yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (7)

  69. hafiften sahip olduğum ve sevdiğim burun tipi. bence seksi bi görünüm katıyo ya da ben kendimi öyle kandırıyorum ahsdaj

  17 eylül 20:38

  68. bende de hafif kemer var. toplumsal güzellik algıları yüzünden eskiden nefret ediyodum burnumdan yaptırmak istiyodum vs ama sonrasında kendimi kabul etmeyi öğrendim. artık daha mutluysam. nasılsam öyle güzelim.

  12 eylül 16:49

  67. çoğu kadın ve erkeğin kabusu olan ama benim çekici bulduğum burun şekli.

  11 eylül 14:39


  66. benim burnumda kemerli. günümüz güzellik algıları sağolsun barışmamız zaman aldı ama tam barıştık seviyorum kendisini. sizde barışın süsülerim estetiğe falan gerek yok hiç.

  8 eylül 16:52

  65. Sahip olduğum burun şekli(gizlinot: Roman nose dediklerinden). Burnum çok büyük değil ama kemeri var. Ergenlikte kafama inanılmaz takmıştım, 18 yaşından sonra kesin ameliyat olurum diye düşünüyordum. Sonra bir trafik kazası geçirdim ve çenem kırıldı, estetik ameliyatla yüzümü topladılar, o kadar neşakkatli bir süreçti ki aman aman estetik ameliyat mı uzak dursun dedim bir daha. (Bahsettiğim 22 sene önce, şimdiki gibi dolgularla falan düzeltme yoktu, varsa da bugünkü gibi doğal yapılmıyordu). Neyse aradan zaman geçti bu süreçte burnumun yüzüme çok yakıştığını, hatta seksi durduğunu söyleyen çok insan oldu, inanmak işime geldi. Şimdi 40 yaşındayım, ara ara kemersiz burnum olsa nasıl olurdu diye aklımdan geçiyor ama bana ne nasıl olsa yandan gören ben değilim diye umursamıyorum. (gizlinot: 😂)

  8 eylül 07:12 8 eylül 07:15

  64. bir çok kadının kafasına taktığı durum. bunun yüzünden lisede zorbalığa uğrayan arkadaşımı bile gördüm. biz her şekilde güzeliz süslülerim.

  6 eylül 16:21

  63. çok doğal durduğunu düşünüyorum. hoşumada gidiyor açıkçası.

  1 eylül 17:13


  62. Burnum hiçbir zaman hokka gibi değildi ama başına binbir türlü musibet gelmeden önce beni idare ediyordu. Çocukluğumdaki kudurukluğum sonucu duvara kafa atmalar, bisiklet tepelerinden yuvarlanmalar (gizlinot: bir insan evladı neden dimdik merdivenlerden bir iddia uğruna bisikletle inmeye çalışır ki... indim ama yuvarlanarak indim, iddiayı kazanmış sayılırım bence, swh) (Ya da yokuş aşağı son sürat giderken "bah bah iki elimi birden nasıl bırahcam şimdi ehehehe" derken haşırt diye yeri öpüp burnumun üstünde metrelerce sürüklenmemden vs bahsetmeyeyim) sonucu zaten az bir hasar bırakmıştım burnumda. Ama yine de idare ediyordu beni. Ta ki 2015 yılında bir Hayko Cepkin konserinde ayyaş bir arkadaşımın headbang yaparken 3619371992 km/sa hızla burnuma kafasını geçirmesine kadar...

  Bu ayının yarım saat içinde 3 tane Amsterdam içtiğini görünce zaten konser alanında onun 3 metre ötesine kaçtım, gözüm kapalı kendi hâlimde ben de headbang yapıyordum. Ne olduğunu anlamadım, önce beynimin içine bir ok saplanmış gibi hissettim ve hemen akabinde gözümün önünde yıldızlar uçuşmaya başladı. Gözümü ovuşturup baktığımda gördüğüm tek şey bir kan gölüydü. O gece beni şeytana kurban etmek istese ancak o kadar kanlı bir ortam oluşurdu. Karanlık ortam, sert müzik, siyah giyimli insanlar, hayko'nun "zikreeeettt" diye bağırması ve kaaaann, daha çok kaaannn! Çizmemin içine, çoraplarıma kadar kana bulanmıştım. Ve sonrası tarifsiz bir acı... 3 hafta boyunca mosmor ve ödemli bir suratla gezdim. işin absürd kısmı, şoku atlatıp ilk yardım müdahalesi yapıldıktan hemen sonra konserde kudurmaya da devam ettik. Hatta olaydan bir hafta sonra yine beraber bir konsere daha gittik, asla akıllanmıyorum. Salak çocuk bir de "kırdıysam özür dilerim" demez mi... Ağlaya ağlaya kahkaha atacak kadar sinirlerim bozulmuştu.

  Neyse, ertesi gün doktora gittim, burnumda ezik ve çatlak oluşmuş. Burnumun sağ tarafı o günden beri hâlâ şiş ve kırmızımsıdır. O gün bugündür ben de kemerli burun kategorisine giriş yaptım yani. Hem estetik amaçlı hem de kafa yemem sonucu beynime oksijen gitmesi engellendiği için burun ameliyatı olacağım ama müsait zaman boşluğum bir türlü olmadı. Ama önümüzdeki sene içinde olacağım gibi görünüyor.

  Sözün özü süslüler, lütfen burnunuzun şekli nasıl olursa olsun, burnunuzu her türlü musibetten koruyun. Rock metal konser sevdanız ve ayarsız bir arkadaşınız varsa, onunla konsere giderken bir motosiklet kaskı takmayı unutmayınız. Çünkü burun acısı hiçbir acıya benzemiyor. Ben yandım, eller yanmasın, hiçbir süslü ağlamasın... (gizlinot: <3)

  30 ağustos 2021 14:40 30 ağustos 2021 14:44

  61. Bazi insanlara gercekten cok yakisiyor. Misal Adrien Brody beyefendi. Masallah efendim masallah.

  23 ağustos 2019 03:49

  60. Bence kemerli burnun yakışması burunda değil de yüz şeklinde bitiyor. Bir arkadaşım var her girdiği ortamın en güzel kızı odur kemerli bir burnu vardı ama yine güzeldi çünkü yüz hatları çok güzel, yine de

  burnunu minicik yaptırdı.(gizlinot: Anladık güzelmiş, paylaşmadan önce bir gözden geçir )

  23 ağustos 2019 01:11 6 ağustos 2022 01:23