girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (1)

161. Yapamadığını her şeyde panik olma. Herkes ilk yaptığı şeyde zorlanır. Azmet, çalış.

Bu hayatta seni bırakmayacak insanlar sadece ailen. O yüzden onlar dışındaki insanlara ne hak ettiğinden az değer ver ne de çok.

Güzel düşün, güzel olsun.

7 nisan 00:02

160. Kimseye muhtaç olmamak için çalış

 Hedefini belirle

Akışına bırak

Değerli olduğunu hisset

6 nisan 19:31 6 nisan 19:34

159. başkalarının, senin modunu düşürmesine izin verme. gerçekten ağzı olan konuşuyor çünkü. hiçbir zaman herkesi memnun edemeyeceksin, o yüzden öncelikle kendini memnun etmeye bak. önemli olan da bu zaten, önce senin içine sinsin yapacağın şey.

herkes düşünmeden konuşuyor, bunun adı dobralık değil öküzlük. seni kıran insanlara tepki ver, susma, alttan alma. bunun hiçbir faydası yok. sesin çıktığı kadar seni dinleyecekler, susarsan sustuğunla kalacaksın.

sabırsız bi' insan olmak en zayıf noktan belki, ama beklemeyi öğren artık. senin için adım atmayan insanlara sen de adım atma. seni değersiz hissettiren insanların peşinden koşma. bırak; gerçekten harcadığın zamana, enerjiye değmiyor.

ve en önemlisi de hayallerin için çalış. hiçbiri imkansız değil, emek vermen lazım sadece. tünelin ucu güzel bir yere çıkacak, inanıyorum.

5 nisan 21:32


158. aklını başına al ve geleceğin için bir şeyler yap

sen yapmazsan kimse yapmayacak çünkü

bu hayatı sen yaşıyorsun

tadını da al, zevkini de çıkar tamam ama emek vermen gereken yerde sorumluluktan kaçma

5 nisan 20:30

157. hayata sıkıca tutun.biliyorum çoğu zaman boşlukta hissediyorsun ama içinde ufacık da olsa bir umut zerresi var,yok deme olmasa çabalamazdın biliyorum var.

daha sosyal ol,yeni insanlarla tanışmaktan korkma.

hiçbir insan en başından beri yanında değildi,sonunda da olmayabilir bunu kabullen.zaman ve mekanlar insaları değiştirir.

sevdiğin insanlardan vazgeçtiğin için üzüldüğünü biliyorum ama olması gerektiği zamanlarda yanında değillerdi ve sen bunu kabullenemezsin bir daha aranız iyi olmayacaktı zaten.

son olarak bir gün elbette başını omzuna koyacak birisi çıkacak karşına,o zamana kadar hikayedeki yan rollerin seni üzmesine izin verme.

5 nisan 20:06 5 nisan 20:07

156. Farkındayım yavaş yavaş deliriyorsun ama her muhabbeti goygoy ve randoma bağlama. Motivasyon kaynağın kendinden başkası olmasın. Bir de allah aşkına kaşını bıyığını al artık.

5 nisan 19:43

155. bu kadar üşengeç olma. buraya yazacağına git  haftadır tırnağındaki ojeleri çıkar, bir maniküre git. 

şu zamanlar senin için çok önemli. kalk ders çalış, bir daha şu anda olmayacaksın. anneni üzme. herkes gider o kalır unutma. hiçbir şey için de canını sıkma. senden değerli mi sanki?

5 nisan 19:08


154. Artık şu makyajı çıkar! Beş dakika makyaj silmemek için stolklamadığın insan evladı kalmadı, bu gidişle soy ağacı uygulaması yerine sen hizmet vermeye başlayacaksın.-.

5 nisan 17:56

153. üstüste her şeyi yeme lütfen nefes alamıyorsun!!!

5 nisan 17:51

152. "acaba öyle mi düşündü, bunu şu yüzden mi yaptı" diye kafanın içinde konuşmaktan vazgeç.

içinden geldiği gibi davran, sonraki adımı düşünme.

sen değer veriyorsun diye karşındaki de seni önemsiyor, geçmişine saygı duyuyor sanma.

5 nisan 14:33