girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • medya (2)

165. Daha fazla para harcama,para idaresini öğren artık

15 ekim 23:39

164. biliyor musun, çok aptalsın.

sessiz, sakin, anlayışlı bir erkek arkadaşın var hayatında. ama içten içe kaos istiyorsun. eski sevgililerine benzesin, seni üzsün istiyorsun. tartışmak için yer arasın mesela. üstüne titresin istiyorsun. sevgiyi hissetmen için acı çekmene gerek varmış gibi. çok yanlış yapıyorsun, vazgeç şu dalgalanma istediğinden. huzuru aradın ve buldun. bırakma onu.

15 ekim 18:21

163. Zaman kavramının neresinde yaşamak istediğini unutma.

15 ekim 03:23


162. Evindeki sevimli dostunun kum kabını temizlemeyi bir daha unutma, yoksa sen yorgun argın evine gelip ders çalışmaya oturduğunda, içindeki küçük iblisi aktive edip gözünün içine baka baka yastığının üstünden yatağa, yorgana, yerlere, çıkardığı sese epeydir gıcık olduğunu bildiğin ısıtıcı fanına şırıl şırıl işer. Ha eğer ki bi b*k yedin yine unuttun temizlemeyi, o mutlu mutlu sabahtan beri tuttuğu çişini yaparken yanına gitme sen de nasibini alırsın yaptığı bu ayinden. Aynı zamanda biliyorum bunları yaparken yüz ifadesi happy three friends'deki şeytani karakterlere benziyordu ama o aslında seni çok seviyor canım adı bile yumoş bi kere hiç olur mu sırf pisliğine yapmaz sana bunu o yanlışlıkla olmuştur yanlışlıkla.

Bahsettiğim çizgi film karakterinin görseli ektedir efenim.

ilgili medya:
1
14 ekim 15:57 14 ekim 15:59

161. "Toy çağımda bir öğüt vermişti babam, hala küpedir kulağıma. 'Ne zaman' demişti, 'birini tenkide davranacak olsan, hatırdan çıkarma, herkes senin imkanlarında gelmemiştir dünyaya!'' ve nezaketten asla vazgeçme. Kim bilir sana aksi davranan insan belki tüm gece hasta çocuğuna bakmıştır, kimin neden neye kızgın olduğunu bilemezsin, kendinde arama her şeyi. Bencil olma. Yapılan her davranışı sanaymış gibi yorma. Herkes bir şeyler olmaya çalışsın sen sadece yaşa, hak yemeden, kalp kırmadan, yormadan.

13 ekim 15:15

160. kendime not 1 : bir daha annenden bir şey isteme, istemek için arama. daha çok sinirin bozuluyor ve etkisinden kurtulamıyorsun uzunca bir süre.

13 ekim 13:52

159. kimseye asla kendinden çok değer verme, ödün verme.

kendine saygın olsun

7 eylül 17:17


158. Heves ediyorsun, plan kuruyorsun, o olursa onu da yaparım diyorsun. Yapma! Olmayınca böyle oluyorsun işte, yetmedi mi aptal aptal sadece iyi şeyi düşün, kötüyü düşünme o zaman iyi olur zırvaları? Olmuyor işte, olmuyor.

6 eylül 20:06

157. yeniden birine inanacak olduğunda en son inandığın insanın sana neler yaptığını hatırla.

4 eylül 10:34

156. sağlığını ve kendini ve aileni daima birinci planda tut.

3 eylül 20:12