girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • medya (13)

122. kendini tükürüğüyle temizlemek yerine, patisini içme suyuna bandırıp bandırıp daha sulu bir tükürük elde ederek temizlenmesi.O nohut beynini yediğim top kafası zehir gibi akıl var zillide.

7 haziran 06:41

121. sabah yastığımın üzerinde devasa, kıllı bir örümcek bacağıyla uyandım. tebrik bekler gibi suratıma bakıyor. ben uyurken balkondan avlamış getirmiş, başıma koymuş. "sevgilim, yatakta kahvaltı yapalım dedim" der gibi bakıyor. örümceğin gerisi nerede hem merak ediyorum hem öğrenmeye korkuyorum. okşadım başını, teşekkür ettim, o yemek yemeye gittiğinde kaldırdım attım.

mahallede sürekli mama verdiğimiz bir kedicik de kapıma devasa bir sıçan ölüsü bırakıp başında bekliyordu. "ev ziyaretine eli boş gelinmez" demiş sağ olsun.

bir de ne zaman sevgilime seslensem bağıra bağıra koşup geliyor. kafası biraz karışık ama bakalım...

6 haziran 20:55

120. saymakla bitmez ki... binbir emekle rahat etsin diye özene bözene yatak hazırlarsın o gider kalorifer peteği üzerinde yatar, bacağı kolunu sıkıştıra sıkıştıra.. bütün bir gün evdeki sineği yakalamak için koşturup durur, ama paşazade tenezzül edip kıçını kaldırıp da mama kabına yürümez, her şeyi ayağına bekler... bazen boş duvarlara bakıp da kendi kendine miyavlaması ( sanki orada birşey var ve onunla kavga eder gibi, ki bu durum bir hayli tırsmamıza da sebep oluyor) kendisine alınan bir çok oyuncağa rağmen laptopun açıldığını görür görmez koşup üzerine yatması ve sürekli onunla oynamaya çalışması.... çamaşır teline serilen çamaşırlarla savaşması ve hepsini yere düşürene kadar mücadeleden vazgeçmemesi.... allahımmmmmmmmmmmm iyikiiiiii var, iyiki tüm bunları yapıyor.... inanın başka türlü şu hayatın ne tadı ne eğlencesi olurdu. eve gelmek ve evde durmak için en güzel en büyük en muhteşem sebeptir kendisi.

6 haziran 09:46


119. erkek arkadaşımın kedisinin beni ondan çok sevmesi. aynı kanapede otururken bana değse bile kıyameti koparıp adamı ısırması. yazık, 'ayrılırsak kedinin velayeti sende kalsın.' diyor.

5 haziran 19:19 5 haziran 19:19

118. Sen git o kadar para ver yataklar al adam gitsin temiz çamaşırların olduğu sepete yatsın..

ilgili medya:
1
5 haziran 16:15 5 haziran 16:19

117. yumuşak yerlerde yatmak varken gelip alev alev laptopuma bu şekil yayılması. bıncırık <3

ilgili medya:
2
5 haziran 15:43 5 haziran 15:44

116. yarım saattir gözünü ayırmadan onun görüp benim görmediğim bir şeyi takip ediyor korkuyorum arkadaş, yapma kızım huzurlu huzurlu uyu yok illa tavanlarda gözü

1 nisan 20:35


115. bence en şirin gariplikleri başınızı beklemeleri. bayılıyorum bu harekete. makyaj yapmak için odaya gidersiniz yatağa oturup makyajınızın bitmesini bekler, lavaboya gidersiniz lavabonun başında bekler, sigara icmeye balkona çıkarsınız, balkonun kapısında bekler... bekler de bekler. işiniz biter bitmez de sizinle birlikte koşarak eşlik eder. 

benimki bir de beraber uyuduğumuzda önceden kalkıp yastığın başında beni izliyor koca koca gözlerle. kaç kez bağırarak uyandım bana bakan bir kedi görünce de sonradan alıştım. (gizlinot: swh)

1 nisan 17:03

114. * sabahları uyandırmak için saçımı yolmayı tercih etmesi

* kendine özel bir sürü oyuncağı olmasına rağmen en sevdiği oyuncağın çoraplarım olması.

* sürekli bir yerlerden çorap bulup yanıma getirmesi ve bir köpek edasıyla "atsana anne ben de yakalayayım nolur nolur" der gibi bakması.

* yemeğini yedikten sonra etrafını eşelemesi.

* popomu ısırmaya bayılması.

* nereye gidersem peşimde kuyruk gibi gezmesi

* sabah uyandığımda onu sevmeden makyaja başladıysam hırçınlaşıp tüm makyaj malzemelerimi aşağı atıp kafasını elime sürtmesi

* eve sevmediği biri geldiyse onu kaldırıp yerine kendi yatması

* ne kadar derin uyuyor olursa olsun anahtarı kapıya soktuğumda koşa koşa gelip kapıyı açmamı beklemesi. canım oğlum :')

1 nisan 16:13

113. -kapı koluna zıplayıp patileriyle kola bastırmak suretiyle kapıyı açıp içeri girmesi, bakim ne gizliyosunuz burda edasıyla odayı kolaçan etmesi.

-çarşaf, yorgan vs. şeylerin altına girip dümdüz yatıp kamufle olması, saatlerce sesini çıkarmaması. arayıp bulamayınca evden kaçtı sanıp paniklememiz.

-aynı şekilde dolaplara girip sesini çıkarmadan oturması.

-benimle saklambaç oynamaya bayılması <3

-içinde muz olan poşetin tutma yerlerine kafasını sokması dur çık ordan demeye kalmadan fırlayıp, hırsız şempanzeler gibi boynunda sallanan muz poşetiyle haldır haldır evin içinde koşturması. yine ekmek çalıp kaçması ve benim onun peşine düşmem.

-lastik toka sapığı olması. resmen en sevdiği şey lastik tokalarımı çalmak, kendi kendine oynayıp sonra parçalayıp yiyor ve kusuyor. o yüzden saklıyorum ben de ama çantalarımın fermuarlarını burnuyla açmaya çalışıp karıştırıyor bulmak için. geçen gün toka bulamayıp hıncından kulaklığımı paralamış resmen sakız gibi çiğnemiş piç kurusu djfhs

-akşamları babamın yanına kurulup bi patisini babamın bacağına atarak keyifle oturup onunla birlikte tv izlemesi. ben yanlarından geçerken de kafasını çevirip baygın baygın bakması, sanki bak biz keyif yapıyos der gibi (gizlinot: swh)

-biz mutfakta yemek yerken buzdolabının, mutfak dolaplarının üstüne çıkıp baykuş gibi tüneyerek oradan bizi izlemesi.

-idrar yollarındaki tıkanıklıktan dolayı çiş yapamayıp kıvrandığı için veterinere giderken, arabada kucağında oturduğu arkadaşımın bacağına işemesi korkudan sjfhf :( kendisi ev dışına adım atmaktan nefret eden panik ataklı bir çocik çünkü.

-kaka yaptıktan sonra bi anda evin içinde depar atmaya başlaması, seviniyo heralde oh ne güzel de yaptım diye.

17 mart 10:50 17 mart 11:32