sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (1)

  25. Resistance serisinin serumu saçın sağlık kaynağı adeta. 

  11 ocak 23:20

  24. Saçlarımdan bir şikayetim yokken şehir değiştirmemle yeni yaşadığım şehrin suyu saçlarıma hiç iyi gelmedi. Elektriklenen ve saman saman olan saçlarımız için ev arkadaşımla paraya kıydık bu şampuanın hacim serisinden aldık. Öncelikle harika kokuyor, doğal ve çiçek çiçek bir kokusu var. Saçlarmın elektiriklenmesini aldı. Böyle bir sağlıklılık verdi, belki plasebo etkisidir. Kullanıp bu girdiyi düzenleyeceğim.

  11 ocak 13:20

  23. 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Cok cok memnunum. Tüm ürünlerini kullandım diyebilirim. Kesinlikle saça gözle görülür bir hacim ve parlaklık kazandırıyor. Son zamanlarda Baın staın 2 serisini kullanıyorum. Saçlarım boyalı,3 ayda bir işlem görüyor. Boyanın o zararlı etkisinden koruyor ve benim için en önemlisi kuru ve sert saçlarıma iyi geliyor. Piyasada olan Diğer sampunaları da arada deniyorum. Ancak en fazla 2-3 yıkama da kalıyor bu. Fiyatlarının daha cok artmaması için dua ediyorum. 

  18 temmuz 2018 09:58 18 temmuz 2018 09:59

  22. saçlarım ince telli, karma yağlı ve hassas bir saç derisine sahibim. Özellikle bu kış saç derimde kızarıklık ve döküntü gibi sıkıntılar da yaşadım. bu seriye ait dermo-calm şampuanı kullanmaya başlayınca 2 yıkamada bu sıkıntı ortadan kalktı. ara ara başka marka şampuana geçiyordum (gizlinot: organix coconut milk), tekrar aynı sorun oluyordu, (gbkz: kerastase)'a dönünce sıkıntım kalmıyordu.

  Bu markanın bir çok ürününü denedim, mesela saç dökülmesi için olan günlük serum seti ve boyalı saçlara yönelik şampuanları (gizlinot: hem captive hem riche'i denedim). Bu kategorilerde standart ürünlerin bir tık ötesinde olduğunu düşünsem de verdiğim paraya değdiğine inanmıyorum.

  Ayrıca düzenli olarak ciment serisine ait saç kremi ve maskeleri kullanıyorum, o seriden de çok memnunum mesela. Saçları düzleştirmeden yağlandırmadan nemlendiren ve güçlendiren çok kaliteli ürünler.

  eşim için de erkeklere yönelik seriden farklı farklı şampuanlar aldım (gizlinot: bir tanesi densifique),onun yorumu da iyi işte şeklinde :) fiyatına rağmen tekrar tekrar aldırdığı için ben çok memnun kaldığını düşünüyorum ;)

  17 mart 2017 11:57 17 mart 2017 15:28

  21. Boyasız ve oldukça ince telli saçlarım için bir süredir markanın densifique serisinin şampuanını ve materialist şekillendiricisini kullanıyorum. Saçlarım gözüme daha dolgun geliyor Gün boyu da hacimi devam ediyor. Tabi kalıcı bir etki olduğunu düşünmüyorum kullanıldığı sürece dolgunluk sağlar sadece. Bir de şekillendirici saçı biraz sertleştiriyor. Bunun da hacim için gerekli bir etki olduğunu düşünüyorum maalesef. Her ikisi de ayrı ayrı 70 TL civarıydı.

  22 aralık 2016 17:20

  20. yaklaşık 10 gündür çimento serisinden kullanmaya başladım. saçlarımda biraz hacimleşme oldu fakat bu süreçte saç diplerimde kabuk bağlayan yaralar fark ettim . şampuandan mı stresten vs mi tespit edebilmek için şampuana ara verdim şuan. Sonrasında tekrar deneyeceğim .

  edit: tekrar denedim sanırım saçımın yıllar sonra farklı şampuana karşı alışma dönemi nedeniyle verdiği tepkiydi. şuan gayet hacimli ve sağlıklı duruyor.

  10 mayıs 2016 09:20 17 mayıs 2016 17:25

  19. Elixir saç maskesini, saçları kuru mat ve cansız olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle duştan sonra verdiği parlaklık ve yumuşaklık çok güzel. İçinde aryan yağı ve E vitamini buluyor. Saçlarımda ağırlaştırma yapmadı. Boy uçlarını sürüp 5-10 dk bekleyip duruluyorum. Fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün oldu benim için.

  8 nisan 2016 23:25

  18. KÉRASTASE ELİXİR ULTİME HAİR OİL boyalı saçlar için olanını kullanmaya başlayalı 10 gün falan oldu, gerçekten de çok memnunum. Saçınızın uzunluğuna göre 1 ya da 2 pompa yeterli oluyor. benim saçlarım oldukça uzun olduğu için 2 pompayı hafif nemli saçıma yediriyorum. yumuşacık ipeksi bir his bırakıyor saçımda, ayrıca kokusu da çok hoş. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  18 şubat 2016 16:07 ed.19 şubat 2016 14:07

  17. kuaförün çok övmesine aldanıp parama kıyarak Densifique Saç Serumu'ndan 3 paketi her gün düzenli olarak ve masaj uygulayarak bitirdim.ürünü daha çok saçımın ön kısımlarındaki azalmalar nedeniyle aldığımdan ön bölgeye yoğun olarak uyguladım. sadece artık saçımı toplarken sıkıntı yaratan bebek saçların biraz daha çoğalmasına neden oldu. onun dışında da gözle görülür bir fark hissetmedim. bu üründen sonra da zaten saç çıkarmayı vadeden ürünlere pek inanmıyorum.

  28 ocak 2016 14:07

  16. Nutritive serisindeki çok kuru saçları için şampuanını ve saç kremini kullanmaya başladığım marka. Saç dökülmesinden dolayı kullandığım şampuanlar, maskeler vs. saç da kuruma yapıyor malesef. Havalar da soğumaya başlayınca, saçlarım çok kurumaya başladı. Bu seri saçlarıma cidden çok iyi geldi. Saçlarımın baya nemlendiğini hissediyorum ve en önemlisi yumuşacık oluyorlar. Dönüşümlü olarak kullanmaya başladım. Genelde bu markanın dökülme ve hacimlendirici ürünlerini kullananlar kuruluktan bahsetmiş. Bu ürünleri kullanırken, mutlaka nemlendirici yan ürünler kullanın.

  26 kasım 2015 20:14