girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • medya (13)

68. Bugüne kadar her şeyini takdir ettiğim birisiydi ama o aşı olayıyla malesef gözümden düştü kendisi 

14 haziran 02:11

67. bu devirde çocuk felci, kızamık, kabakulak insanları kırıp geçirmiyorsa aşı sayesinde. açıkçası hangi akla hizmetle aşı karşıtı olabilir insan anlamıyorum. onu geçtim ha et yemeyi dayatmışsın ha veganlığı aynı şey. bırak çocuğun kendi kararını yaşı gelince versin. ayrıca toplumun sağlığını da çocuğuna aşırı yaptırmayarak hiçe sayıyorsun. bu bana garip geliyor açıkçası

13 haziran 18:28 13 haziran 18:29

66. İnstagram hesabında doğum ve çocuk yetiştirmeyle ilgili kararlarını 'beden benim, çocuk bizim' diye açıklamış kişi ki haksız da değil bence.

ilgili medya:
2
13 haziran 15:04


65. şu sıralar doğacak olan bebeğini vegan besleyeceğini ve aşı yaptırmayacağını açıklayarak gündeme oturan ve boykot başlatılan dövme sanatçısı. gözümden düşmüştür.

13 haziran 14:51

64. bir annenin çocuğu hakkında, bu denli hayati konularda, böyle absürd kararlar almasını çok yanlış buluyorum. çocuk bir büyüsün vegan mı olmak istiyor olsun, aşı mı yaptırmak istemiyor her ne kadar çok tehlikeli olsa da tamam. ama daha minicik bir bebeğe bunu yapmak canilik geliyor bana. bana göre bir annenin görevi , çocuğu kendi fikirlerini alabilecek yaşa gelene kadar, onu elinden gelen en iyi şekilde beslemek, büyütmek, eğitim vermek. onunla ilgili hayati kararlar alıp onun sağlını ve toplumun sağlığını tehlikeye atmak değil. umarım aldığı karardan pişman olur ve bunları yapmaz.

12 haziran 15:44

63. Paylaştığı svastika resminden ve ardından çocuğunu aşılamayacağını kamuoyuna duyurduktan sonra boykot ettiğim markalar Arasında yerini alan kozmetik markasının sahibesi, dövme sanatçısı kişisi.

12 haziran 03:25

62. Kendisinin vegan olmasını ve çocuğunu da öyle yetiştirmek, beslemek istemesini anlayabiliyorum kendim vegan olmasam da. Her ne kadar veganların arasından çıkan bazı cahil veganlar sebebiyle vegan yetiştirilmeye çalışan bebek ve çocuklarda çeşitli hastalıklar görülse de, doğru supplementlerle ve doğru gıdalarla beslendiğinde bebeğin/çocuğun sağlıklı bi şekilde gelişimini devam ettirdiği çeşitli makalelerle kanıtlanmış, the american dietetic association ve the american academy of pediatrics tarafından kabul edilmiş durumda.

Gel gelelim aşı yaptırmayaya, orada adama bi dur derler güzel hemcinsim. Yalnızca çocuğun hayatını değil diğerlerinin sağlığını da tehlikeye atmaktır ve en önemlisi cahilliktir bu. Kat von d, gözümde cahilden fazlası değildir şu saatten sonra. 

12 haziran 02:26


61. doğacak çocuğuna aşı yaptırmayacağını instagram'da açıklamış, bilim reddeden anti-semitist makyaj artisti.

(bkz: you're cancelled)

8 haziran 18:27 8 haziran 18:30

60. kadin, sen beni cildirtacak misin? kendisinin ve müstakbel eşi leafer'in ınstagramda paylaştıkları gelinlik ve damatlık ilustrasyonlarını gördüm...

efsane olacak o (link: https://www.instagram.com/p/BjOIAy2HsLi/?hl=fi&taken-by=thekatvond gelinlik). bütün gotikler olarak aklımızı yitireceğiz.

26 mayıs 13:00 26 mayıs 13:00

59. instagram hesabindan geliyorum... anne olacakmis :) nedense garip bir sevinc hissi geldi.

9 mayıs 08:22 9 mayıs 08:22