yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (456)
  • medya (468)

  456. Bugünki gangbang, grup seks, orji seanslarını görüp de neredeyse kalp krizi geçirdikten sonra farklı gözle baktığım hayvanlar...

  Bizde bunlardan bahçede bolca mevcut efendim. Mama vermek için çıkayım dedim. Değişik yaşlarda 4 erkek, bir de ortalığın birbirine katılmasına neden olan 1 adet dişi kedi. alfa erkeklerden biri, dişiyi kovalayıp sıkıştırarak çevik bir hareketle üzerine atladı ve hedefe doğru azimle çalışmaya başladı. Derken ikinci alfa erkek de olaya katıldı. 3 kedi üst üste kule şeklini alırken, en altta sıkışmış hareketsiz konumdaki dişinin içine ("yahu bunlar gay bir iş üzere mi yoksa" diye düşündüğüm) erkeklerden yek biri yek diğeri girip çıkmaya başladı...

  2 beta erkek de belli bir mesafede durmuş, bir yandan "biz yapamıyoruz ama onlar yapıyor bak, sakata gelmeyelim" temkinliliği içerisinde, diğer yandan da afiyetle, dikkatle, ağzının suları aka aka izliyor olayı... Şaştım.

  O anda elime sopayı aldım. "Hööööyt!" Diye bir bağırdım. Çünkü o dişi kediyi öldürecekler sandım. Bu işte iradesi var mı yok mu emin olamadım. Zavallı hayvanı Muhtelif yerlerinden ısırmalar, çekiştirip bastırmalar, zevk çığlıkları derken, en nihayet kule formasyonu bozuldu ve dişi kedi tek erkekle baş başa kaldı. Derken, yan dönmüş durumda olan dişimizin, tam bir şerefsiz olduğunu düşündüğüm birinci alfa erkek tarafından ısırılırken, olay da tüm hararetiyle devam ederkenki surat ifadesini gördüm... O ne zevk, o ne hareketsizlik ve teslimiyettir öyle... Derin bir nefes alıp sopayı yerine koydum ben de.

  Bu olay vesilesiyle, dişi kedi her doğurduğunda, tek batında birbirinden bu kadar farklı görünümlü yavrular nasıl çıkar öğrenmiş oldum. 2 ya da fazla sayıda farklı erkekten, üstelik gayet de aynı anda takılarak çoğul döllenme mümkünmüş.

  Nelere kadirsin allah'ım...

  2 saat önce

  455. Şu anda kucağımda dünyalar tatlısı birisi uyuyor. Tam bir melek. Uyanmasın diye kıpırdayamıyorum da. Güzel kızım benim sen rahat et annen uyumasa da olur :)

  ilgili medya:
  1
  2 ocak 01:08

  454. Aşırı yaramaz bi çocuk olup evde her yeri döküp kırsan da oğlumuzsun bizim, iyi ki gelmişsin hayatımıza. Evcil hayvan falan değil çocuğum gibi görüyorum onu. Üstelik çok badireler atlattık, eski ev arkadaşımızın evden ayrılırken kedimizi kaçırmaya çalışması dahil(evet). Şimdi 6 aylığına yurtdışına çıkmam gerekiyor annemlere bırakacağım, çok üzülüyorum çok:( bir gün görmesem özlemekten canım çıkıyor resmen.

  ilgili medya:
  2
  26 aralık 2019 12:00 26 aralık 2019 12:07


  453. canımın içi, hayatımın bebeği kiko'm, 5 yıldır benimle. kocaman oldu ama o hala benim bebeğim. hayatımın en zor dönemlerinde benimle olarak bana yaşadığım kötü şeyleri unutturmuştur. imkanım olsa ömrümün yarısını ona verirdim, o kadar çok seviyorum oğlumu.

  ilgili medya:
  1
  26 aralık 2019 03:01

  452. Bizimki gece uyanınca isterse odama gelsin diye, kapıyı onun hafif itip açabileceği kadar kapatırdım o da mutlaka her gece gelip uykusuna benimle devam ederdi. 1 seneden fazla oldu aramızdan ayrılalı, geçen sabah 5 gibi kapımın açılmasına uyandım, bazen kablonun üstüne denk gelip tam kapanmadığı oluyor. 

  Ama o saatte uyku sersemi toparlanamadım, kızım yanıma geldi sandım. O kadar özlemişim ki onu, o duyguyu, onla uyumayı. 

  20 aralık 2019 22:52

  451. Aşırı sevdiğim can dostu! Nankör demelerinin nedeni en pahalısından kum aldıktan sonra hala duş kabinine işemesi olabilir ben başka nankörlüğünü görmedim. Yatarken yatak odasının kapısı kapalı. Sesimizi duyar duymaz her sabah yedide kapının eşiğinde bekliyorlar. Ballarım benim, oy oy..

  9 aralık 2019 11:29

  450. Her gün yeni bir huy edinen canlı türü. Bir gün perdeye kafayı takar, ertesi gün dolaplara, diğer gün ayakkabılara. Her gün yeni bir şey öğrenir. Bir bakarsınız atlayamadığı yerlere atlamayı öğrenmiş, bir bakarsınız kapının üzerinde yürüyor. Aşırı güzel bir duygu gerçekten.

  8 aralık 2019 13:17


  449. ceviz bulmuş onunla oynuyor 2 gündür deli gibi. mutlu olmak kediler için çok kolay bazen

  8 aralık 2019 12:00

  448. 2 kedim var biri siyam erkek, biri tekir dişi. Siyamı sahiplendiğimde zaten kısırdı ama geçtiğimiz yaz kızımı kısırlaştırdık. ameliyat olurken bekleme, sonrasında bakım derken annemle neler çektiğimizi anlatamam. Ameliyat yerinde yumurta büyüklüğünde bir yağ bezesi kaldı, yeteri kadar göbeği yokmuş gibi orada bir yumruyla dolaşıyor... Ne kadar diyet yaptırsam da aşırı yağlı bir hanımefendi kendisi.

  Daha sonrasınsa tam o iyileşti toparlandı derken erkek kedimin böbreklerinde kristallenme olduğunu öğrendik. (gizlinot: Anladığım kadarıyla böbreği vücuduna yeteri kadar su sağlayamıyor bu yüzden de gördüğü her suyu içiyor, ağrılı şekilde çiş yapıyor. Çoğunlukla yatağa bazen de halıya yaptıkları söylendi. ) Yataklara sık sık çişini yapmaya başladığı ve havalar soğumasına rağmen hala normalin çok üstünde su içitiği için veterinerimi arayıp "bunlar ne demek, neye işaret" temalı bir konuşma yapmamla öğrendim. Kısır ve erkek kedi olması böbrek hastalığına daha yatkın hale getiriyormuş. E bir de cins kedilerin sık hasta olmasını (gizlinot: Tekir kedim 1 hastalanıyorsa siyam 3 hastalanıyor...) göz önünde bulundurursak kaçınılmazdı. 1 gece klinikte kaldı, 5 gün seruma gittik geldik, antibiyotik kullanıp ilaca devam edip etmeyeceğimizi görmek için son bir idrar tahlili yaptırdık. İyileşmiş kuzum. Bundan sonra hayatı boyunca özel yaş ve kuru maması hariç hiçbir şey yiyemeyecek (gizlinot: Hastalığı protein fazlalığı tetikliyormuş. ) ve 3 ayda bir idrar tahlilleri tekrarlanacak... umarım bir daha sabahtan akşama kadar taşıma çantasının içinde aç oturup serum verilmesi gerekmez. 5 günde zayıfladı, çok yorgundu ve keyfi yoktu. ikisinden biri olmadan ev çok sessiz oluyormuş, klinikte kaldığı akşam anladım bunu.

  7 aralık 2019 02:56

  447. 4 senedir annelik yaptığım. sokaktan bulduğum en güzel şey diye bahsediyorum ondan hep. 2019'un başlarında az daha kaybediyordum onu, dünyanın en kötü hissiymiş. 

  geçtiğimiz şubat ayında ankara'da sokağa atılmış bir başka kedi buldum, dışarısı kar kıyamet olunca onu orada bırakamayıp eve aldım. sonra da ilan açtım birçok yerde sahiplendirmek için. o arada maalesef benim kızı hamile bırakmış. hiç hesapta yoktu ama ben de heyecanlanmaya başladım kızımın bebekleri olacak diye. hamilelik süreci bitti, doğum başlar gibi oldu, kedim hızlı hızlı soluk alıp vermeye başladı. bekledim, ama bir türlü doğuramadı. o arada çok yoğun bir vajinal akıntısı oldu ama ben normaldir herhalde dedim. internette doğum 12 saat kadar sürebilir gibi bilgiler olduğu için ertesi sabaha kadar bekledim. en sonunda telaşlanıp veterinere götürdüm. ultrasonda fark ettik ki, hiç kalp atışı yok bebeklerde. meğer çoktan ölmüşler. ve hatta erimişler içerde. vajinasından akan da enfeksiyonmuş. az kalsın kızımı da kaybedecekmişim, neyse ki çok geç kalmamışız. sezaryen oldu, 1 hafta boyunca seruma gidip geldik. ben çok şükrettim ona bir şey olmadığı için ama o çok da kolay atlatamadı bu süreci. evde sürekli koltukların altına giriyor, bağırıyor, ağlıyor. bebeklerini arıyordu belli. sürekli üzgün, morali bozuk. bana olan düşkünlüğü de inanılmaz arttı o dönem.

  bana kimse kontrole götürmemi söylememişti ama siz siz olun kediniz hamileyse birkaç kere kontrole götürün. bir de veterinerin söylediğine göre -internette yazanın aksine- kedilerin doğumu maksimum 5-6 saat sürermiş. 

  7 aralık 2019 02:19