs bulastirip projelerini kaybetmesine sebep olmam

3.kitaplarını çalmam

4.barmenken sürekli gidip ısmarlasana kardeşine biseyler ;))  ehehe;)) demem.

11 ocak 21:57

14. Güçlü refleksleriyle tazmanya canavarına dönüşebilen ablasına boş çaydanlık şakası yapmaya kalkan zavallı kardeşimin dolaylı yoldan verdiği zarardır. üstüme doğru düşen demliğe gelişine bir tane çakmışım, sonra eve yeni alınan televizyondan o müthiş çatırtı geldi. Konusu geçtiğinde "ablana o şakayı yapmasaydın çatlamazdı koca televizyon." diye takılırlar, o da dönüp kedi gibi bana bakar. Evlendiğinde evi için televizyon aldım, daha yeni ödeşebildik swh.

11 ocak 15:03


13. parfümümü kırmıştı. ağzını kırmama ramak kala annem aldı elimden. o kadar para verdim, çaaatt diye düşürdü. manyak.

11 ocak 14:38

12. en son kulaklıgımın kablosunu yanlışlıkla kesip, tamir etmek için bantlamış. hayır bana söylese yanıma başka kulaklık alırdım. 1 gün kulaklıksız sıkıntıdan patladım.

11 ocak 12:47

11. Zarar vermiş sayılmaz ama kardeşim(7) bugün az kalsın lancome parfümümü düşürüyordu, öğrenciliğimin ve fakirliğimin bana verdiği yetkiyle ve refleksle uçarak kurtarmayı başardım. Kendisini hemen düşünme köşesine yolladım ve makyaj masamın beş adım yakınına yaklaşmaması konusunda karar aldım şimdilik kabul etti bakalım

11 ocak 01:26

10. Abla sen misin? Sen mi açtın bu başlığı? Tamam bir daha almayacağım kazağını hele senden izinsiiiz asla!

10 ocak 19:16

9. Uslu bir kardeş olarak zarar verdiğim hiçbir şey yok diye biliyorum.yaramaz olduğu halde kardeşim genelde dokunmaya cesaret edemediği için hiçbir şeyime zarar vermedi.Ama abim...

Ya evde ne takı kaldı ne toka.Alıyor lastik tokalarımı kullanıyor,kaybettikçe sormadan Yine alıyor.Sevgililerine,arkadaşlarına yeni aldığım takılarımı çalıp vermesi falan artık kavga sebebi olmuştu.Zarar vermek değilde yok etmek bunlar bildiğin. Bir De aldığı kalemler,taraklar var.Allahtan yaşları bana yakın kız kardeşim falan yok yoksa kan çıkardı sjwjdjmksksk

10 ocak 17:24

8. Anneannem bana bebek getirmişti sarışın kıvır kıvır uzun saçlı bir bebek.Kardeşim küçük olduğu için ona da başka şeyler almıştı ama bizim bacaksız onu isterim diye tutturdu.Anneme verme bebeğimi kırar diyorum ama kim takar "küçük o oynasın hevesini alsın geri verir sana" diye kızdı.Aldı bebeği saatlerce oynadı vermedi bana sabırla bekliyorum oynama sırası bana gelsin diye.Sonra bebeğimi dış kapının önüne atılmış bir vaziyette buldum o muhteşem sarı kıvırcık saçlı kafası gövdesinden ayrılmıştı. Şapşal çocuk kafasını çıkarmış takılmayınca sıkılıp bırakmış annem de takamadı tabi sonra ağladım bir sürü de anneannem susturmuştu aynısından bulup alacağım diye.

Bütün çocukluğum "küçük o, sen ablasın" sözleriyle geçti(gizlinot: hayır abla değildim ben ufacık çocuktum) anlatırım bazen bunun gibi bir sürü olay kardeşim güler geçer ne yaramazmışım diye ama annem vicdan yapar biraz yapsın da zaten.

10 ocak 17:21