girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (12)

71. ya çok sevimli bir kadın değil mi? görünce yüzünü mıncırmak istiyorum ben(gizlinot: swh) takip etmiyorum belki karakteri iticidir ama yüzü hiç öyle değil bence.

5 haziran 14:46

70. Süslüler sizce de bu kadının birden bire vücut hatları değişmedi mi? Bu kadını hep düz vücut hatlarıyla tanırdım ben, birden bi kalça genişlemiş, popo dolgunlaşmış. Squatla falan popo kalkıyor da kalça kemikleri nasıl genişliyor ben anlamadım :)

5 haziran 14:20

69. Sivilce sorunu için eleştiremeceğim çünkü o da insan. Hepimiz gibi sivilceleri var.

Bir defile de selülitleri konusunda eleştirilmişti bakın bunu bende eleştiririm. Ben ki model olmamama rağmen selülitlerim olduğu için sort giyerken bile utanıyorsam, çünkü bu tarz modeller ve onşarın acımasız güzellik dayatmaları biz sıradan insanlara baskı kuruyorsa onlar da bi zahmet selülitsiz olsunlar. Selülitleri varsa da çıkmasınlar o podyuma. 2 cm bel çevresi kalınlaştı diye güzelim modelleri kadrodan çıkaran tasarımcılar bu gibi torpilli "mankenleri" selülitlerine, abuk yürüyüşlerine, kaprislerine rağmen kabul edemez!

Son Vs podyumunda da bunun kankasının torpilli kardeşi cidden çok kötüydü. Zaten kankasını da yaptığı ırkçılık yüzünden çin hükümeti kabul etmedi. Oh olsun.

12 ocak 01:57


68. ailenin en doğalıydı ama dudak dolgusu yapılmış, çok belli. son altın kürede sivilceleri yüzünden eleştirilmiş ve kapatmak için o kadar ağır bir ten makyajı yapılmış ki daha da kötü bir görünüm olmuş. geçen senenin en çok kazanan modeli olmasının nedeni ise ailenin tüm üyeleri gibi kim kardashian sayesinde meşhur olmasıdır. iyi bir fotomodel olabilir ama podyum performansı onun da meşhur kankası giginin de berbat. nerede yürürken podyumu sallayan naomiler, giseller, alessandralar nerede topukluyla dizlerini kıra kıra yürüyen ve kambur duran kendalla gigi. bihter ziyagil bile daha iyi yürürdü rahmetli.

11 ocak 19:25

67. kardashian ablalarına benzemek için gereksiz bir çaba veren, kariyerini kim kardashian'ın inşaa ettiği model (!)

doğal olduğu iddiası da yalandır, en basitinden dudak dolgusu azıcık göz izan olan biri tarafından açıkça fark edilmektedir.

ne diyeyim, nerede gisele, adriana lima, doutzen, naomi gibi bileğinin hakkıyla podyumda fırtına estiren gerçek modeller, nerede bu ailesinin satın almasıyla hazır kariyere konan model bozmaları....

11 ocak 12:48

66. Güzel, zeki ve sempatik duran tek kardeshian ama zeki midir bir bilgim yok.

11 ocak 00:54

65. sanırım boynu kalın ve biraz erkeksi durduğu için sürekli choker, kolye vb gibi şeyler takan model.

9 ekim 2017 12:22


64. yaptırdığı estetikler kendisini, fark edecek derecede güzelleştirmesine rağmen çok doğal duruyor. bella hadid gibi donuk bir yüze sahip değil en azından. ama yine de victoria's secret fashion show'da gördüğümde, candice swanepoel, gigi hadid, adriana lima gibi mankenlerin yanında fazla sıradan durduğunu düşündüm.

8 ekim 2017 14:55 8 ekim 2017 14:57

63. bence dünyanın sayılı güzel kadınlarındandır kendisi.bir kere şu an doğal güzel diyebileceğimiz çok az kadın var zaten.hepsi estetik operasyon geçiriyor illaki.kendall jenner bence fiziğiyle,gerekse yaptığı işlerle başarılı olan birisi.ben güzelliği sadece yüz, fizik vs. diye ayıramıyorum.

8 ekim 2017 13:03

62. Kendisi doğal değildir. Sürekli inkar etseler de bir takım operasyonlar geçirdiği biliniyor.

7 ekim 2017 23:01