girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (20)

83. ne zaman moralim bozulsa baktığım fotoğrafta yer alan model. “jenners in, kardashians out“

ilgili medya:
1
27 eylül 02:15

82. 19 yasındaki anwar hadid'le tekrar gorusmeye baslamıslar.

27 eylül 00:32

81. Kardashian ailesinden,en kucuk popolu ve en zarif ve de bence en guzel olanı.bu kız model olmak icin doğmuş,inanılmaz bir enerjisi var.çok çok çok güzel,çok zarif.

seviyorum,beğeniyorum.

12 eylül 09:09


80. Bir önceki girdimde bahsettiğim röportajına gelen tepkilere cevap vermiştir kendisi. Attığı tweetlerde aynen şöyle demiştir:

"Geçen haftasonu yaptığım röportajda yanlış temsil edildim ve anlamını açıklamam önemli. Amacım tamamen ve sadece iltifat etmekti ama maalesef, sözlerim çevirildi ve anlamından saptırıldı. Açık olmak istiyorum. Meslektaşlarım/yaşıtlarım için olan saygım ölçülemez!"

"Onların yorulmayan kararlığı, iş etiği, bitmek bilmeyen günleri, uykusuzluk, aile ve arkadaşlardan ayrılık, seyahat etme stresi, fiziksel ve akıl sağlığına olan bedeline bizzat ben tanıklık ediyorum. Bunlara rağmen hala zahmetsiz ve güzel gösterebiliyorlar."

"Bu tür insanlardan çok ilham alıyorum. Ve yanlarında çalışmak gibi bir şansım var. Bundan nefret etmemin hiçbir ihtimali yok herkesin kazanmasını istiyorum. Slay always(gizlinot: bu nasıl çevirilir bilemedim lol)."

"Nezaket kurmaya çalışmak(gizlinot: ya da nezaket için gayret etmek anlamında da olabilir), bugün ve her zaman."

Toparla kendall toparla. Linç gelince tabii.

ilgili medya:
4
23 ağustos 15:07 30 eylül 18:14

79. gerçekten kardashian ailesine biraz hakimseniz veya kuwtk izliyorsanız göründüğü kadar masun olmadığını biliyorsunuzdur. evet çok güzel bir fiziği var ve bence yüz güzelliği de standartların üstünde, ama son zamanlarda o kadar saçma davranmaya başladı ki. pepsi reklamı olsun, yaptırdığı dolguları inkar etmek olsun bir sürü örnek sayabilirim. kuwtk da en çok insanları azarlayan kendisi, sürekli bir tavırlarda, çekip gitmeler falan. bir süslü bahsetmiş ben de tekrar etmek istiyorum. kylie dudak dolgusu yaptırdığında buna hiç gerek olmadığını herkesin kendi güzelliği olduğundan bahsediyordu şimdi ne oldu da burnuna kadar dudak dolgusu yaptırdı diye merak ediyor insan.

lafın kısası; göründüğü kadar masum olmayan, sinsi, kıskanç ama güzel manken kızımız.

23 ağustos 02:48

78. Yüz ve fizik olarak Jenner ailesinin en beğendiğim üyesi. Su gibi denildiğinde aklıma gelen ilk kişilerden olur kendisi.

22 ağustos 21:01

77. Terapi niyetine Kuwtk izleyen birisi olarak diyebilirim ki kardashian/jenner klanının en itici üyesi olabilir. Seviyorum kendisini ama hakkında yapmak istediğim bir tespit var: ‘benceeee’ kylie’yi kıskanıyor. Programı izlerken sürekli farkettiğim bir şeydi sürekli bir alttan alta vurma çabası var ki, merak edenler kendall ve kim kylie ile dudakları hakkında konuştuğu bir video var, izleyebilir. Everybody is beautiful derken resmen aşağılıyor. Zamanında ailenin en güzel kızıydı (bence hala öyle) kylie kendi içine kapanıktı kendall popüler olandı ama kylie kendini geliştirdikçe kendall’ın önüne geçti ayrıca genel olarak kylie biraz kendini yarattı haliyle kendall bunu pek kaldıramadı.

Neyse;

Tabii ki instagramdan takip ediyorum, kendisini havalı ve güzel de buluyorum.

Bazen podyumda hf için güzel looklar da verdiği oluyor. 

Ama çekimleri hep aynı, hep aynı bakış hep aynı ifade.

Verdiği röportajı da okudum, son zamanlarda biraz geri adım atmıştı sanırım şu an biraz ilgi eksikliği çektiği için böyle bir söylemde bulunmuş.

Çalıştığı her markaya çocukluğumdan beri onlarla çalışmak istiyordum diye röportaj veriyor fakat fashion weeklerde az çalışması benim için seçicilikten ziyade uğraşmamak istemesi ile alakalı bence.

Bir de ailem ünlü olduğu için çok çalıştım söylemi beni inanılmaz sinir ediyor, bu hayatta herkes bir şeyler başarmak için çaba sarf ediyor sürekli yok yoruldum yok öyle böyle diye şikayet etmesi itici, ya yapma ya da sus, en azından yanımda birisi olsa böyle derdim jdjdjdj

Bir de Vs meselesi hakkında benden önceki süslünün söylediklerine katılıyorum.  Meleklerdeki sıcakkanlılık yok kendallda,  havası kesinlikle tutmuyor. Şovda da eğreti duruyordu. Zaten bence o da farketti ki geçtiğimiz yıl başka bir iç çamaşırı markasıyla işbirliği yaptı. 

22 ağustos 19:19 22 ağustos 19:33


76. Öncelikle ben bir kadınının estetikli olup olmamasını çok önemsemem, benim için önemli olan nasıl göründüğüdür, estetik yaptırıp yaptırmaması çok önemli değil.

Şimdi asıl konuya geleceğim:

Victora’s Secret, yıllardır yılbaşındaki şovlarıyla, podyumdaki muazzam güzellikteki “melek” diye adlandırılan mankenleriyle ürünlerini pazarlayan bir marka. İç çamaşırıyla pentinin bir tık ötesi değil, bu markadan külot satın almıştım, normal pentiden alınan bir külotla eş değer. Verdiğin ek ücret marka parası.

Her neyse, bu markanın bu kadar sevilmesinin nedeni şovlarındaki muazzam güzellikteki melekleri. Dikkat ediniz melek diyorum çünkü ortalama bir kadının kat kat üstünde güzellikleri var. Önceden Adriana, Alessandra, Miranda, Candice gibi bu mankenlere benzeyen ve çok fazla güzel mankenler vardı. Gigi Hadid için bir şey diyemem Victoria Secret için değişik bir aurası var yani biraz daha uyuyor ama Kendall... Kendall kesinlikle VS mankenliği için uygun değil. Model olmak için uyumlu olabilir ama ben kesinlikle VS mankeni enerjisi göremiyorum. Bir kere bunun için çok soğuk duruyor. Candice, Adriana gibi mankenler güler yüzlü olup podyumu neşelendirirken ben Kendall’dan o enerjiyi alamıyorum. Üstelik çok bir güzelliği yok. (Bakınız kız güzel değil demiyorum, diğer vs mankenleriyle kıyaslanınca gerçekten güzel değil) ek olarak bir gün televizyonda vs mankenlerinin manken seçimlerini izledim ve şunu söylemeliyim ki ben hayatımda o kadar güzel kızı asla bir arada görmedim. Kendall Jenner’dan daha güzel olan kızlar seçimlerde patır patır elenirken, ablasının seks kasediyle, kris yöreoğlu’nun torpiliyle bir yerlere gelip bu yorumu yapması yanlış. Hala o ailede en elle tutulur tek üye Kylie’dir. Başarılı bir girişim yaptı şimdi kendi ekmeğini yiyor. Ama Kendall... Sen gerçekten overrated’sın. O podyumu da hak etmiyorsun.

22 ağustos 18:36

75. pepsi ve tişört(gizlinot: kardeşi kylie ile markaları için the doors ve pink floyd gibi efsanevi grup ve sanatçıların logoları ya da ikonik albüm kapakları üzerine kendi isimlerini, fotoğraflarını koymaları lol) rezaletlerinden sonra bu sefer de modellik hakkında yaptığı yorumlarla yeni bir rezalete imza atan z kuşağı ünlüsü. çok merak ediyorum: birkaç telefon konuşmasıyla kendisine kariyer satın alan annesi olmasaydı bu kadar rahat bir şekilde "çıkacağım defileler konusunda çok seçici oldum, asla bir sezonda 30 tane defileye çıkan kızlardan olmadım." diyebilecek miydi?

kris jenner, sen akıllı kadınsın, konuş şu kızınla da saçma sapan gaflar yapmasın artık.:)

22 ağustos 01:49 22 ağustos 01:49

74. çalışmaktan helak olduğunu iddia edip meslektaşlarına laf sokan model. kendisi bulunduğu noktaya, ailesinin yardımıyla değil de kendi çalışması sonucu geldiğini her fırsatta dile getirir, sürekli ağlar ama ben bu kızı ne zaman görsem aklıma kuwtk’da annesine model olmak istediğini söyleyişi geliyor. kris direkt tamam birkaç telefon görüşmesi yapabilirim dedi. allah aşkına, kaç kişinin ailesi bunu duyunca hemen devreye sokacak bağlantıya sahip? bu ulaştığı noktaya ailesi sayesinde geldiğinin en büyük kanıtıyken, çalışmayı hemen şu an bıraksa milyon yıl sefa sürecek parası varken, yıllarca çalışıp didinip bir yere gelmiş ve yaptıkları işte onu cebinden çıkarabilecek modellere laf etme özgüveni nerden geliyor acaba? gereksiz gereksiz insanlara bu kadar prim verince böyle oluyor işte. 

21 ağustos 22:28