yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (2)

  24. "Bok gibi book reviews" serisini yeni keşfettiğim ve bu seriyi izlerken eğlendiğim youtuber.

  " bir pırıltıdır yaşamak" kitap serisi sayesinde yıllardır ara ara aklıma gelen:

  "lağn ben ortaokula giderken bir kitap okumuştum da, yatak odama tek başıma badana boya işine girişmek, perde yenilemek, tüm yastıkları değiştirmek istemiştim de annemler bir kaç hafta darlanmıştı neydi acaba o kitap yaa?" sorusunun cevabını bulmuşumdur. Kitabın ne olduğunu 20 yıldır hatırlamıyordum ama " eve badana yaparım ya ben istersem" fikrimi çok net hatırlıyorum. Bu yüzden bu saçma ipek ongun kitabının eleştirisi için kendisine teşekkürler.

  Diğer videoları hakkında pek bir fikrim yok ama bok gibi book reviews serisi eğlenceli.

  20 eylül 00:14 20 eylül 00:15

  23. en sevdiğim youtuber şu anda. onunla arkadaş olmayı çok isterdim, video içerikleri sürekli izlememi sağlıyor. arkaplanda iş yaparken sürekli dinliyorum, acayip kafa biri ya. seviyorum seni kız maria.

  19 eylül 00:13

  22. kendisi bir çeşit dişi (gbkz: serkan inci). farklı şeyler söylemek adına bazen epey saçma şeyler söylüyor ve yazıyor. (link: https://eksiup.com/p/ip112705vgzo rt ettiği şeye )bakınız. bir de yaptığı hatalarda diretmesi, kendisine toz konduramaması, hiçbir eleştiriyi kabul etmemesi (link: https://eksiup.com/p/3q1127329k8b var.) yani herkes bir şeyin cahilidir. bir konuda cahilsen bunu kabul edeceksin. banu berberoğlu hakkındaki(link: https://www.youtube.com/watch?v=CPACrrTxUF8 videosuna) baktığınızda (ki en büyük tanınmayı bu video sağladı kendisine, banu izleyen herkesin anasayfasında öneri olarak çıktı kendisi) "bir youtuber video çekerken araştırma yapmalı, hata yapmamalı." diyor hatta sırf makyaj hakkında video çektiği için banu berberoğlu'nun kaşlarını aldırması gerektiğini, işine saygı duyması gerektiğini söylüyor ama kendisi de bu şekilde işine saygı duyuyor işte. eleştiriye tahammül sıfır, hatayı kabul etmek sıfır. videoda hata mı yaptın, dilin mi sürçtü (burada dil sürçmesi değil direkt bilgisizlik var o ayrı) olabilir, dipnot olarak yazarsın ya da editlersin ama onu da yapmıyor. kendisi gibi "sözde mükemmeliyetçi" birine pek yakışmıyor bu davranışlar. aslında yazıp prim kazandırmayacaktım ama kendisi ve pohpohlanmak için sürekli pohpohladığı tayfası aşırı itici gelmeye başladı. bazı videolarından zamanında çok keyif almıştım, kendisini sevmiştim, muhabbeti sarmıştı açıkçası ama şurada içimi döktükten sonra artık ne twitter sayfasına, ne youtube sayfasına girerim.

  17 eylül 11:49

  21. Zamanında çok erkek arkadaşı olan kızı ağzında bir sürü sosis olan bir kadın gifiyle betimleyerek tweet atmış "feminist" kişi. Zaten pek hazzetmiyordum o olayla iyice ayar olmuştum. Ne diyebilirim ki, sevmediğim şahısların rezilliklerine şahit olmaya bayılıyorum.

  (bkz: Duydum ki youtuber olmuşsun )

  Edit: erkek arkadaş burada partner anlamında değil

  25 temmuz 22:41 29 temmuz 20:36

  20. Ooof suriyeli duyarı kasacak en son insan olduğu halde ruling’e karşı nefretinden ne yapacağını şaşırmış. 

  25 temmuz 18:19

  19. Twitter'da suriyeli duyarı kasmış youtuber

  ilgili medya:
  1
  25 temmuz 18:14

  18. En sevdigi kitaplarin basina "Ugultulu Tepeler'i" koymus. Gel de sevme <3

  22 temmuz 23:32

  17. Meryemi en başından beri epey severek izliyorum, eleştiriler aslında haklı. Kendisiyle tezatlaştığı noktalar son zamanlarda ne yazık ki arttı. Bence kendisi de farkında çünkü son videosunda biraz bu konuya değindi. Her konuda okeyim ben de gelinevi videosunda, tiktok videosunda baya güldüm montajı falan komikti eğlenceliydi. Ama twitterdaki ruling olayı cidden saçma. Kadın açık açık P*K terör örgütünü savunur şekilde yazı paylaşmış ve ruling de bu olayı ortaya çıkardı. Beraberinde de twitlerinin kurgu olduğunu ortaya çıkardı. Bunda tepki göstererek küfür ederek ruling'i hedef göstermek bence çok yanlış. Meryem, buraları okuduğunu biliyorum. Seni gerçekten uzun süredir severek takip ediyorum herkeslere önerirdim. Ama bu olay umarım talihsiz bir yanlış anlaşılmadır.

  4 temmuz 11:56 4 temmuz 11:59

  16. Duygu fan club üyelerinden kazıklı maria yi sevmelerini bekleyemezdik. Sözlük bitmiş.

  3 temmuz 18:13

  15. Başından beri asla sevmemiştim çok boş ve anlamsız biri. Twitter olayını da burdan duydum. Olmadığın biri gibi davranırsan olacağın budur. Feministlik kırmızı sütyen giyip bunu göstererek ben istediğimi giyerim bakıın ben ne kadar özgürüm modernim demekle olmuyormuş. Fikir olarak benimsemek lazım bazı şeyleri..

  3 temmuz 17:25