sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (433)
  • medya (373)

  433. Nerdeyse altı aydır beraberiz.. benim tüm yalnızlığımı aldı küçük kuzum. Ben nereye gidersem oraya beraber gidiyoruz. İşe gidiyorum diye beni bu kadar özleyen başka varlık olamaz..

  ilgili medya:
  1
  7 haziran 01:23

  432. sokağımızda simsiyah bir kedi var geçen yaz iki yavrusu olan. yavruları aynı kendisine benzediğinden üçünü ayırt edemiyorum ama üçü de dişi diye biliyorum. bunlardan biri yoldan ne zaman geçsem bir süre benimle yürüyor. eve girince kapının önünde bana bakıyor. annemle poşet taşırken yolun karşısına geçsem karşıda geri gelsem o tarafta buluyorum. ama işin garip kısmı hiç sevdirmeye çalışmadı, benimle eve girmeye de. düzenli beslenen bir kedi olduğundan yemek de değil derdi ben çözemedim bu şirin hanımı.

  24 mayıs 13:40

  431. Artık yaşını fırtına şimşek varken dışarıda kıyamet kopuyorken umursamayacak kadar yaşlı diye tarif edebilirim. Madem uyandın sen verecek bir davuk.

  24 mayıs 06:32

  430. Allah bizi yaratirken bu kadar özenmemiş yeminle. Hepsinin rengi ayrı güzel, huyu ayrı değişik. Bir de biz insanlar...meh.

  13 mayıs 02:51

  429. Dün dışarıda yemek yemiştik ve akşam rahatsızlandım muhtemelen gıda zehirlenmesiydi. Evde tektim ve kusup durdum. Kedim yanımdan bir an bile ayrılmadı. Nerdeyse klozetin içine düşecek öyle başımda bekledi. Biraz şiddetli öğürdüğümde korkup uzaklaşıyordu ama sonra yine yanıma geldi. Eşim eve geldiğinde gece 11’di. 6. Kez kustuğumda artık acile gittik. Serum verdiler o an iyi gibi olsam da eve geldiğimde yine kötülendim. Tam olarak neyim olduğunu ifade edemiyorum sabaha kadar inleyip sağa sola dönüp durdum. Kedim yine başımdaydı tam olarak yatak başlığının üzerinde sabahladı. Eşimle acaba ne olduğunu merak ettiği için mi yanımdan ayrılmıyor yoksa bir şeylerin ters gittiğini biliyor mu diye konuştuk. Ben bence meraktan dedim ama eşim bildiğin üzülüyordu dedi. Sabah başucumda bulduktan sonra ben de ikna oldum kesinlikle hasta olduğumu anlamış ve yanımdan ayrılmamış. Yaşadığım müddetçe ben de seni her türlü kötülükten, hastalıktan elimden geldiğince koruyacağım benim tatlı kedim. Seni yanımdan hiç ayırmayacağım. Çocuk olunca kediyi gönder diyenlere bu konuyu bir daha açmamalarını söylemekle başlayacağım. Sen bu evin bir bireyisin misafirler haddini bilecek. Keşke benim olsa dediğim güzel yeşil kedi gözlerinden öperim. 

  12 mayıs 15:02

  428. hastalığı şuan için atlattık gibi.Ama her an tetikteyiz.Umarım çocuklarım sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam eder.Senden nefret ediyorum corona!

  ilgili medya:
  2
  3 mayıs 11:29

  427. Çok heyecanlıyım süslüler çünkü dün gibi itibariyle artık ben de bir kedi annesiyim :) miniğimiz 13 haftalık dün anne sütünden kesildi ve eve getirdik ilk defa. Kendisi güzeller güzeli bir tekir:) eve hemen alışsın diye yapmadığım düzenleme kalmadı evde:d dün biraz stresliydi başta mama yemedi ve çişini yapmadı. Biz de hiç kucaklamadık kendi gelmediği sürece korkmasın diye. Evin tek bir odasını açtım başta, alıştıkça diğer odaları açtım.

  Bu sabah mamasını yedi suyunu içti ve çişini yaptı kumuna nasıl sevindim anlatamam:) tüm gün oynadı şimdi de uyuyor.

  Anlatılan kadar varmış, çok güzel bir duyguymuş. Görsellere ekliyorum kızımın fotoğrafını, bir maşallahınızı alırım :)

  ilgili medya:
  3
  2 mayıs 15:45

  426. Hepsiburada'dan aldığım bebek kamerası ile artık bebişlerimi seyredebiliyorum.Hasta oldukları için aldım sürekli takipteyim.Anne olmak çok başka :)

  ilgili medya:
  1
  1 mayıs 11:42

  425. Can yoldaşlarım. Evimin göz bebekleri. Dünyadaki hiçbir canlıya değişmeyeceğim çocuklarım.

  Sadece evdekiler değil, çantasında ve arabasında sürekli yaş mama taşıyan ve gördüğü her canlıya bir nebze olsun dokunmak mutlu etmek isteyen bir insanım. Bence insan olmak da bunu gerektirir.

  Hayvan sevmeyen hiçbir insanı sevmiyorum ve hayatımın hiçbir yerinde hiçbir koşulda yanımda olmalarını istemiyorum. Çok matah biri olduğum veya bulunmaz hint kumaşı olduğum için değil, kendilerini insan olarak dahi görmediğim için.

  30 nisan 11:14

  424. 10 gündür corona virüsü ile savaşan benim canım oğlum.Allah kimselere vermesin.Kedilerde tedavisi olmayan hastalık,iğrenç pislik şey ''FIP''

  ilgili medya:
  1
  27 nisan 13:53