yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (2)

  21. Twitterda videolarında geğirmesinden rahatsız olanlar için "sizin adınıza utanıyorum, neden bu kadar kasıntısınız" diyen (link: https://mobile.twitter.com/kaziklimaria/status/1155476205786845184 Kişi). Bir şey doğalsa rahatsız olamıyoruz sanırım. Ter kokusu da, kirli saçlar da doğal ama böyle gezen insanlara elli tane laf sayılıyor.

  28 temmuz 19:35

  20. Zamanında çok erkek arkadaşı olan kızı ağzında bir sürü sosis olan bir kadın gifiyle betimleyerek tweet atmış "feminist" kişi. Zaten pek hazzetmiyordum o olayla iyice ayar olmuştum. Ne diyebilirim ki, sevmediğim şahısların rezilliklerine şahit olmaya bayılıyorum.

  (bkz: Duydum ki youtuber olmuşsun )

  Edit: erkek arkadaş burada partner anlamında değil

  25 temmuz 22:41 29 temmuz 20:36

  19. Ooof suriyeli duyarı kasacak en son insan olduğu halde ruling’e karşı nefretinden ne yapacağını şaşırmış. 

  25 temmuz 18:19

  18. Twitter'da suriyeli duyarı kasmış youtuber

  ilgili medya:
  1
  25 temmuz 18:14

  17. En sevdigi kitaplarin basina "Ugultulu Tepeler'i" koymus. Gel de sevme <3

  22 temmuz 23:32

  16. Meryemi en başından beri epey severek izliyorum, eleştiriler aslında haklı. Kendisiyle tezatlaştığı noktalar son zamanlarda ne yazık ki arttı. Bence kendisi de farkında çünkü son videosunda biraz bu konuya değindi. Her konuda okeyim ben de gelinevi videosunda, tiktok videosunda baya güldüm montajı falan komikti eğlenceliydi. Ama twitterdaki ruling olayı cidden saçma. Kadın açık açık P*K terör örgütünü savunur şekilde yazı paylaşmış ve ruling de bu olayı ortaya çıkardı. Beraberinde de twitlerinin kurgu olduğunu ortaya çıkardı. Bunda tepki göstererek küfür ederek ruling'i hedef göstermek bence çok yanlış. Meryem, buraları okuduğunu biliyorum. Seni gerçekten uzun süredir severek takip ediyorum herkeslere önerirdim. Ama bu olay umarım talihsiz bir yanlış anlaşılmadır.

  4 temmuz 11:56 4 temmuz 11:59

  15. Başından beri asla sevmemiştim çok boş ve anlamsız biri. Twitter olayını da burdan duydum. Olmadığın biri gibi davranırsan olacağın budur. Feministlik kırmızı sütyen giyip bunu göstererek ben istediğimi giyerim bakıın ben ne kadar özgürüm modernim demekle olmuyormuş. Fikir olarak benimsemek lazım bazı şeyleri..

  3 temmuz 17:25

  14. meryem'le ilgili bir önceki girdim övgü içeriyordu ancak şu an aşırı pişmanım onları yazdığıma çünkü kendisinden o kadar soğuttu ki tweeti falan önüme düştüğünde bile sinirden avuçlarım kaşınıyor. o derece. 

  bu kızcağız baya baya feminist takılan beden olumlamacı bir kız-dı. daha geçenlerde pinkfreud'un instagram hesabını paylaşıp bu kıza çok acıyorum yüzü çirkin olduğu için hep vücudunu çekmek zorunda tarzı bir tweet attı. direkt böyle mi yazıyordu çok net hatırlamıyorum tabii ama buna çok yakın bir şeydi. ne oldu meryem, hani beden olumluyordun? fiziği güzel yüzü "çirkin"lere işlemiyor herhalde olumlaman? ikiyüzlülükten başka bir şey değil şu tavır. 

  ayrıca son videosundaki ince dudak tezi... beyaz siyahi karşılaştırması değildi o, öyle olsa elbette haklı bulurduk. ama esmer vs beyaz tenli boyutundan girdi konuya. ve hayatımda bu kadar saçma bir şey dinlememiştim sanırım daha önce. üstteki girdilerden birinde de en beyaz benim mi dedi denmiş, en beyaz benim dedi demedik zaten? bilmiş bilmiş, kendinden aşırı emin bir şekilde beyaz tenlilerin dudakları ince olaaaarr, esmerlerin kalın demesine tepki gösterdik. esmerler sanki siyahi, onlar da beyaz kategorisinde. ve gayet de ince dudaklı esmer de var, kalın dudaklı beyaz tenli de. kendisine gelen eleştirileri nasıl savuşturacağını şaşırmış resmen. bir tarafı öveyim derken diğer tarafa hakaret etmeye başladı. 

  videoları da eskisi kadar ilgimi çekmiyor, elinde ne var ne yoksa tüketti bence. içerik konusunda sıkıntı yaşıyor. bir arkadaşıyla çektiği mukbang videosunda da sürrrrekli kendisi konuşmaya çalıştı, arkadaşına izin vermedi hiç, sözünü kesip durdu. ve çocuğun muhabbeti meryem'inkinden bin kat daha tatlı ve eğlenceliydi :d onu susturma çabaları biraz çiğ geldi bana açıkçası. belki farkında olmadan yaptı bilemiyorum ama yine de rahatsız oldum.

  3 temmuz 16:36

  13. Huzur sokağı serisi harikaydı. Baya eğlendim izlerken. Sonra takibe aldım twitterda falan. Kendinden soğutması ışık hızıyla oldu. zencilere benzemek için örgü yapan kadına saç duyarı kasıp sonra youtube’da yüzüne sahte çil yapması aşırı saçma bir hareket. Sen kendine irlandalı olmadığın halde çil yap, ona kim ne diyebilir ama zenci örgüsünü sadece zenciler yapabilir?? Ha sen beyaz ırksın çil yap Tamam. Durup dururken twitterda birilerine sataşıp duruyor. Ruling’e de terörist kızın birini ifşa ettiği için salladı. Başlarda cool biri izlenimi verirken şimdi sanki içindeki öfkeyi nereye atacağını şaşırmış gibi. 

  3 temmuz 12:35 3 temmuz 12:36

  12. Başıma bir şey gelmeyecekse hiç hoşlanmadığım youtuberimsi. Esasında burda entry girip videolarının izlenmesini artırmak bile su an bana acı veriyor. Bu kız kanalını büyütmek için banu berberoğlu'yla ilgili video çekmişti. O videodan evvel izlenme oranları düşüktü. Sırf takipçi kasmak için feminist olduğunu söyleyeyip hemcinsini yerden yere vurdu. Ben de banu'yu sevmem. Onunla ilgili görüşlerim de entrylerimde mevcuttur. Ama sırf para kazanmak, takipçi kasmak için de bir kızla böyle alay etmem açık söyleyeyim. Bunun dışında diğer videolarını da gereksiz buluyorum. Tepeden bakmacı, her şeyi ben bilirim, iyyyyyy bu okunur mu iyyyyyy gelin evindeki gelinler nedir iyyyyy şeklinde gidiyor. Çok entelektüel havalarında ama yorumları çok sig ve basit. Açıkçası bu tip kadınları ben, feministim diyip hemcinsini acımadan harcayan ama ortamda erkek varsa ona daha iyi davranan samimiyetsiz kadinlara benzetiyorum. Genel kültürü de ortalama. Valla eksilenmeyi göze alıyorum banu ne kadar gereksizse bu da o kadar gereksiz. Lena dunham özentisi gibi duruyor.

  Edit: bu kizla ilgili olumsuz yorumlar nedense eksilere doymuyor. Ama soyleyim ben sahsen sevdigim bir insan ile ilgili olumsuz yorumlari agir hakaret icermiyorsa eksilemiyorum. Bu youtuberlara bu kadar prim vermeyin ya. Kadin butun gun evde. 1 saatlik gelin evi elestirisi videosu cekip sanki omrunde hic izlememis de takipcileri istedi diye bu varos programa bakmis havalarinda. O 1 saatlik videoda bir sistem elestirisi mi yapiyor? Sadece kadinlari elestiriyor. Onlari o hala getiren sistemi, toplumsal yapiyi, aile iliskilerini, kapitalizmi, tuketim toplumunu degil. Kusura bakmayin istediginiz kadar eksileyin. Istediginiz bos icerikler buysa izleyin valla. Gidin boyle issiz tiplere para kazandirin.

  3 temmuz 01:19 3 temmuz 01:50