yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (1)

  29. Denemek için elixir Ultime saç bakım yağını black friday indiriminden aldım geçenlerde. Bugüne kadar yeşil seriden saç serumunu ve masque magistrali kullandım. Parasını sonuna kadar hakaden ürünlerdi. Saç kırıklarımı bu iki ürün sayesinde engellemiştim. Tek olumsuz yanı silikon olması. Silikon ökö sisteme zarar veriyor :( saç yağını da önemli günlerde kullanmak için aldım sadece. 

  30 kasım 2022 09:40 30 kasım 2022 10:33

  28. elixir ultimate saç yağını black friday indirimlerinde trendyol yetkili satıcısından aldım. yanına 80 ml şampuan ve birkaç tester yollamışlar. böylelikle takdirimi kazanmıştır. 

  30 kasım 2022 03:55

  27. genesis serumları mükemmel olan marka, 5 aydır yoğun bir dökülme yaşıyordum vitamin şampuan ne varsa denedim bana mısın demedi taki genesis ampüllerini kullanmaya başlayana kadar. 3. ampülde dökülmem %90 azaldı. Biraz pahalı ama her kuruşa değer. 40 günlük bir kür tamamlayıp sonraki dökülme atağına kadar bırakmayı planlıyorum.

  14 kasım 2022 21:41


  26. Markanın ultimate elixir, discipline en son da resistance serisi şampuanlarını kullanmış biri olarak ürünlerinin fiyatına değmediğini gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Hepsi de saçlarımı matlaştırdı, sıradan bir market şampuanından farklı etkisini görmedim. Loreal’in kuaförlerde ve internet üzerinden satılan professional serisi hem çok daha uygun fiyatlı hem de kesinlikle daha işe yarar. 

  2 eylül 2019 10:06

  25. Saçlarımdan bir şikayetim yokken şehir değiştirmemle yeni yaşadığım şehrin suyu saçlarıma hiç iyi gelmedi. Elektriklenen ve saman saman olan saçlarımız için ev arkadaşımla paraya kıydık bu şampuanın hacim serisinden aldık. Öncelikle harika kokuyor, doğal ve çiçek çiçek bir kokusu var. Saçlarmın elektiriklenmesini aldı. Böyle bir sağlıklılık verdi, belki plasebo etkisidir. Kullanıp bu girdiyi düzenleyeceğim.

  edit: düzenleyeceğim demişim unutmuşum. parasına göre mükemmel bir sonuç almadık. Bir daha bu şampuanı almadık zaten.

  11 ocak 2019 13:20 21 nisan 2020 00:25

  24. 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Cok cok memnunum. Tüm ürünlerini kullandım diyebilirim. Kesinlikle saça gözle görülür bir hacim ve parlaklık kazandırıyor. Son zamanlarda Baın staın 2 serisini kullanıyorum. Saçlarım boyalı,3 ayda bir işlem görüyor. Boyanın o zararlı etkisinden koruyor ve benim için en önemlisi kuru ve sert saçlarıma iyi geliyor. Piyasada olan Diğer sampunaları da arada deniyorum. Ancak en fazla 2-3 yıkama da kalıyor bu. Fiyatlarının daha cok artmaması için dua ediyorum. 

  18 temmuz 2018 09:58 18 temmuz 2018 09:59

  23. saçlarım ince telli, karma yağlı ve hassas bir saç derisine sahibim. Özellikle bu kış saç derimde kızarıklık ve döküntü gibi sıkıntılar da yaşadım. bu seriye ait dermo-calm şampuanı kullanmaya başlayınca 2 yıkamada bu sıkıntı ortadan kalktı. ara ara başka marka şampuana geçiyordum (gizlinot: organix coconut milk), tekrar aynı sorun oluyordu, (gbkz: kerastase)'a dönünce sıkıntım kalmıyordu.

  Bu markanın bir çok ürününü denedim, mesela saç dökülmesi için olan günlük serum seti ve boyalı saçlara yönelik şampuanları (gizlinot: hem captive hem riche'i denedim). Bu kategorilerde standart ürünlerin bir tık ötesinde olduğunu düşünsem de verdiğim paraya değdiğine inanmıyorum.

  Ayrıca düzenli olarak ciment serisine ait saç kremi ve maskeleri kullanıyorum, o seriden de çok memnunum mesela. Saçları düzleştirmeden yağlandırmadan nemlendiren ve güçlendiren çok kaliteli ürünler.

  eşim için de erkeklere yönelik seriden farklı farklı şampuanlar aldım (gizlinot: bir tanesi densifique),onun yorumu da iyi işte şeklinde :) fiyatına rağmen tekrar tekrar aldırdığı için ben çok memnun kaldığını düşünüyorum ;)

  17 mart 2017 11:57 17 mart 2017 15:28


  22. Boyasız ve oldukça ince telli saçlarım için bir süredir markanın densifique serisinin şampuanını ve materialist şekillendiricisini kullanıyorum. Saçlarım gözüme daha dolgun geliyor Gün boyu da hacimi devam ediyor. Tabi kalıcı bir etki olduğunu düşünmüyorum kullanıldığı sürece dolgunluk sağlar sadece. Bir de şekillendirici saçı biraz sertleştiriyor. Bunun da hacim için gerekli bir etki olduğunu düşünüyorum maalesef. Her ikisi de ayrı ayrı 70 TL civarıydı.

  22 aralık 2016 17:20

  21. yaklaşık 10 gündür çimento serisinden kullanmaya başladım. saçlarımda biraz hacimleşme oldu fakat bu süreçte saç diplerimde kabuk bağlayan yaralar fark ettim . şampuandan mı stresten vs mi tespit edebilmek için şampuana ara verdim şuan. Sonrasında tekrar deneyeceğim .

  edit: tekrar denedim sanırım saçımın yıllar sonra farklı şampuana karşı alışma dönemi nedeniyle verdiği tepkiydi. şuan gayet hacimli ve sağlıklı duruyor.

  10 mayıs 2016 09:20 17 mayıs 2016 17:25

  20. Elixir saç maskesini, saçları kuru mat ve cansız olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle duştan sonra verdiği parlaklık ve yumuşaklık çok güzel. İçinde aryan yağı ve E vitamini buluyor. Saçlarımda ağırlaştırma yapmadı. Boy uçlarını sürüp 5-10 dk bekleyip duruluyorum. Fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün oldu benim için.

  8 nisan 2016 23:25