sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • medya (10)

  269. Bir kişinin bitmesini istiyorsanız onu takip etmezsiniz. Kendisini bir kere bile takibe almadım. Ama sözlük,magazin, hashtag tt’leri sayesinde her sansasyonel davranışını biliyorum. Bu neyse.  Ama inatla takip edip ay bir bitmedi demek bana komik geliyor. Sosyal medy hesaplarınızla herkesi takip etmek zorunda değilsiniz. Rahatsız ediyorsa çıkarsınız. 

  29 mayıs 00:41

  268. uyuz olmaya başladım attığı hikayelere ya. güya inceden inceye tekrar aramıza girmeye çalışıyor gibi geliyor bu aralar. ne güzel kaybolmuştu malum olaydan sonra. şimdi tekrardan kendisine alışmamızı istiyor gibi aşırı utanç verici bi durum onun adına sanki biz farketmiyoruz yani ne yapmaya çalıştığını. insan bi ara verir şu hikayelerine ya da hesabını özele alır. ne bu acele yani. olaydan 2 gün sonra kendini tekrar gösterdi. keşke hesabı kapansaydı neyse ben engelledim. bişey olmamış gibi davranıyor ama yemezler. özgüvenli biriydi ama aceleci tavırları falan aşırı ezik birine dönüştü. sessiz kalsaydı, özür diledikten sonra uzun süre paylaşım yapmasaydı işte insanlar o zaman belki haline acırdı, onu merak ederlerdi. şuan vermeye çalıştığı mesaj tam olarak ''yıkılmadım ayaktayım, özür diledim işte hayatıma devam edebilirim, tamam affettiniz sayılır eskiye dönebilirim, büyütülecek bişey değil olur öyle, unutulması için normal günlük hayattan şeyler paylaşayım '' ... ama bu tavırlarıyla özgüvenli değil aşırı sığıntı duruyor ya. instagram hikayelerinden bu o kadar belli ki. ya da gözümde ezik ve sığıntıya dönüştü bilemiyorum. ama hiç vakit kaybetmeden bu mesajları verme çabasının da etkisi oldu tabi. o vermek istediği mesajlara ya da inanmak istediği mesajlara zıt gidiyor haberi yok. eziksin kerimcan :D

  28 mayıs 22:46 28 mayıs 22:58

  267. ya bu yeni nesil ünlü zırtapozların girilmiş ilk girdilerine bir bakıyorum bir ara sevilmişler,sempatik bulunmuşlar. hepiniz mi yamulursunuz birader ya.sen ki ;senin gibiler asla bu ulkede boyle yaşayamıyor,asılıyor kesiliyor işsiz güçsüz parasız pulsuz aileleri tarafından reddedilmiş birilerinin bıçağının ucunda boğazı kesiliyor ölüyor gidiyor, kaldı ki benim dediklerim lgbt canlar, sen onlardan da değilsin sen gayet heterosun ben soyliyim de, seni sempatik buldu herkes, erkek-kadın çoğunluk sevdi tatlı buldu. vay efendim Kerimcoş şu bu iyiydin hoştun sevdik ablan stardı.hayır birşeyi yapmadım diyosan çıkıp özür dileme sonra popçik. üzgünüm popçiksin,artık yerle birsin. ha ön ayak oldun çoğuna, senden sonra türedi benzerlerin.( burada asla bu tarz arkadaşları yermiyorum sakın yanlış anlaşılmasın :) aşırı şımardı ve sonu bu oldu ondan boyle yazdım) garip olacak ama sonnnuuuna kadar da trans bireylerin çalışmasından yanayım, bir sigortaları bir guvenceleri olsun,birikim yapıp kendilerine bakabilsinler istiyorum,kimeye muhtaç olmasınlar itilip kakılmasınlar. hiçbiri bunun gördüğünü görmeyecek çünkü.uzun zaman olmuştu bunu takipten çıkalı, engeli basarım artık suratı çıktı mı kaşım gözüm seğiriyo o görüntü gözümün önünden gitmiyo :S

  yukarıda bir suslunun de dediği gibi ben yakında seyma prnosu bekliyorum,hayatı oyle geçiyo gorunce kimse aaaaaaaa vaaaaaa yaaaa demesin. öpt.kib.

  9 mayıs 14:09 9 mayıs 14:10

  266. Kendini meşhur eden toplumun kalitesini ve düştüğü zaman da ilk vuranın onlar olacağını gösteren şahıs. Yakın zamanda şeyma subaşının da böyle bir olayını bekliyoruz halkça. Milyonlarca takip ettik o da düşsün onu da tekmeleyelim. Ben bu insanlara kızamıyorum bile onları tepemize çıkaran bu havadan gelen paraları kazandıran lüks hayatlarına yağ bal süren milyonlara kızıyorum daha çok. 

  Alın buyrun ünlü ettiğiniz boş insanların şeyini izleyin çünkü bunu siz istediniz. Bu ülkede tiyatro opera bale bilim resim müzik bunlardan daha az değer görüyorsa demek ki halkımız kendine bunları izlemeyi layık görüyor ne diyelim. 

  Dediğim gibi kerimcana kızamıyorum bile. 

  5 mayıs 15:45 5 mayıs 15:46

  265. sırf popüler diye yaptığı şeyin sözde bedelini ödetmeye çalıştıklarını düşünüyorum. bu ülkede isimsiz onlarca insan gerek twitterda gerekse diğer sosyal medya hesaplarında cinsel organ bi yana seks videolarını paylaşıyorlarken kerimcan'ın penisi olay oldu.

  yok çocuklar izliyor yok kötü örnek oluyor eleştirilerine katılmıyorum. eminim linç yiyeceğim ama kimse kimse için hayatını düze sokmak zorunda değil ki arkadaşlar. beğenmeyen izlemez engeller takipten çıkar bunun yolları var. ama kalkıp yok şöyle yok böyle diye birini hedef göstermek olmuyor. bu ülkede ağızdan çıkan bir sözle cinayetler işlendiğini hepimiz biliyoruz. önce ensarcılara çocuk tecavüzcülerine (ki istismar diyemiyorum ben) kadın cinayeti işleyen kişilere karşı bu duyarı kassaydı toplum o zaman oturur konuşurduk kerimcanın yaptığının doğruluğunu yanlışlığını. her zaman ki gibi gücünün yettiğine abanan bir linç kültürüne kurban gidiyor zaman.

  4 mayıs 22:25

  264. özür videosu incelendi;

  beyaz t-shirt tik

  abartı olmayan makyaj masumiyet sembolu pembiş yanaklar tik

  az önce ağlamış gelmiş gibi bir surat tik

  allah kolyesi xxx

  allah kolyesi eksikliği ile gülben ablasından iyi ders alamadığını göstermiş fenomen kişisi.

  4 mayıs 22:18

  263. Logan paul' un özür videosuna aşırı benzemiş. Ikisi de samimiyetsiz.

  4 mayıs 20:57

  262. Paylaştığı özür videosu aklıma (bkz: Şokopop)u getirdi. Masumiyet simgesi beyaz tişörtle çekmesinden mütevellit.

  4 mayıs 20:18

  261. Yaptığı kesinlikle kabul edilir bir şey değildi. Uzunca bu durumu kınadığımı yazmıştım. Ancak ana haber bültenindeki bir spikerin ağır kelimeler kullanması toplumu lince şiddete yönlendirmektir. Ana haber bültenleri magazin programı değildir. Bunun en rahatsız edici örneğini Buket Aydın da görmüşken Ece Dinç’in de bu yola girmesi beni rahatsız etti. 

  Biri gitse kerimcanı yolda öldürmeye kalksa ne olacak peki? Bu adamın yaptığı kesinlikle kabul edilir değil evet çocuklar izliyor ve gereken cezasını almalı. Ancak kerimcanı çocuk tacizcileriyle eşdeğer kefeye koymakta doğru değil. Hele ki toplumun her kesiminin izledigi ana haber bulteninde linc etmeye calismak korkunc sonuclara yol açabilir. 

  4 mayıs 14:40

  260. (link: https://twitter.com/queenjasmin__/status/1123451402783797250?s=08 )

  Bence en güzel özet budur.

  1 mayıs 18:04