kedi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • medya (104)

313. Kalbimi eritiyorlar :(

ilgili medya:
1
dün 00:00

312. Şu an trt belgesel'de kedilerle ilgili belgesel var. Yavru kediler allahııım <3 sevenler baksın

Edit: bitti. Kedilerin gizli yaşamı'ydı adı. 

14 ocak 11:22 14 ocak 12:09

311. (link: https://youtu.be/-K98sdvBOHs Şu videoyu) görünce bayıldım, japon teyze ile kedi çok tatlılar. Yalnız videoya türkçe ad koysanız kimse japonya'dan olduğunu anlamaz.

12 ocak 00:32

310. Arkadaşım sokakta bulduğu ancak evde bakamadığı bir kediyi sahiplendirmek istiyor.

  2 aylık bir tekir.

(link: https://i.hizliresim.com/gOjW40.jpg Miniğin fotoğrafı)

Bu şapşik fatihte süslüler.

Sahiplenmek isteyen ulaşsın lütfen.

9 ocak 20:56


309. bu sitede size işyerimin önünde sürekli takılan aşırı tüylü, şüşko bir o kadar da sevimli ama vaktiyle karanlık tarafı seçmiş kaan the cat(gizlinot: tanıdığım en karizmatik ve asi arkadaşımı hatırlattığı için ismini kaan koydum)'den bahsedeceğim..

daha önce (link: https://www.suslusozluk.com/kedi?i=29859 burada ) medyada da paylaşmıştım, canı istediğinde senin dobloyu naptın? bakışı atan, yolun başında durup canı sıkıldıkça gelene geçene saldıran ceval bir kedi.

sevimlilikten öldüğü için ne kadar saldırgan olsa da mıncıklamadan edemiyorum, genelde kaçıp giderdi dün artık eeeehğ mamamı koy git başımdan dedi ve pençeyi geçirdi elime fjkshsk

sonrasında yine dayanamadım kapının önüne çıktım, kaan the cat yerinde yoktu ama sahibiyle gezen minnoş bi köpek gördüm onu seveyim madem dedim, köpeği severken bizim ceval görmüş, karşı kaldırımdan şüşko bacaklarıyla depar atarak koşup geldi, köpeğe tısladı kaçırdı köpeği.

kııısskandııınn mı seeen diye eğildim sevmek için yine, meeh yaptı poposunu dönüp uzaklaştı.

ben sadece sevilmekten hoşlanmadığını sanıyordum, meğer direkt sevgiden hoşlanmıyormuş kendisi, sahiplendiği mahallesinde sevgi hakim olmasın, kimse kimseyi sevmesin, herkes kendisi gibi nefret dolu olsun istiyor fgdsjk delikanlı bir kedi gerçekten.

ilgili medya:
1
9 ocak 16:08

308. Cumartesi sabah 6 civarında kızım Pamuk'u kaybettim. Cuma işten geldiğimde belden aşağısı felç vaziyette buldum. Halbuki sabah sağlamdı.

Apar topar bir kliniğe gittik. Kan tahlilleri, röntgen, serumlar, iğneler derken akciğerlerinin çok kötü durumda olduğunu, su toplamış olduğunu, emboli sebebiyle de belden aşağısının felç olduğunu söylediler. Vücut ısısını yükseltmeye çalıştılar, 35 e yükseldi de. Yetmezdi ama olsun kızım direniyor dedim. Sonra solunum güçlüğü çekmeye başladı. Oksijene bağladılar. Saatlerce ayakta bekledim annesinin yanında olduğunu bilsin diye. Bırakmaz benim kızım annesini dedim. Olmadı yaşayamadı daha fazla. Sabah 6 gibi vefat etti. Ne yapacağım, nasıl dayanacağım bilmiyorum.

8 ocak 21:17 8 ocak 22:44

307. gerçekten anne gibi hissediyorum. kedim mırmır ekim ayından beri hayatımda. bebiş hali daha dün gibi aklımda yani. kendisi avuç içi kadardı şimdi dana kadar. aramızda gerçekten (gizlinot: abartmıyorum) farklı bir duygusal bağ var. kendisi bana takıntılı bir manyak. tuvalete gidiyorum, kapımda bekliyor veya salonda o mesela sifonu çekiyorum hemen koşarak kapıya geliyor. sabahları alarmım çalmadan iki miyav bir tasmasını sallayarak alarm görevinde. kafayı kinderin çikolata çöplerine bozmuş durumda. herkesin bayıldığı aşık olduğu (gizlinot: izmirli kedi yakışıklı yani) tüy yumağı. arada gelip alnımı yalıyor "helalimsin" der gibi. eve her giriş yaptığımda kapının önünde bana bakıyor. ya bunlar çok güzel duygular. kendimi ona sahip olduğum için şanslı hissediyorum.

7 ocak 11:42

306. bizde bir kedi var afedersin tam bir piç! yarın öbür gün bize bir şey olsa aç kalmaz şerefsiz (gizlinot: sokak kedisi ama iş yerimizde kalıyor). bunu sonunda anlamış oldum. geçenlerde hayvanı bırak, insan bile sevmeyen bir kadına mama aldırdığını duydum! sokakta oturan herkes seviyor iti. birkaç gün ortada görünmeyince gelip gelip soruyorlar. namussuz ense keyif derdinde, millet merakta.

bir de çocuk manyağı. çocuklu aile görünce peşlerine takılıyor, yarabbi nasıl bir manyak bu?

heykelini mi diktirsem acaba?

ilgili medya:
1
7 ocak 00:10 7 ocak 00:30

305. Ben böyle bir duyguyu yeğenlerim doğduğunda yaşadım sadece ve şimdi kedime karşı hissediyorum. Onu görünce içim içime sığmıyor ısırasım felan geliyor onu!

26 yaşındayım ve hayvanlardan hep ürktüm! Komşumuzun köpeği vardı sadece onu sevebiliyordum. Gele kediler den hep korktum(gizlinot: Teyzemin kedileri hep tırmalardı ısırıdı Beni ). Hep bir göçebe hayatım olduğu için kedi sahip olacağım aklıma gelmezdi . bir dükkana girdik kuş maması almak için.(gizlinot: Komşumun muhabbet kuşları var ) (gizlinot: Afrika'da yaşıyorum hayat standartları çok farklı burda)içerisi okadar kötüydü ki anlatamam. Kuş kafesinin içinde 2 tane kedi o kadar kötü gözüküyorlar ki gelde alıp kurtarma onları. Satıyorlarmış meğer soruyorum ne cins bilmiyorlar. Ne kadar karşı olsamda satın almaya o kediyi aldım ben. Gücüm olsa ikisini de alıcaktım ama faşist bir fiyattı vardı. Tüyleri beyaz yıkadım daha da beyazladı. Birçok yerinde düğümlenmiş tüy vardı. VEteriner buldum orda kontrol ettirdim aşılarını oldu. Cinsi iran kedisiymiş ama int gördüğüm iran kedilerine benzemiyor tüyleri daha kısa göbeği kel kuyruğundaki tüyler cansız biraz. 4,5 5 aylık.(gizlinot: Kesin yaşı bilinmiyor ama hala yavru)

Çok seviyorum onu öpmelere doyamıyorum. Ona zarar vericem diye çok korkuyorum. Yer yaptım uyuması için. Yumuşacık battaniye aldım yinede bayonun betonunda uyuyor ama geceleri yanıma geliyor. Hiç bilmezdim bir kediyi bukadar sevebileceğimi :))

(link: https://www.suslusozluk.com/kedi?i=31397 Kedim miyu)

Edit : bu arada arkaşalar kedimin sol ayağının arkasında ve kuyruğunda küfümsü birşey var kabuklu dökülüyor ama bitmiyor bilgisi olan bama dönerse sevinirim. Veteriner sabunla yıka geçer dedi ama geçmedi

6 ocak 23:02 6 ocak 23:34

304. görsellerini teker teker beğendiğim, en çok aktif olması gereken başlık

sabah sabah kedi sorusundan (link: https://www.suslusozluk.com/soru/kedimin-bana-a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1-g%C3%BCzel-gelmesi geliyorum), yine aşkım kabardı ben de foto atacam (gizlinot: swh)

ilgili medya:
1
27 aralık 2017 10:06