yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

  28. yüzü birazcık kurutsa da kokusu çok güzel olan ve temizlik hissini size harika bir şekilde yaşatan sabundur. Ben beğendim.

  22 nisan 11:12

  27. Ekim ayından beri keçi sütü sabunu kullanıyorum fakat her zaman düzenli bir şekilde kullanmadım arada başka ürünlerde denediğim oldu.Bu sabunu kullandığınız andan itibaren cildiniz gerçekten pürüzsüz oluyor özellikle de benim alnımdaki pürüzleri çok iyi gideriyor.Yağlı bir cilde sahibim ve yüzümü bu sabunla yıkadıktan sonra cildimi daha berrak görüyorum kesinlikle.Öyle pek gerginlik hissiyatı yaratmıyor ama karma ciltliyseniz belki biraz gerebilir yüzünüzü.Siyah nokta ve lekelerde pek bi değişim olmadı.Renk açıcı özelliğini de ben göremedim.Ama cildimi yağdan gayet güzel arındırdığı,cildimi pürüzsüz yaptığı için ve yağlı cildimi kurutmadığı için sabah akşam bu sabunla yüzümü yıkıyorum başka bir beklentim olmadığı için memnunum diyebilirim.Ayrıca çok uzun zaman sizi götürüyor ve gayet hesaplı.Ben sadece migros'un olivos markalı keçi sabunu'nu kullandım.Başka marka kullanmadım ama olivos'u önerebilirim.

  9 temmuz 2020 02:19

  26. Gratisten indirimde keçi sütlü sabun aldım. Normalde yanaklarımda sivilce çıkmaz. Sabunu kullanmaya başlayalı 3. günde 4 sivilce ile tanıştım. Şimdi kullanmayı bıraktım. Benim cildime iyi gelmedi.

  5 mart 2020 18:13


  25. Keçi sütünün insan vücuduna en yakın olan süt diye bir bilgi okumuştum. Ardından araştırdım ve sıvı sabununu aldım. Vitamin ve mineral dolu, besleyici özelliği nedeniyle kullanmayı tercih ettiğim bir çeşit oldu. koku konusunda yine uzman olan Eyüp Sabri Tuncer'in sabunu aralarından en beğendiğim. Hem katı hem sıvı formda olanlarını denedim ama benim tercihim kesinlikle sıvı sabundan yana. Katı sabun sanki daha zor arınıyormuş gibi hissettiriyor. Bu yüzden sıvı sabunu daha çok kullanıyorum.

  5 mart 2020 16:25

  24. Hiç sevmedim. Cildimi aşırı yordu ve kuruttu. 1 hafta anca kullanabildim. Resmem cildimi yaşlandırdı.

  5 mart 2020 15:23 6 mart 2020 18:09

  23. Geleneksel yöntemlerle yapım aşamasına girip bir de yağmurla ıslanmış kül suyu eklenirse içine süt karameli tadında krem gibi bir sabun elde edilir ve minnoş bir cilt yaratabilir. Diğer satılan keçi sütlü sabunlar için aynı fikirde değilim.

  Tanım: içinde keçi sütü, zeytinyağı ve odun külü dışında bir şey olmaması gereken sabun.

  14 şubat 2020 06:44

  22. Sivilceleri şıp diye kurutan, lekeleri yok eden, cildi yumuşacık yapan ve misler gibi kokan sabun. Yalnız gratisten falan almayın, ben aktardan alıyorum, doğal olması önemli.  

  2 yıldır kullanıyorum, artık duşta tüm vücuduma da kullanmaya başladım. Cildim bebek poposu gibi oluyor kesinlikle tavsiye ederim

  13 şubat 2020 20:02


  21. birçok yüz yıkama jeli deneyip, kendime uygun olanını bir türlü bulamayıp üstüne üstlük pancar gibi bir suratla kalınca aktara gidip "en kötü ne olabilir?" düşüncesiyle aldığım sabundur. ben paksa markasınınkini kullanıyorum ve 20 lira gibi bir fiyata satın aldım. (gizlinot: internette daha ucuz) 2.5 haftalık düzenli kullanımda cilt rengimi eşitlediğini gözlemledim. yanağımı mesken tutan kırmızı mor sivilce lekelerim yavaş yavaş siliniyor. herhangi bir sivilce kurutucu ya da siyah nokta temizleyici etkisinden bahsedemeyeceğim. ama bildiğimiz sabunlardaki o korkunç pul pul kurutucu etki bu sabunda yok. şimdilik memnunum ve kullandıktan sonra cildimi gerçekten temizlenmiş hissediyorum.

  25 aralık 2019 15:23 25 aralık 2019 15:40

  20. bee beauty markasınınkini (gizlinot: İndirimde 3.25'ti)1 haftadır sabah akşam kullanıyorum. tertemiz yapıyor cildi ve diğer sabunlar kadar kurutmuyor. Cildim karma olduğu için kullandıktan sonra sadece yanaklarımı nemlendirme ihtiyacı duydum (gizlinot: sadece suyla yıkayınca da yanaklarım kuruyor sabunla alakasız) yağlı ve normal ciltliler memnun kalırlar diye düşünüyorum.

  20 ekim 2019 14:21

  19. sabun kullanmayı hiç tercih etmiyorum ancak bir tavsiye ile, doğal olmasına da güvenerek alıp kullandım. normalde kuru bir cilde sahibim, sabun cildi ekstra kuruttuğu için de kullanmayı sevmiyorum. yine sonuç değişmedi, keçi sütü sabunu benim yüzümde aşırı kuruma yaptı. yağlı ciltler daha faydalı olabilir ancak benim gibi kuru ciltliler için pek kullanışlı değil. 

  11 ekim 2019 17:35