girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (22)

161. Kıskançlık. Az önce annem balkondan bahçedeki yavru kedilere pisi pisi dedi diye koşarak balkona çıkıp annemin ayaklarına saldırdı, babam aynısını yapınca dişlerini gösterip hırladı -ki babama asla böyle şeyler yapmaz-

Babama aşık olması. Babam daha eve girmeden, apartmanın kapısını açtığında hemen kapıya koşup miyavlamaya başlıyor. Babamın geldiğini burdan anlıyoruz. Başka kimseye de yapmıyor bunu. Balkonda yattığı zaman elli saat bağırsam da oralı olmaz, babam çağırmak için bile değil, muhabbet arasında ismini söylese içeri koşuyor. Değişik birisi gerçekten.

3 gündür sevgilimden ayrıldım diye gizli gizli ağlıyorum odamda. Ailemin yanındayım diye dışarı hiçbir şey de çaktırmıyorum. Ama anlıyor bi şekilde, hissediyor işte. Belli aralıklarla odama gelip gözlerimin içine uzun uzun bakıp gidiyor. Bi de bizimkinin öyle bi surat ifadesi var ki “saçmalama luna kendine gel“ demek istiyor gibi.

Beni her gün şaşırtmaya devam ediyor şapşik

7 eylül 22:43

160. Havuç gördüğü zaman verene kadar iki patisinin üzerinde durması (link: http://cdn-st1.ofpof.com/content/5kl2lh1i7v/gallery/neden-iki-ayaginin-ustunde-duruyor_780x962-oqk0s6qsox.jpg aynen şöyle ) azıcık rendeleyip önüne koyduğumuz zaman yemek yerine üstüne yatıp yuvarlanması, elimizden kokusunu aldığında elimize kafa atması ? Havuç için çıldırıyor kedi. 

6 eylül 01:09

159. Brokoli yemesi. Brokoli pişerken tencereyi devirecek kadar sabırsızlanması. Üstelik brokoli hastalığını evde yaşayan diğer üç kediye de bulaştırması.

6 eylül 00:55


158. anneme aşık kedimizin annem telefonda konuşurken kıskançlıktan mıdır bilinmez miyavlayarak anneme tokat atması ya da ısırması ama bir şekilde o telefonu kapattırması. Patisini yediğim telefonda konuşturmuyor kadını.

5 eylül 19:45

157. fön makınesinden çok korkması .ama fönü çalıştırınca koşarak gelip fönü izlemesi.

5 eylül 16:36

156. Kafasına estiği zaman aynalı vitrine kafa atması. Sinekligi kemirmesi... (gizlinot: Deli falan ama çok seviyorum <3)

5 eylül 16:28

155. Ben duştayken duşakabinin önünde oturup beni izlemesi. Göz göze geldiğimizde kaçması ve bir süre sonra tekrar gelip dikkatlice izlemeye devam etmesi. Sapık galiba

5 eylül 03:54


154. Eşime aşık bir oğlumuz var. Sürekli eşimin yanında,yakınında uyur.Eğer biz el ele tutuşur ya da yakınlaşırsak gördüğü an koşarak gelip beni tırmalar.

Durup dururken duvara kitlenir.

Ayak parmaklarımız çok ilgisini çeker ve yalamaya bayılır.

Başını okşatmak için sürekli elimi patiler :)

4 eylül 17:48

153. durup duruken duvara kilitlenmesi

bir noktaya kilitlenip asabımı bozuyor şapşik

kapı kapatıldığında anırması,annem ne var girmesen içeri ya

poşet yalaması,sonsuza kadar ama..

pipet için dünyayı yakması,çocuğunu keser

4 eylül 17:27 4 eylül 17:28

152. Kapıları yalaması...

4 eylül 16:23