yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. Aşırı tatlı bulduğum, her içeriğini tükettiğim konuşmasından keyif ve enerji aldığım , çalışkan ve aklı başında bulduğum için beğendiğim bir genç kız. İdi. Hala da takip ediyorum yalnız , Twitterdaki bir paylaşımı özgüvenden ziyade iticiliğe kayma potansiyelinde olduğunu hissettirdi. Geyik olarak da algılamadım . Elimde değil kendini çok beğenen tüpleri oldum olası sevmem.

  Takipten direkt çıkaracak kadar garip değil tabi ama, eskisi kadar da koşulsuz bu kız on numero diyemiyorum. 

  İlgili görsel ektedir.

  Not: entryi telefondan yazıyorum link ekletmedi, özetle Twitter'da makyajsız güzel olan birini etiketleyin yazan birine kendi hesabını etiketlemiş ve evet evet karıştırmadım kendimi etiketledim ahahahhshdf yazmıştır. 

  Ayrıca her ayrılan genç kız gibi astroloji, tarot enerjiler dünyasına adım atmıştır, welcome home bebeğim demek istiyorum.

  Edit2: tüvit linki  

  https://twitter.com/kardelenyildirm/status/1594432442827698177?s=46&t=5uAlzA2XDzrvaua5Cup79Q

  22 kasım 18:26 22 kasım 18:31

  10. Kahve içtiğim mekanda arka masada oturuyordu. O kadar naif gözüken kız sürekli bağıra çağıra konuşan, durmadan sigara içen, mekandaki herkesin kafasını şişiren biriymiş meğer 

  13 ekim 21:23

  9. Şu aralar en çok beğendiğim içerik üreticisi. Kişisel ve spiritüel anlamda kendini çok geliştirdiği belli oluyor. Hayatta yaşadığı kötü olaylardan güzel tecrübeler çıkarabiliyor, bu da onu saygı duyulası ve  örnek alınası biri yapıyor. Umarım kendini bozmadan devam eder. Ps: saçları çok güzel 

  18 eylül 21:15 18 eylül 21:16


  8. Kardi'nin çalışkanlığı beni benden alıyor, yarabbim bana da nasip et. Kız ailesi ile tatile giderken bile arabada çekeceği reelsleri bile planlayıp gitmiş. Normal dümdüz reels ama günceli yakalıyor ve asla sayfayı boş bırakmıyor, baya planlı. Makyajda geçiş reelsleri atmış arka arkaya mesela. Dikkat ettim de aynı iki makyaj ama iki farklı halde kullanacak şekilde yapmış makyajları. Ayrı ayrı edit olunca da pek anlasılmiyor.

  Doktor, iyi bir instagram kullanıcısı, iyi bir youtuber, simdi de oyun kanalı açacakmış

  Helal olsun vallahi. Asla komformist bi kız değil. Insanı bu konformist olmayan karakter yapısı yukarıya taşıyor işte. Bir de üstüne yetenek, akıl da var allahin vip kulu resmen. Abisi de babası da doktor benim bildiğim. Belli ki ailede bir genetik sağlamlık var, kafaları çalışıyor. Zeka da yetenek de genetik işte. Bu hayatta her şey genetik her şey

  15 temmuz 23:18

  7. Bir onceki süslünün girdisine okuyunca yazasım geldi. Nedense bana da doktorluğu bırakacakmış vibe'i veriyor. Çünkü tus da yurtdışı da çok meşakkatli işler. Bu ikisi içinde sağlam bir irade, en az 1 yıl falan çoğu şeyden izole olmak gerekiyor ki sonucu da kesın değil. Bence kendisi hayatin bambaşka bir noktasında mental olarak-2022 turkiyesinde hangimiz degiliz ki-. Adımlarını geriye sarıp da tekrar sınava gireceğini sanmıyorum. Aslinda tam asistanliga baslayip oyle kanalini acsaydi cok super bir zamanlama olurdu. Çünkü bu sefer kanallarini da cok ciddi ihtmal etmesi gerekecek. Ne güzel kanalı da baya büyüdü. Güzel de içerikler de üretiyor. Tatmin eder mi bilmem ama maddi olarak doktorluga göre çok daha karlı işler yani.

  Tanim: sıcakkanlı, doğal makyaj, sac üzerine videolar çeken youtuber

  12 haziran 23:41

  6. Kendisini çok severim. Çok çalışkan çok üretken biri ve bence güvenilir de. Ama bence bir yol ayrımında şu an. Hem doktorluk hem sosyal medya onu yorduğu için ilerleyen günlerde doktorluğu bırakır gibi geliyor bana.

  Ayrıca iyi paralar kazanmaya başladı bence. Youtube izlenmeleri çok iyi, ınstadan iş alıyor ve linklerden de takipçileri alışveriş yapıyordur muhtemelen. 70bin takipçili influencerlar bile çalışmadan sırf link geliri ile geçinebiliyorken bu kızın iyi paralar kazanmasına rağmen göze gelmemesinin sebebi bence hem tutumlu biri olduğundan hem de zaten aileden maddi durumu iyi olduğu için yokluk görmüş gibi her şeye saldırmadığından. İmkanlarını çok göstermediği için de baya içten geliyor o yüzden millet bu kadar çok bağrına basıyor bence.

  12 haziran 20:47

  5. bu kadın gerçekten kullanmadığı hiçbir şeyi önermiyor. bir şeyi önerdiyse aylar sonra attığı videolarda bile o önerdiği ürünü kullandığını, yarısına kadar geldiğini görebiliyorsunuz. umarım böyle devam eder

  21 nisan 21:07


  4. Dünya tatlısı biri. Güzelliği, enerjisi, hayata bakışı, makyajdaki yeteneği... her şeyi izletiyor.

  21 nisan 07:47

  3. enerjisine ve hayatın temposuna yetişme hızına imrendiğim insanlardan biri. onca işin arasından her sosyal medya platformuna ayrı içerik üret, mesleğini icraa et bir de hobilerine vakit ayır, o hobinin üzerine de video çek- editle allaah. çok iş ya, ben saydıklarımdan bir tanesini yapmaya kalktığımda yorgun düşüp 11de yatakta oluyorum. bazen sadece ne hayatlar var diyor ve kendisine hayatında başarılar diliyorum. önü aydınlık bir genç kız. umuyorum samimi duruşunu bozmaz ve içeriklerinin çeşitliliği artar, severek izliyoruuz.

  20 nisan 22:48

  2. 2-3 ay önce keşfettiğim ve saç rengi sayesinde gönlümü çalan youtuber/influencer. youtube kanalını daha yeni izlemeye başladım fakat şimdiden samimiyetine bayıldım.

  yorucu ve zor bir mesleği varken kendi hobisine vakit ayırabilmesi ve hakkıyla yapabilmesi takdire şayan

  19 nisan 23:36