yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (10)

  72. podcastini ve videolarını severek izliyorum, takip ediyorum. konsepti ve içerikleri ile youtube türkiye'nin en özgün kanallarından biri olduğunu düşünüyorum. her zaman görüşlerine katılmıyorum ama farklı fikirler,düşünceler duymak güzel.

  13 haziran 02:28

  71. İnternette kendisine başta jahrein vb. internet abilerinin fanları tarafından çok nefret kusulan kadın. Twitter ve ekşide ona yazılan şeyleri görünce kanım donuyor bazen, onun yerinde ben olsaydım kesinlikle dayanamaz internetten kendimi soyutlardım. Düşüncelerini belli ki çok tartmadan sivri bir dille söylediği ve videolarında çok filtresiz olduğu için bu kadar itici bulunuyor. Bazen bana da fazla gelse bile bu kadar tahammülsüzlük kesinlikle sağlıklı değil. Ayrıca bir önceki girdiye de katılıyorum, insanların muhafazakar ve yobaz aile travmalarını hafife almayın.

  13 haziran 01:01

  70. Genel olarak takip edip seviyorum ama bazen o kadar genelleme kusuyor ki bu da biraz itici geliyor. Ama yine de arkadasim olsun isterdim :)

  20 mart 20:04


  69. Instagramdaki meme hesabı beni güldürmekten altıma sıçırtıyor hsjshs son zamanlarda sadece podcastlerini düzenli olarak takip ediyorum çünkü twitter kullanmıyorum, youtubeda da bok gibi bookları beni biraz sıkmaya başladı açıkcası. Wattpad kitapları falan ruhumu daraltıyor hep aynı şeyler. Fikirleri açısından da kimse kimseyle yüzde yüz aynı fikirde de olamaz aynı uslupta da olamaz. Olmasın da zaten. Sadece görünür biri olmayı göze aldığı için en azından ben kendi adıma teşekkür ederim. Daha fazla böyle görünür olan kadına ihtıyacımız var.

  18 mart 02:22

  68. Kendisini youtube'dan takip ediyorum. İçeriklerini çok eğlenceli buluyorum, ayrıca kitap eleştirisi videolarında bahsettiği fikirlerini de paylaşıyorum. Gayet aklı başında, güçlü bir kadın olduğunu düşünüyorum, onun gibi kendisiyle barışık insanlara da bayılıyorum. Meryem'den önce ceren sungur'u (gizlinot: Tarih obası)izliyordum, arkadaş olduklarını öğrendiğimde de çok mutlu oldum. İki müthiş kadın bir arada!

  Süslü'de gömülenlerden biri kendisi, demek ki doğru yolda. Çünkü buradaki herkes inanılmaz kırılgan, galeyana gelmek için tetikte bekliyorlar... Kısacası içeriklerine göz atılması tavsiye edilir.

  20 mayıs 2022 22:16

  67. sevdiğim ve videolarını eğlenceli bulduğum, hepsi olmasa da çoğu konuda paralel düşündüğüm youtuber. gerçek hayatta da gördüm ve gayet tatlış bir insan. burada çok fazla negatif yorum görünce şaşırmadım çünkü içeriği ve üslubu herkese hitap etmiyor, orijinal olduğunu düşündüğüm içerikleri var, tarzı da oldukça kendine has ve insanlar bu tür şeylerden dolayı kendisine sempati duyuyor/takip ediyor.  zaten dünyada her konuda %100 hemfikir olabileceğimiz tek bir insan bile yok sonuçta. ayrıca kendisine twitter konusunda fazla yüklenildiğini düşünüyorum, bu da çok takipli olmanın laneti açıkçası, 200 takipçili private hesaptan atsa herkesin gülüp geçeceği şeyler büyük kitlelere ulaşınca normielerin önüne düşüyor ve iş boka sarıyor. videolarda geğirmesinden vs rahatsız olanlar, bunu ‘görgüsüzlük, terbiyesizlik, saygısızlık’ olarak görenlerin de oldukça gelenekçi insanlar olduklarını ve pek bir şeyi sorgulamadıklarını düşünüyorum açıkçası, ne yalan söyleyeyim biraz da pick me girl'lük gibi geliyor, bu kadar hassas olmayın çok zorlanırsınız hayatta, ya da videoyu kapatıp çilek kokulu pembe bok sıçan influencerları izleyebilirsiniz.

  20 mayıs 2022 00:34

  66. mizacını ve görüşlerini hoş bulmadığım sosyal medya kişiliği. ne yazık ki, yaptığı veya ürettiği içerikleri de bana hitap etmediği için açıp bakmadığım halde, önüme her platformda ısrarla düşmesi (gizlinot: instagram, twitter gibi mecralarda bunun önüne geçebiliyorum ama spotify, apple music gibi ortamlarda ürettiği podcast demeye bin şahit ister içeriğini görmekten ve bunu görmeyi engelleyememekten bir tık yıldım) daha çok hakkında düşündüğüm fikri pekiştiriyor. keşke biraz hakkında yazılan geri bildirimleri ciddiye alsa ve bunu kendi adına iyileştirmek için kullansa.

  12 nisan 2022 19:30


  65. eskiden çok izlerdim kendisini sonra kitlesi büyüdükçe cs gibi bozdu bence bu arada burun estetiğini de beğenmedim.

  12 nisan 2022 14:59

  64. hakkında zamanında uzun uzun yazmışım. beni bu kadar yoran ve bu kadar itici bulduğum birini uzun zamandır takip etmiyorum. içeriklerine bazen denk geliyorum, ilgimi çekenler de var mesela ceren sungur ile yaptığı video ve konuştuğu konular. ama no. biliyorum izlerken eğlendiğim kadar sinirlenip gerileceğim. o sebeple izlemiyorum artık. gençleştim resmen.

  16 şubat 2022 10:09

  63. (bkz: Stop making stupid people famous)

  15 şubat 2022 16:47