girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (369)
  • medya (124)

369. Esnerken ağzına parmağımı koyuyorum. Kapatınca geçirdiği 1 2 saniyelik şok beni benden alıyor. Sanki dünyanın en büyük kazığını atmışız gibi bakışlar, hemen bi orasını burasını yalama. Bir iki trip. Kusura bakma valla esnerken yakalarsam yine yaparım bu kadar tatlı olmasaydın ben napayım..

3 kasım 04:13

368. Bu ara deli gibi sahip olmak istediğim şey. Aslında evde kedi falan olunca hapşırıyorum arkadaşımın evine falan gidemiyorum pek bi çeşit alerji gibi sanırım bilmiyorum ama son zamanlarda çok istiyorum. Ama ailem uzakta ve ben eve çok geç dönüyorum ve sınav zamanları kendime bile zor bakıyorum. Babam farkında değilsin ama onun sen yokken sıkılması bile büyük bi vebal. Bunu sırf hevesle yapıp bi canlıyı sıkılacağı bi esirliğe mahkum edemezsin dedi ve maalesef haklı :( 

26 ekim 13:07

367. o minik pofuduk patileriyle hiiiç ses çıkarmadan ayağınızın altına gelip sürpriz yapan pembik burnunlu tatlış yaratıklardır.

13 ekim 22:32


366. bazı tavırları insanı çok güldüren ve düşündüren canlılar.

kedim 10 eylülden beri bizimle ve evde sadece 3 kişi olduğumuz, çok fazla da misafirimiz olmadığı için insanlarla çok içli dışlı olmadı daha henüz - bugüne dek. İki arkadaşım bize geldi, sevdiler haliyle, oyun oynadık, kediyle geçti zamanımız. Bundan sonra bir iki saat kendi halinde takıldı, az önce yanıma geldi, ayağımı yastık olarak kullandı ve yattı. Medyaya eklediğim fotoğraftaki bakışı tam olarak: "beni bugün çok mıncırdılar anne"

ilgili medya:
1
13 ekim 20:33

365. belki de diğer türler arasında insanı kendine (gizlinot: bir şey yapmasına gerek kalmadan) bağlayabilen en güçlü canlıdır. birçok kitabın, filmin, şarkının, sokağın, şehrin, hayatın içindedir.

8 ekim 14:15 8 ekim 14:16

364. sütten kesilmesini beklediğimiz sırada, hakkında "eve geldiğinde asla yemek masasına yaklaşamaz" diyen babam, şu an masada gizlice besliyor.

balık tezgahının önünde "hamsi 5 liraymış ayıklayıp pişirsen yaş mamadan daha sağlıklı olur alalım mı?" diyor. işten döndüğünde ilk ona sesleniyor. kızım diye seviyor.

tanım: eve gelmesine en karşı olan insanı bile kendine aşık edebilecek kapasitedeki, zeki, miskin tüy topu.

7 ekim 18:00

363. böylesi şahane canlılardır:

(link: https://www.youtube.com/watch?v=RPoMsKQrZqo&feature=youtu.be Youtube)

3 ekim 09:14


362. evcil, minik, tatlı hayvanlar. çağırmak için pisi pisi kovmak için pisttt deniliyor ülkemizde. satanistlerin en sevdiği hayvan.

25 eylül 12:49

361. Çocukluğumdan beri evde kedi beslemek istiyorum. Ama bu kadar bağlanacağım aklıma gelmezdi. 3 sene oldu, şuanda evimizin bir bireyi kendisi. O kadar tembel, uykucu ve nazlı ki. Bir o kadarda sözümüzden çıkmayan, hiç çırmıklamayan, sürekli sevgi bekleyen. Hangi odaya gitsek peşimizden gelen. Gidilmemesi gereken bir yere gittiğinde yüzümüze bakıp onay ya da red bekleyecek kadar sözümüzden çıkmıyor. Şuan bunları yazınca gidip öpesim mıncıklayasım geldi. Ona sevgim aşırı çok.

24 eylül 17:58

360. herkesin yaşamasını istediğim bir mutluluktur. erkek arkadaşım sahiplenmiş ancak ev arkadaşı sıkıntı yapmaya başlayınca yuva aramaya başlamışlar. bizim sıpa da çok fenaydı yani. durup dururken saldırırdı. yazık çocuklar kedinin olduğu yerde kalamamaya başlamışlar.

biz de o zamanlar daha 2-3 haftalık sevgiliyiz sen getir bana ben bakarım sahiplendiririz dedim. kedicik eve geldikten sonra 1-2 gün içinde ya bu kediye ben bakarım boşver vermeyelim kimseciklere dedim ve birkaç ay içinde arkadaş olsun diye ikincisini de sahiplendim.

ilk kedi ikinciyi istemiyor hiç :D ama inanın bana geldiğinde deli gibi çatacak yer arayan kedi müthiş sakinleşti. hala sevdirmiyor kendini. ama dokunmanı istemiyorsa önce uyarıyor eskiden hemen saldırırdı. şimdi miyavlıyor, dokunmaya devam edersen saldırıyor.:)

ikinci de evde miyavlıya miyavlıya dikkat çekip kendini sevdirmeye çalışıyor. saatlerce kendini sevdirebilir. hiç sıkılmaz. iki tane zıt karakter gelmiş benim küçücük evime.

24 eylül 17:19