girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (191)
  • medya (21)

191. buzdolabının üzerinden yerdeki poşedin içine dalmak. (Cumali Koçovalı mısın mübarek tepelerden inmedin.)

Yemek yaparken aniden havalandırmanın üzerine gümb diye atlayıvermek.

yüksek bir dolabın üzerine rahatlıkla çıkmak hatta uyuyabilmek. ama konu inmeye gelince mıkır mıkır bağırarak biz kölelerini çağırmak. bu durumda köleye efendisinin önünde eğilip, sırtına atlayıncaya kadar beklemek kalır.

gecenin bir köründe tek bir köşeye sabitlenmek, dikkat kesilmek. (ne var oğlum orda? ne var lan? lan yoksa? lan oğlum yapma böyle şeyler)

gece gardolabnın üzerinden mümkünse kölesinin karnına hedef alıp zıbam diye atlayıvermek.

uyurken ulan ne tatlı oldun sen sıpa diye yanaşıp sevmeye kalkınca ''ne ayaksın hayırdır köle'' bakışları atması. Ve daha bir sürü şeeey. Seviyorum ulan seni sahip!

15 kasım 17:10

190. Taze fasulye yemeğini ayıla bayıla iştahla yemesi

15 kasım 16:30

189. gıdısını sevdiğimizde purrr diye ses çıkarmaları çok garip bence. nasıl yapabiliyorlar ki onu.

15 kasım 10:39


188. benim kedim yok ama halamların kedisinden bahsedeceğim. gariplik de denemez aslında, çok sevimli bulduğum bir durum. neyse konuya gelecek olursam, onlara ziyarete gittiğimizde sadece babamın ayaklarının dibine kıvrılıp uyuyor bu minnoş. başka hiçbirimize yapmıyor ama. babamın ağır bir hastalığı var. allah allah niye böyle yapıyor ki dedim kedi için. halam onlar hastalığı, üzüntüyü, kötü durumları hisseder, babana enerji vermeye çalışıyor dedi. gerçek midir bilemem elbette ama düşüncesi bile aklıma her geldiğinde gülümsetiyor beni. ya sen minnoş musun, hasta insanlara enerji mi vermeye çalışıyorsun. yerim.

14 kasım 22:37

187. Banyo yaparken duşakabinin önüne gelip oturması kapısını açar açmaz içine girmesi

14 kasım 22:36

186. Kabına tertemiz tertemiz su doldursam bile benim su bardağımdan içmesi. Anneeeem feda olsun sana bütün sular, bardaklar <3

14 kasım 21:34 14 kasım 21:35

185. en sevdiği oyuncağın kulak çubuğu olması. uzuun zaman önce pakedi devirip içinden bir tanesini kendine oyuncak yapmıştı. ama nasıl oynamak! dünyanın en güzel şeyi o onun için. hâlâ daha o çubukla oynuyor.

14 kasım 20:42


184. Onca para döküp aldığımız fareler, toplar ve tüylerle değil de 50 kuruşluk siyah lastik tokayla oynamak için delirmesi...

kimin elinde düz siyah lastik toka görse kendini sevdirmek için kuduruyo. Sonra usul usul bileğinizden çekip tokayı alıp kaçıyo. Ben de bilmiyorum neden böyle bi manyak oldu. 

14 kasım 18:57

183. Evde tam 3 adet su kabı olması (plastik, seramik ve paslanmaz çelik) ve o sular günde 2 kere yenilenmesine rağmen tuvaletten su içmek için kendini paralaması.

14 kasım 18:15

182. Yine kendisini bozduğum günlerden birinde, kendi kendini koltuktan aşağıya atmadan önceki son görüntüsü. Yüzündeki umutsuzluğa dikkat lütfen.

ilgili medya:
1
14 kasım 16:02