girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (117)
  • medya (11)

117. -kapı koluna zıplayıp patileriyle kola bastırmak suretiyle kapıyı açıp içeri girmesi, bakim ne gizliyosunuz burda edasıyla odayı kolaçan etmesi.

-çarşaf, yorgan vs. şeylerin altına girip dümdüz yatıp kamufle olması, saatlerce sesini çıkarmaması. arayıp bulamayınca evden kaçtı sanıp paniklememiz.

-aynı şekilde dolaplara girip sesini çıkarmadan oturması.

-benimle saklambaç oynamaya bayılması <3

-içinde muz olan poşetin tutma yerlerine kafasını sokması dur çık ordan demeye kalmadan fırlayıp, hırsız şempanzeler gibi boynunda sallanan muz poşetiyle haldır haldır evin içinde koşturması. yine ekmek çalıp kaçması ve benim onun peşine düşmem.

-lastik toka sapığı olması. resmen en sevdiği şey lastik tokalarımı çalmak, kendi kendine oynayıp sonra parçalayıp yiyor ve kusuyor. o yüzden saklıyorum ben de ama çantalarımın fermuarlarını burnuyla açmaya çalışıp karıştırıyor bulmak için. geçen gün toka bulamayıp hıncından kulaklığımı paralamış resmen sakız gibi çiğnemiş piç kurusu djfhs

-akşamları babamın yanına kurulup bi patisini babamın bacağına atarak keyifle oturup onunla birlikte tv izlemesi. ben yanlarından geçerken de kafasını çevirip baygın baygın bakması, sanki bak biz keyif yapıyos der gibi (gizlinot: swh)

-biz mutfakta yemek yerken buzdolabının, mutfak dolaplarının üstüne çıkıp baykuş gibi tüneyerek oradan bizi izlemesi.

-idrar yollarındaki tıkanıklıktan dolayı çiş yapamayıp kıvrandığı için veterinere giderken, arabada kucağında oturduğu arkadaşımın bacağına işemesi korkudan sjfhf :( kendisi ev dışına adım atmaktan nefret eden panik ataklı bir çocik çünkü.

-kaka yaptıktan sonra bi anda evin içinde depar atmaya başlaması, seviniyo heralde oh ne güzel de yaptım diye.

17 mart 10:50 17 mart 11:32

116. - Gece herkes uyuduktan sonra evin bi ucundan diğer ucuna çita gibi koşturması ve bunu sürekli tekrarlaması

-Tuvalete girdiğimde kapının önünde acı çekiyormuş gibi miyavlaması, kapıyı açtığımda ben tuvaletteyken gelip kucağıma oturması....

-Sehpaya su içtiğim bardağı koyduğum an ordan içmesi 

-Evden markete gitmek için çıkıp döndüğümde uzun saatler görüşmemişiz gibi kendini sevdirmek için yerden yere atması 

-Sokakları temizleyen bir araç var ses çıkarıyor baya, onu duyduğunda sinirden delirmesi ve kendi kendine söylenmesi (resmen küfür ediyor)

-Kendini sevdirip sevdirip patiyi yapıştırması (ki bu yeter demek oluyor)

-Her türlü poşetin içine girip kendini gezdirtmesi

edit: aklıma geldikçe güncelleneceğim ^^

17 mart 07:54 17 mart 07:59

115. Katiyen cam bardak dışında bir yerden su içmemesi. Özel bardağı var beyefendinin. Ölse susuzluktan plastiğe gözünün ucuyla bakmaz. 

Bir diğerinin huyu ise yaramazlık yaparken yakalandı mı mama yiyor ya da ağacını tırmalıyor gibi yapması. Yer miyiz? O minnoş bakış uğruna yiyoruz.

17 mart 03:18


114. tam bir eşkıya gibi davranan kedimin özellikle tüm gün evde kimse yoksa evdeki kilimleri, yatak örtülerini bir top yaparak köşelere yığması (evet koca koca kilimleri ve yatak örtülerini)

ben yattıktan sonra ortada hiçbir sebep yokken yüzüme atlaması

tek patisini terliğe sokup oturması

poşetlerin, boş valizlerin ve keman kutumun üstünde ısrarla yatması

mandalina ve portakala pis pis bakıp tokat atması

yanan muma inatla yanaşıp bıyıklarını ve kaşlarını yakması

yanan çakmaktan kaçmayıp çakmağı da tokatlaması

probis takıntısı, bayatlayıp çöpe atılan probisi çöpten çıkarıp ağzına alıp koşması (çünkü görmüyoruz biz)

saçımı ısırıp çekmesi, bütün o saçı dipten uca ağzında çekiştirmesi

16 mart 14:36

113. sabahları alarm çaldıktan sonra alarmı ertelediğim zaman, gelip odamın kapısının altındaki boşluktan "bööööüüüüvvvvv" diye miyavlaması,

bazı zamanlar saatlerce aynı noktaya kilitlenip boş boş bakması,

miyavlarken esnemeleri/esnerken mivaylamaları (aşırı komik bir ses çıkarıyor),

üzgün olduğum zamanlar sanki hissedermişçesine gelip koynuma sokulması. <3

16 mart 13:33

112. Babam eve bir sure gelmediginde onu ozleyip evin heryerine isemesi. Ve kendini kedi sanmamasi :( (gizlinot: hic sevdirmiyor cik uzuluyorum:()

15 mart 21:24

111. Tuvalet kağıdının bir ucundan tutup çekerek tüm evi gezmek. Her gün rulo sarıyoruz evde. Sıra koyduk eşimle düşünün.

15 mart 19:56


110. -uzatma kablolarının, prizlerin oralarda gezip bıyık uçlarını yakması. kara bir burunla 1 hafta gezmesi

-ter kokan şeylere sürünüp şebeklik yapması. aşırı seviyor koltukaltı terini. evde zor kaçırıyorum kediden.

-çorap çekmecesini patisiyle açıp diğer patisiyle içinden çorapları dışarı attırması. buna bayılması. en sevdiği yaramazlığın bu olması. odaya bi' giriyorum, hırsız girmiş de çekmecede altın aramış gibi. nedeeeeeeeeennnnnn?

-gece uyurken rüyasında miyavlaması. 1-2 kez yaptı bunu, ne gördüyse rüyasında.

-belgesel izlemesi. en sevdiği şey akşamları hep beraber vahşi doğa belgeseli izlememiz, ordaki ayılara, kurtlara, aslanlara ve kuşlara bakmak. aşşşşşırı ilgisini çekiyor. özellikle ayı ve aslan yavrularına bayılıyor.

-terlik giymesi. bizim terliğimiz yok zaten artık hepsi kedinin terliği. içine patilerini sokup kuduruyor. eve bi' geliyoruz terliğin biri salonda öteki yatak odasında.

15 mart 19:43

109. Bizim evimizde kedimiz yok ama sokağımızdaki kedi nüfusu bir hayli bol. Ortalıkta mama, su kapları falan durur hatta. Neyse bu tatlı haylazlar arada bizim ruhumuz duymadan bizim apartmana girmeyi başarıyorlar. Normalde kapı hep kapalıdır biz girerken açılıyor sadece. Hayır sen kaşla göz arasında nasıl böyle çaktırmadan girdin, hadi girdin neden girdin(gizlinot: Apartmanda onları çekebilecek bir şey de yok doğru düzgün), hadi onu da geçtim neden o kadar ustalıkla girdiğin yerden çıkmak istedin yavrum. Kapının önüne gelip "mauv, vauv"(gizlinot: Çıkmak istiyorum apartman kapısını aç anlamında) diye diye parmaklarında oynatıyorlar bizi minnoşlar.(gizlinot: Swh)

15 mart 19:00

108. Biri duşa girdiğinde kabinin önünde resmen ağlayarak dört dönüyor. O nasıl bir ses! Galiba kendisi sudan nefret ettiği için bizim de içeride işkence gördüğümüzü sanıyor, kurtarmak istiyor :d

Kedimi eksilemişler, nestedinğiz el kadar bebemden :(

13 mart 02:17 13 mart 02:44