sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (34)
 • medya (0)

34. (link: https://www.youtube.com/channel/UCTUtqcDkzw7bisadh6AOx5w/videos 12tone) : müzik teorisi ile ilgili bilgilendirici paylaşımlar yapan bir kanal.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCUSL8poMxM_uXWzWExJaY-w/videos crimebodge:) ingiltere'deki polis teşkilatının hak ihlallerini belgelemeye ve insanları, hakları konusunda bilinçlendirmeye çalışan bir kanal. ceza hukukuna ilgi duyanlar çok sevecektir.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCMtZt5KQmhCLXiQVRhIgzTg/videos dr.hope's sick notes:) tıp bilimiyle ilgili dizi ve animelere reaksiyon videosu çeken, basit anlatımı ile sıkmadan bilgi veren, ingiltere'de halen görev yapmakta olan bir doktorun sahip olduğu kanal.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCnxmUrGMtpQT844Yd_l7Zyg/videos dr.dray:) bir dermatolog olan dr. dray'den cilt bakımı ve bazı cilt hastalıkları hakkında bilgi dolu videolar. özellikle büyük marketleri gezerek, sattıkları cilt bakımı ürünleri hakkında içerik okuyarak yorum yaptığı vlogları favorim.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCkZfRIgqkKGHU7aUTIaYWRw/videos ev lezzetleri:) evdeki malzemelerle klasik türk yemekleri tarifi veriliyor. diğer kanallardan farkı; yemeğe lezzetini veren çok önemli püf noktalarını tek tek anlatması. yoğurt mayalamayı bu kanaldan öğrenebilirsiniz.

(link: https://www.youtube.com/user/feministfrequency/videos feministfrequency:) Anita Sarkeesian tarafından kurulan kanal, popüler kültür medyasında cinsellik, cinsel yönelim, cinsiyet vs. konularında verilen mesajları, temsilleri ve yaratılan mitleri masaya yatırıyor. anita sarkeesian benzer konuları bilgisayar oyunları üzerinden incelediği videoları nedeniyle ölüm tehditleri alan bir kadın.

(link: https://www.youtube.com/user/FatalefashionIII/videos FF Channel:) isveç tekstil okulundan tutun chanel markasına kadar yapılan moda şovlarını izleyebileceğiniz bir kanal. bu ara 2019 ilkbahar/yaz kreasyonlarını izliyoruz. yeni keşfim, çok sevdim.

(link: https://www.youtube.com/user/OxfordUnion/videos OxfordUnion:) üyelerinden büyük bir çoğunluğunu oxford üniversitesi mezunlarının oluşturduğu oxford union society tarafından düzenlenen, dünyaca ünlü siyasetçi, bilim insanı, sanatçıların katıldığı, kimi zaman münazara kimi zaman da röportaj olarak ilerleyen konuşmaların yer aldığı kanal. valla bundan daha çok bilgi veren kanal yoktur herhalde. (gizlinot: swh)

(link: https://www.youtube.com/user/Nerdwriter1/videos Nerdwriter1:) bunu nasıl anlatsam bilemedim. rembrandt'tan tutun darth vader'a kadar geniş bir yelpazede çeşitli figürler, sanat eserleri, şirketler hakkında fikirleri videolaştıran bir kanal.

(link: https://www.youtube.com/user/minuteearth/videos MinuteEarth:) dünyanın işleyişi hakkında bilimsel videolar. örneğin; neden bazı hayvanlar dışkı yer? ya da insanlar ne kadar uzun yaşayabilir?

(link: https://www.youtube.com/channel/UCGLFr0k_gy8TYPcvKrIiTIw/videos jordan samuel skin:) aynı markanın kurucusu jordan'ın cilt bakımı konusunda bilgilendirici videolar çektiği kanal. sadece kendi ürünlerinden bahsetmiyor. diğer markalardan da önerilerde bulunuyor.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCg6P323bLV4zMSWFqFhvWMg/videos Lab Muffin Beauty Science:) redditte cilt bakımı subredditlerinde moderatörlük yapan, kimya alanında doktora derecesi sahibi, kendi ülkesinde bilim öğretmenliği yapan michelle'in kanalı. cilt bakımıyla ilgili olup da michelle'i takip etmeyen yoktur sanırım. (gizlinot: swh)

(link: https://www.youtube.com/channel/UC4-7qNnkCGkYz0enFAnusVQ/videos kaya empire:) kimya mühendisliği konusunda akademik derece sahibi, şimdilerde kendi markasını kurmuş, cilt bakımı ve güzellik konusunda bilgi sahibi kaya'nın kanalı. şişirilmeye doyamayan tatcha markası hakkındaki fikirleri ile gönlümü kazanmıştır.

(link: https://www.youtube.com/user/MentalFlossVideo/videos mental floss:) bilgi bağımlısı bünyelere ilaç gibi gelen, trivia-tastic videolar yükleyen kanal. kahve, kağıt, las vegas, bira, sakal ve daha birçok şey hakkında bilmek istedikleriniz.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCErSSa3CaP_GJxmFpdjG9Jw/videos Lessons from the Screenplay:) başarılı filmlerin senaryolarını mercek altına alarak nasıl ve neden başarılı olduklarını anlatan kanal.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCNhX3WQEkraW3VHPyup8jkQ/videos Langfocus :) her videosuda farklı bir dili ele alan, o dilin doğuşunu, gelişimini, diğer dillerle akrabalığını işleyen, kimi zaman da iki yabancı dili karşılaştıran videolar çeken bir kanal. yabancı dil öğrenmeyi seviyorsanız bu kanalı çok seversiniz.

(link: https://www.youtube.com/user/itsokaytobesmart/videos it's okay to be smart:) doktora derecesi sahibi bir bilim insanından videolar. son videosunun başlığı; yaşlanmadan yaş almak mümkün müdür? (can we get older without aging?).

(link: https://www.youtube.com/user/HowStuffWorks/videos HowStuffWorks:) her telden soruları kısa videolarla açıklayan kanal. bazı video başlıkları; fizik hayvanların uçmasını nasıl sağlar?, öldüğünüzde sosyal medya hesaplarınıza ne olur?, şampanyanın tarihçesi.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCv_vLHiWVBh_FR9vbeuiY-A/videos Historia Civilis:) roma tarihiyle ilgili haritalı, şemalı videolar. tarih severler bayılır.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCP1AejCL4DA7jYkZAELRhHQ/videos World War Two: ) 1.eylül.1939'dan başlayarak ikinci dünya savaşı tarihini haftalık periyodlara bölerek anlatıyor. benzer şekilde (link: https://www.youtube.com/user/TheGreatWar/videos the great war) kanalında birinci dünya savaşı işlenmiş. daha bütün videolara bakma imkanım olmadı. dünyamızı şekillendiren bu iki dünya savaşı hakkında detaylı görsel bilgi arayanlar bu iki kanala bakabilir.

24 kasım 19:54 25 kasım 16:17

33. tek favorim barış özcan

24 kasım 15:58

32. ruşen çakır - medyascope.

23 kasım 23:12


31. atilla yeşilada - ekonomi üzerine

23 kasım 18:49

30. 1)barış özcan

2)evrim ağacı

3)english with lucy

4)etj english-lucy ve bu arkadaş mükemmel brit aksanıyla videolar sunuyor

5)james english-kanadalı ingilizce hocası

6)dr.suat erus-vegan beslenme üzerine

7)cüneyt özdemir-günlük olarak türkiye ve dünya gündemini yorumluyor

İlk etapta aklıma gelenler bunlar.

23 kasım 16:02

29. Kesinlikle barış özcan'dır.

23 kasım 02:23

28. Video eğitim

Mutlaka izleyin susluler ( Haluk Tatar ilk bakista biraz antipatik gelebilir aman bu sizi engellemesin. Cok donanimli birisi,herkesin bir sekilde faydalanacagina eminim)

23 kasım 00:29


27. Naturally serein

22 kasım 22:42

26. tek bir isim verecek olursam barış özcan

22 kasım 21:44

25. En favorim psikolog Beyhan Budak'ın kanalı. Hiç birine bakmasanız bile buna mutlaka bakın size iyi gelecek bir video mutlaka vardır.

Ardından barış Özcan da güzel farklı şeyler paylaşıyor.

Sağlık ve spor alanında Sağlıklı Hoca ve Hayatına Hareket Kat kanalını tavsiye ediyorum. Spor ve dik duruş, beslenme konusunda çok faydalı bilgiler veriyorlar.

Kozmetik alanında Ayşenur Yazıcı bence tek gecerim.

Moda konusunda Zelfist.

Ve son keşfim beden dili okumakla ilgili bir kanal. Mikro İfadeler

22 kasım 21:43