yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (481)
  • medya (507)

  481. malesef bi heyecanla alınıp, sonra şımarık, perdelerime atlıyo, koltuklarımı yoluyo bahaneleriyle geri verilmek istenen canlardır..:( kedimin yavrularından birisi bu sebeple artık evinde istenmiyor ama bizim zaten 3 kedimiz olduğu için ben ne kadar istesem de geri alamıyoruz. 4 aylık erkek sarman kedi (fotosunu medyaya ekliyorum) ömürlük yuva olmak isteyenleriniz varsa ya da isteyen birini tanıyorsanız bana yazabilirsiniz. manisa-izmir şehirlerine sahiplendirilcek <3

  ilgili medya:
  1
  21 kasım 17:07

  480. zonguldaktan devrek ten bir ilan.

  Baloğlanın adı umut 2 aylık erkek bu dünyada sadece sevmeyi ve sevilmeyi biliyor oyuncu insancıl çok canayakın mırıl mırıl Bi evlat onu bağrına basacak meleğini arıyor kuru mama ve tuvalet alışkanlığı var

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 20:53 20 kasım 20:56

  479. başka bir ilan. yine ekran görüntüsüne sığdıramadığım için yazıyı buraya giricem.(gizlinot: aslında ekrandaki yazıları küçültebilirdim ama nasıl yapıldığını unuttum) yine irtibat numarasını siliyorum ilgilenen olursa bana mesaj atsın. yer izmir.

  Ben Silverim, sahibimin hastalandığımda barınağa terkettiği Silver.Orada ,kapı önünde onun gelmesini ,beni eve götürmesini çok bekledim.Gelirde beni görmez diye yemek bile yemedim,günler geçti ,ay oldu.

  Beklerken hasta oldum, Artık ayakta duramazken biri alıp götürdü beni, besledi ,ilaçlarımı ,serumumu verdi.iltihaptan iki kez idrar yollarım tıkandı.

  Biri inatçıydı ,konuştu benimle mırıl mırıl ,bırakmadı.enfeksiyonu yendim ,mantar için 2 doz aşı oldum ,pirelerim temizlendi,iç parazit hapını içtim.kucakta sevilmeye bayılıyorum,erkek kedileri sevmiyorum .

  Ben Silver , çekik çakır sarı gözlü ,uzun bacaklı beni evlat edinirseniz pişman olmazsınız.

  (gizlinot: sahibini beklemek için yemek bile yememesi ve bu yüzden hasta olması içimi ezdi resmen. umarım birini bulur. )

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 20:49


  478. ilan ekran görüntüsüne sığmadığı için altındaki yazıyı buraya giricem.

  "Bu koca oğlan önceden ev kedisiymiş, ama sonra cadde üstü bir marketin önüne terk edilmiş. Saklanmayı bilmiyor, betonda oturmuş devamlı marketin içine bakıyordu. Geceleri çok üşüyor dediler, kıyamadım alıp getirdim. Diğer kedileri sevmiyor. En kısa zamanda ona kalıcı bir yuva bulmak istiyorum. Muhtemelen kısır, genç bir erkek. Pencereler için önlem alacak ailesini arıyor. İstanbul Avcılar "

  irtibat telefon numarasını özellikle sildim. ilgilenecek olursanız verebilirm. (gizlinot: Düşündüm de ilan sahipleri ilanın işi bittikten sonra illa ki siliyordur ben burada paylaşıyorum bari numaraları yazmasın. )

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 20:40

  477. Özgür bıdığım :) Onun meskeni dağlardır, evde yapamaz öyle ama her akşam gelir beni görmeye 2 saat oynarız. Patisi ile elimi tutup dizimde uyur, sevdirir mırlar, parmaklarımı koklar yalar, birde hayran hayran beni izler aşkla. Adını bilir, gel dersin gelir, hayır dersen yapmakta olduğu şeyi yapmayı bırakır. Nasıl akıllıdır o. Ciğerin içine parazit ilacı karıştırır yediririm bazen, bir bu hilemi anlayamadı :) ciğer kokusu pişerken geldi mi burnuna, başlar bacaklarımın arasında mır mır gezmeye. Pembe burnu, bıdık patileri, kuyruğu, gıdısı pamuk gibi tüyleri, yemyeşil gözleri hep aklımda. Bir kedinin bir insanı bu kadar sevebileceğini hiç bilmezdim seni tanımadan önce. Hayatımın en güzel detayı sen olabilirsin.

  20 kasım 09:14

  476. Ev arkadaşım Müjgan 4 gündür bizimle ve şimdiden o kadar bağlandım o kadar seviyorum ki onu. Annesi terketti ve kardeşleri de ortada yoktu bir kaç gün bekledikten sonra eve aldım. İlk kez bir kediyle aynı evi paylaşıyorum o yüzden her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum süslüler. Özellikle sürekli miyavlaması ve tırmalaması konusunda.

  ilgili medya:
  1
  19 kasım 13:53

  475. 3 haftadır iyileştiremediğim yavrumdur. Artık çıldıracak bir noktaya geldim. 26 ekim akşamı aniden ateşlendi, halsiz düştü. Yemeyi içmeyi kesti. 27sinde sabah erkenden veterinere götürdük. Kanında enfeksiyon çıktı. Devamındaki 5 gün boyunca antibiyotik yapıldı. Her sabah veterinere götürdüm. Sonraki hafta oldukça iyiydi. Eski oyuncu kişiliğine bürünmüştü. Derken 6-7 kasım gibi tekrar ateşlendi. O akşam tekrar götürdük. Kan değerleri iyi çıktı. Ne olur ne olmaz diye pankreas ve böbrek değerlerine de baktılar. Hepsi iyi çıktı. Ancak nedendir bilinmez ateşlenmişti. Bu sefer serum takıldı. Üç gün kadar her gün serum yedi. Bağışıklık kuvvetlendirici, vitamin, antibiyotik bir sürü tedavi yapıldı. Dördüncü ve beşinci günler kuru mama yemeye başladığı için serumdan kesildi ve iğnelerle antibiyotiği tamamlandı. 2-3 gündür gayet iyiydi, neşeliydi, oyuncuydu. Bugün tekrar ateşlendi ve halsizleşti. Yarın bir daha veterinere götüreceğiz muhtemelen. Ben gerçekten ne yapmalıyım çocuğum için bilmiyorum. 4 yıldır benimle ve gözüm gibi bakıyorum. Bana bir hastalık ismi verseler, teşhis koysalar, senin çocuğun bu yüzden hasta deseler ve tedavisi, ilacı netleşse keşke artık. Kendimi odama kilitleyip hüngür hüngür ağlayasım var.

  Bundan 2 yıl önce fip hastalığından bir kedimi oldukça acılı bir şekilde kaybettim. Benim için çok travmatik bir süreçti. Aklıma korkunç ihtimaller gelip duruyor. Artık dayanamıyorum. Ne olur iyileş kuzum, ne olur hastalanma artık.

  Edit: Corona olma ihtimali var ama öncelikle kan parazitinden şüpheleniliyor. Kanı alındı ve laboratuvara incelemeye gönderildi. Sonuçları birkaç güne çıkarmış. Şimdilik kan paraziti tedavisine başlandı ancak lab sonuçları negatif gelirse corona tedavisiyle devam edilecek. İştahı şu an iyi ve ateşi de düşmüş durumda.

  17 kasım 21:23 19 kasım 20:38


  474. Sevgili oğluşumun benden sonsuz kere daha çok annemi sevmesi.. Ben ikna ettim ben yalvardım senin için, neden?

  15 kasım 00:41

  473. 3 buçuk yaşında 6 kilo tosun patim benim.

  2 aylıkken sahiplendik, ilk geldiği günü hatırlıyorum da aaa su içti aaa çiş yaptı diye ne kadar sevinmiştim çocuk gibi.sabahın köründe gelirdi elimi kirpiklerimi kaşımı yalardı :) Hayatımda gördüğüm en ama en uysal hayvan .istediğin kadar sıkıştır, sev, asla tırmalamaz ,tıslamaz.tek kötü yanı kısır olmasına rağmen hala arada işemesi.

  şimdi 11 aylık kızım kendisine bayılıyor onu gördüğü zaman çığlık çığlığa bağırıyor.pati ona karşı henüz çok nötr, pek hoşlandığı söylenemez deniz arya'nin sesini duyar duymaz "aha geldi başımın belası" diyerek kaçıyor.yürümeye başladığı zaman kaçışın yok paticiğim çok üzgünüm.

  11 kasım 14:58 11 kasım 14:59

  472. sahiplenmek isteyip kararsız kalan dostlar, lafım size; hemen kapın bi tane! Böyle güzel bir duygu olamaz. Şivacığımı on gün önce aldım, hayat kalitem iki katına çıktı yemin ederim. Şimdiden o olmasa ne yaparım diye düşünüyorum. gece uyurken canı isteyince gelip yanıma sokuluyor, sarılıp uyuyoruz. Şu an dünyada beni en çok mutlu eden şeysin Şivoşum.

  7 kasım 20:45