yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (5)

  70. Bazi insanlara gercekten cok yakisiyor. Misal Adrien Brody beyefendi. Masallah efendim masallah.

  23 ağustos 2019 03:49

  69. İnce,ucu kalkık ve hafif uzunsa muazzam durur.

  23 ağustos 2019 02:00

  68. Bence kemerli burnun yakışması burunda değil de yüz şeklinde bitiyor. Bir arkadaşım var her girdiği ortamın en güzel kızı odur kemerli bir burnu vardı ama yine güzeldi çünkü yüz hatları çok güzel, yine de

  burnunu minicik yaptırdı.

  23 ağustos 2019 01:11


  67. Bugüne kadar gördüğüm çoğu örneğini güzel bulduğum, veya en kötü ihtimalle fark etmediğim burun şekli. Evet buna büyük olanları da dahil. İnsanları boşverin ve kendinizi sevin. Büyük/kemerli burnunuzu sevin ve bundan gurur duyun. Gerisi düşünmeye bile değmez

  22 ağustos 2019 22:30 18 aralık 2019 23:13

  66. Benim burnumdu. Sevmiyordum. Yaptırdım. Çok da mutluyum. bence burnum tam da böyle olmalıymış. Kendimi bulmuş gibi hissediyorum. Her sabah aynaya baktığımda yıllardır böyleymişim de yüzümde hiçbir şey değişmemiş gibi geliyor bana. 

  Ameliyattan 14 gün sonra iş yerine gittiğimde kimseden “burnunu yaptırmışsın!” Duymadım. Burnun mu şişmiş skyfall çok uyudun heralde tatilde hehehe falan duydum en fazla. Hatta bir iş arkadaşım 4 gün önce öğrendi burnumu yaptırdığımı. 5 dakika boyunca ağzı açık inceledi, trollüyorum zannetti ve zaten böyle olması gerekmiyor muydu bu burnun dedi :d

  Şimdi çevremden kime before after fotoğrafımı göstersem “sen ciddi misin?” Tepkisi alıyorum. Kimse burnumu öyle hatırlamıyor, insanları bir bütün olarak görüp tanıdığımız için beni rahatsız ettiği kadar etmiyormuş demek ki. 

  Ha ben takıntılı değildim burnuma ama iyi ki de yaptırmışım bence böyle daha iyi. Kemerli burnu yakıştırdığım çok insan var ama onlardan biri ben değildim kesinlikle :)

  22 ağustos 2019 20:05

  65. yıllaaaar önce o kadar nefret ederdim ki kemerli burnumdan gözlüksüz dışarı çıkmazdım biraz saklasın diye. sonra kemer olmasa güzel aslında küçük bir şey istemiyorum modundaydım. şimdiyse hiç umrumda değil. sosyal medya sağolsun her şey o kadar mükemmel ki aynaya baktıgınızda toplum tarafından "çirkin" bulunan bi özelliğinizi gördüğünüzde tamamdir diyorsunuz. ben bununla barışığım ve bu barışıklığım kafasındaki mükemmeli aşamamış, klonlanmış insanlarla dolu bi dönem için mükemmel bir şey.

  herkesin barbi burunlu, köfte dudaklı, çekik gözlü olması benim güzellik algımı aşırı değiştirmiş. burnunuzu saçınızla, gözlügünüzle kapatmayın arkadaslar gayet güzelsiniz.

  22 ağustos 2019 19:43

  64. kadınları bilemem ama erkeklere inanılmaz bir karizma katıyor.

  22 ağustos 2019 19:23


  63. Çok hafif olanı diğer açılardan bir eksiği olmayan burunlarda ben doğalım, estetik değilim mesajı verdiğinden hoşluk, karakteristiklik katabiliyor. Hatta tanıdığım bir plastik cerrah artık doğal durması açısından hafif hump bırakılması furyasının başladığından bahsetmişti. Ama ben de kimsenin düzgün burnu varken abi ben kemerli burun seviyorum diyip, kanca gibi buruna sahip olmak isteyeceğini sanmıyorum. Medyadaki çoğu fotoğrafın da kemikli ama kemersiz burunlar olduğunu düşünüyorum. Özellikle düzgün burnunuz varsa kemerli burunluların yanında seviyorum, bayılıyorum cümleleri kurmayın bence. Bıçaklanabilirsiniz.

  22 ağustos 2019 18:09

  62. gerçekten şu başlıkta gisele bündchen, danielle marcan gibi isimleri verip kemerli burnu seviyorum, keşke bende de olsa diyenleri anlamıyorum. bu kadınlarda azıcık büzücük bir kemik var arkadaşlar, öyle kemer diyebileceğimiz bir durum yok. bak birisi la casa de papel nairobi ve müfettiş örneklerini vermiş, onlar kemerli burunlar. kimsenin de öyle bir buruna özendiğini sanmıyorum ve iddia ediyorum övüp duranlar da kemerli burun nedir bilmiyorlar.

  22 ağustos 2019 15:54 22 ağustos 2019 15:54

  61. Ufacık bir kemeri eskiden beri beğeniyorum, hele de erkeklerin yüzüne ayrı bir karakter katıyor bence. Liseden bir kız arkadaşımın da burnu öyleydi, çok karizmatik gelirdi bana, benim yüzüm dümdüz seninki çok güzel derdim hep. Ayrıca bir önceki süslüye katılıyorum. kısa zaman sonra etrafta o kadar çok hokka burun göreceğiz ki insanlara değişik olan kemerli burunlar çekici gelecek. Bıktım herkesin dudağını büyütüp burnunu küçültüp küçük dağları ben yarattım, seni güzelliğimle döverim edasıyla gezmesinden. Kemerli bir burnum, küçük bir dudağım olduğundan değil ki oladabilirdi, daha çok bu tür insanların havasından bıktığımdan tez zamanda istiyorum kemerli burun ‘moda’ sının gelmesini.

  22 ağustos 2019 11:18