sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (434)
 • medya (351)

434. Allah bizi yaratirken bu kadar özenmemiş yeminle. Hepsinin rengi ayrı güzel, huyu ayrı değişik. Bir de biz insanlar...meh.

13 mayıs 02:51

433. Dün dışarıda yemek yemiştik ve akşam rahatsızlandım muhtemelen gıda zehirlenmesiydi. Evde tektim ve kusup durdum. Kedim yanımdan bir an bile ayrılmadı. Nerdeyse klozetin içine düşecek öyle başımda bekledi. Biraz şiddetli öğürdüğümde korkup uzaklaşıyordu ama sonra yine yanıma geldi. Eşim eve geldiğinde gece 11’di. 6. Kez kustuğumda artık acile gittik. Serum verdiler o an iyi gibi olsam da eve geldiğimde yine kötülendim. Tam olarak neyim olduğunu ifade edemiyorum sabaha kadar inleyip sağa sola dönüp durdum. Kedim yine başımdaydı tam olarak yatak başlığının üzerinde sabahladı. Eşimle acaba ne olduğunu merak ettiği için mi yanımdan ayrılmıyor yoksa bir şeylerin ters gittiğini biliyor mu diye konuştuk. Ben bence meraktan dedim ama eşim bildiğin üzülüyordu dedi. Sabah başucumda bulduktan sonra ben de ikna oldum kesinlikle hasta olduğumu anlamış ve yanımdan ayrılmamış. Yaşadığım müddetçe ben de seni her türlü kötülükten, hastalıktan elimden geldiğince koruyacağım benim tatlı kedim. Seni yanımdan hiç ayırmayacağım. Çocuk olunca kediyi gönder diyenlere bu konuyu bir daha açmamalarını söylemekle başlayacağım. Sen bu evin bir bireyisin misafirler haddini bilecek. Keşke benim olsa dediğim güzel yeşil kedi gözlerinden öperim. 

12 mayıs 15:02

432. hastalığı şuan için atlattık gibi.Ama her an tetikteyiz.Umarım çocuklarım sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam eder.Senden nefret ediyorum corona!

ilgili medya:
2
3 mayıs 11:29

431. Çok heyecanlıyım süslüler çünkü dün gibi itibariyle artık ben de bir kedi annesiyim :) miniğimiz 13 haftalık dün anne sütünden kesildi ve eve getirdik ilk defa. Kendisi güzeller güzeli bir tekir:) eve hemen alışsın diye yapmadığım düzenleme kalmadı evde:d dün biraz stresliydi başta mama yemedi ve çişini yapmadı. Biz de hiç kucaklamadık kendi gelmediği sürece korkmasın diye. Evin tek bir odasını açtım başta, alıştıkça diğer odaları açtım.

Bu sabah mamasını yedi suyunu içti ve çişini yaptı kumuna nasıl sevindim anlatamam:) tüm gün oynadı şimdi de uyuyor.

Anlatılan kadar varmış, çok güzel bir duyguymuş. Görsellere ekliyorum kızımın fotoğrafını, bir maşallahınızı alırım :)

ilgili medya:
3
2 mayıs 15:45

430. Hepsiburada'dan aldığım bebek kamerası ile artık bebişlerimi seyredebiliyorum.Hasta oldukları için aldım sürekli takipteyim.Anne olmak çok başka :)

ilgili medya:
1
1 mayıs 11:42

429. Can yoldaşlarım. Evimin göz bebekleri. Dünyadaki hiçbir canlıya değişmeyeceğim çocuklarım.

Sadece evdekiler değil, çantasında ve arabasında sürekli yaş mama taşıyan ve gördüğü her canlıya bir nebze olsun dokunmak mutlu etmek isteyen bir insanım. Bence insan olmak da bunu gerektirir.

Hayvan sevmeyen hiçbir insanı sevmiyorum ve hayatımın hiçbir yerinde hiçbir koşulda yanımda olmalarını istemiyorum. Çok matah biri olduğum veya bulunmaz hint kumaşı olduğum için değil, kendilerini insan olarak dahi görmediğim için.

30 nisan 11:14

428. 10 gündür corona virüsü ile savaşan benim canım oğlum.Allah kimselere vermesin.Kedilerde tedavisi olmayan hastalık,iğrenç pislik şey ''FIP''

ilgili medya:
1
27 nisan 13:53

427. Kardeşimle yıllarca o kadar çok istedik ki bir kedi sahiplenmeyi. Şöyle bebekliğinden büyüyene kadar her anını görelim. Eminim muhteşem bir duygudur. Ama çoğu hayvandan huylanan, çekinen annem yüzünden bir türlü yapamadık. Kendi evime çıkınca ilk işim bir bıdık sahiplenmek olacak. İple çekiyorum o günleri.

26 nisan 15:29

426. kedim 1 yaşına giriyor 2 hafta sonra. o gelmeden önce geçen yıllarıma yanıyorum resmen.

bana tarif edilemez bir mutluluk yaşatıyor canım ponçik kızım.

26 nisan 14:59

425. Tartışmasız en sevdiğim , en sevimli bulduğum hayvan . Aşırı titiz bir babaanneyle yaşamaktayım , izin verse alıcam eve bi 10-15 tane de nerdee. Tek çocuğum da zaten , bikaç kedi fena olmazdı ruh sağlığım açısından . O yumuk yumuk patileri, şu gözlerin gördüğü en tatlış şey . Masum masum bakan gözleri (tamam , hepsi böyle değil) , sevildiği zamanki mırrlayışları , gelip bacağınıza sürtünüşleri falan , gel de ısırma yani gel de ısırmaaaa 

25 nisan 20:29