sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (40)
 • medya (14)

40. Her şeyine bayıldığım kadın. Asaletine, zarifliğine, saçlarına, cildine allahım gerçekten bi kişi olmam gerekse sen olmak isterdim Kate Middleton... Muazzam bi kadınsın...

4 kasım 2018 17:29

39. saçlarının rengine, modeline, sıklığına bayıldığım düşes. (link: https://imagesvc.timeincapp.com/v3/mm/image?url=https%3A%2F%2Fcdn-img.instyle.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fstyles%2F684xflex%2Fpublic%2Fimages%2F2011%2Fwrn%2F042911-kate-hair-300.jpg%3Fitok%3Drbk-uDYY&w=800&c=sc&poi=face&q=70 özellikle düğündeki saçı )tam bir prenses ya.

prenses diyince çocukken aklıma gelen tüm fiziksel özelliklere sahip. yeşil gözlü, kahverengi saçlı, ince uzun.

william ile gerçekten çok yakışıyorlar. (link: https://www.hellomagazine.com/imagenes/royalty/2018073060716/kate-middleton-returning-mustique-for-wedding/0-248-137/kate-middleton-looking-prince-william-t.jpg şapşikler)

(link: https://www.instagram.com/p/Bc14E7EAS3j/?utm_source=ig_embed family goals)

4 kasım 2018 14:44

38. bence düğünde ne giyse konuşulacaktı zaten, beyaz ya da açık renk giyse rol çalıyor ya da özensiz, renkli giyinse rol çalıyor ya da çok iddialı, siyah giyinse rol çalıyor ya da cenazeye gider gibi diye. çünkü basın ikisini karşılaştırmak istiyor hatta birbirlerine bakışlarını bile malzeme yapmak istiyor, konu çıksın istiyor. yani çok iyi anlaşsalar bile kraliçe polemik istemedi de ondan denilecek, aynı kıyafeti giymesinin bile kraliçe elizabethin emri olduğu söylendi. bu böyle gider, dianayı ölüme götüren basından bahsediyoruz, elti kavgası çıkarmak için neler yapmazlar. ikisine de sabır diliyorum.

22 mayıs 2018 21:58 22 mayıs 2018 22:05

37. meghan ve harry'nin düğününde beyaz giyip rol çalmasına dair şeyler okudum (hürriyet'te haber olarak) oysa durum çok öyle değil, kendi kız kardeşi de kate'in düğününde beyaz giymişti (link: https://www.glamour.com/story/pippa-middleton-wedding-kate-middleton bakınıız)... bazılarının kate'e gıcık olmasına anlam veremiyorum. çok hoş, sade ve zarif bir kadın çok beğeniyorum ben

22 mayıs 2018 20:36

36. herhangi bir karakter-durum analizi yapmadan, kendisi hakkındaki yegane görüşümü bildirip kaçacağım; çok güzel bir kadın

20 mayıs 2018 13:34 20 mayıs 2018 13:34

35. Çok asil ve kendi halinde bir kadın. Oturup ona buna kaynanalık taslayıp, yarışa girecek bir kadın olmadığı çok belli. Kaç senedir bu ortamın içinde ve çoluk çocuğu var. Gidip yeni geline mi sataşacak yani... türk dizileriyle karıştırmayın, kadının her şeyi var ve ona rağmen görmemiş değil. Sadece bu düğünde değil, her zaman önceden giydiği kıyafetleri giyen bir kadın. Her parası olan şeyma subaşı gibi olsaydı yanmıştık zaten. Belki kate middleton’a kalsa başka kıyafet giyecekti ama manikürüne kadar karışıyorlar maalesef. Arkada olan şeyleri bilemeyiz.

20 mayıs 2018 03:08 20 mayıs 2018 03:08

34. Sanki daha önce giydiği kıyafeti giyerek daha fazla dikkat çekmiş. Bana direkt umursamadığı izlenimi verdi. Altı üstü bir dopiyesten hallice bir şey, bir ton koyusunu falan giyse kimsenin umrunda olmazdı. Oldu olacak kendi gelinliğinin üst kısmını dümdüz bir etekle giyseydin. Açıp 90' lardan iki Türk düğünü kasedi izlemeliydin kate. Hazırlıksız yakalanmışsın.

Espiri olduğu londra' dan bile belli olan bir şeyi bu kadar ciddiye aldığınız için çok teşekkür ederim. Süslüler kate' e asla laf söylemiyor da, kate bizim varlığımızdan haberdar değil. kate de kesin burada yazılan olumsuz girdiler için içerliyordur. Evet kate, meghan, düğün hepsi hakkında yorumum var, çünkü neden olmasın? Benim için magazin figurunden başka bir şey değiller. Sivilce yapmasa youtube' dan izlerken çekirdek bile çitletirdim. monarşiyi İngilizler bile iplemezken herkesin bu kadar toz konduramaması neden anlamıyorum. Sanki bizim köyden kraliyet ailesine gelin gitti. İki araştırsanız ailenin bütün üyelerinin bir skandalı olduğunu görürsünüz. Meghan' a bir türlü layık görülemeyen harry' nin zamanında bir partiye Nazi üniformasıyla katıldığını bir soruya cevap olarak yazmıştım. Yalan olmasın bir William ile ilgili absürd birsey duymadım. Kate' in de meghan' ın da prensesin dikkatini çekmek için türlü numaralar yaptığını ingiltere' de herkes bilir. Siz olayı romantize etmek istiyorsunuz. Ama peri masalı değil bunlar. Tarihi dizilerde izlenenin modern versiyonu. Evet kraliyet ailesinin artık sembolik, o yüzden magazin figürü dedim zaten. Sahiplenmeyin bu kadar. Bunlar beni neden ilgilendiriyor peki? Çünkü haftasonu işsizliği.

20 mayıs 2018 00:21 21 mayıs 2018 00:24

33. Asilliğin vücut bulmuş hali.

19 mayıs 2018 21:06

32. aynı elbiseyi giymesinin sebebi dikkatleri gelinin üstünden çekip rol çalmak istemediğinden olduğu söyleniyor. sosyal medyadaki royalty hesaplarında bu hareketi çok takdir edilmiş. o açıdan bakılınca evet bence de mantıklı, ama daha sade bir elbise giyse yine rol çalmamış olurdu. sanki bu seçimiyle daha çok gündeme gelmiş gibi geldi bana.

19 mayıs 2018 20:32

31. kendi seçiyor olsun ya da olmasın, giyim tarzına ve o güzelim elbiseleri sanki gri eşofman altıymış gibi rahatça taşımasına bayıldığım kadın. çok parası var, güzel kıyafetler onun için ulaşılması zor değil tabi. ama zorlama stil ikonu selebritilerin de paraları, stil danışmanları vs olmasına rağmen nerede on yıl sonra dönüp baktığında utançtan ölecek kıyafet varsa bulup giydiklerini de görüyoruz. bir giydiğini bir daha giymemezlik de etmiyor. severek izliyoruz.

ama düğünde yaptığı bana da tuhaf gelmedi değil. aynı kıyafetı daha önce giymiş olması değil de sarayla alakası olmayan insanlar bile şıkır şıkır gelmişken düğüne dolabındaki tek zevksiz parçayı bulup giymesi ayıp oldu. basit bir davette bile bundan kat kat güzellerini, renklilerini giymişken royal wedding için bunu layık gördüyse bunda bir sinsilik aranır.

19 mayıs 2018 19:24