yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (6)

  31. Yine aşırı takıldığım bir dönemdeyim. Delirmek üzereyim o derece , bir türlü bulamıyorum. Ne olmadığımı biliyorum en azından... dramatik ya da romantik değilim. 

  Ama gerçekten anlayan biri varsa destek atarsa kafayı yemeyi bırakabilirim.

  18 kasım 16:21

  30. Biraz önce Ece Dinç'in kibbe vücut tipleri videosunu izledim ve teatral romantik olduğuma karar verdim. Fazla kıstas olduğu için kafa karıştırıcı geldi bir yandan da.

  12 ocak 22:39

  29. Yıllar önce kendimi yanlış belirlemişim. Redditte bir sürü soru sormam üzerine soft dramatic olduğumu keşfettim fakat tarz olarak pek sevmediğim kıyafetler çıktı ve Çok kadınsı ve olgun geldiği için dolabımda hiç yok.

  13 ekim 2022 03:22


  28. Dramatic Classic çıktığım vücut tipi sistemi.

  Düzenleme: soft dramaticmişim süslüler. Buradaki süslülerden öğrendim.

  13 ağustos 2022 15:24 13 ağustos 15:23

  27. (link: https://kibbeile.blogspot.com/2021/07/resimli-ve-ayrntl-kibbe-vucut-tipi.html?m=1 Çok rahat şekilde çözebileceğiniz test)

  Theatrical romantic olarak yin cephesinde yer alıyorum.

  Anladığım kadarıyla sistem vücutları iki temel cepheye yerleştiriyor; feminen olan yin ve maskülen olan yang. İki cephe arasında 13 vücut tipi uygun yerlere yerleşiyor; en feminenden en maskülene. 'Maskülen' ifadesi bir kadın için kulağa kötü geliyor olabilir ama elbette kadın olarak her şekilde femineniz. Buradaki maskülenlikten kasıt, yuvarlak hatlardan ziyade kemikli bir vücut ve yağlı olmaktan ziyade kaslı veya kasa meyilli olmak. Görsellerde yin ve yang cephelerinin en uç noktalarını yan yana gösteren güzel bir görsel var.

  27 temmuz 2022 23:57 28 temmuz 2022 12:34

  26. 3 kere çözdüm, bir sürü ünlü insan inceledim ve en son soft classic olduğuma karar verdim ama yine de emin olamıyorum.

  en beğendiğim kadınlarla aynı çıktım ona çok sevindim:d

  bu testi çözerken vücut tipleri için örnek kişilere bakarken zamanla güzellik algısının ne kadar değiştiğini fark ettim. 60'lı yıllarda modeller genelde romantiklerken şimdi ise flamboyant natural. (gizlinot: güzellik algısını modeller belirliyor maalesef).

  9 ağustos 2021 00:48

  25. Soft Dramatic çıkıyorum her seferinde ama yine de emin olamıyorum. Buna rağmen özellikle soft dramatic olan kadınları takip ediyorum ki stilime yakın güncel parçaları bulabileyim. Redditte en çok okuduğum konu bu sanırım. Keşke sözlükte daha aktif takip eden birileri olsa da bir sürü vücut tipi ve yorum görebilsek. Bu arada David Kibbe hiçbir vücut tipini ideal olarak tanımlamamış ama benim en çok beğendiğim vücut tipi flamboyant gamine. çok tatlı oluyorlar, bıcır bıcırlar ama çok çekiciler ve hep genç görünmek gibi bir avantajları var. 

  6 ağustos 2021 23:32


  24. Ben de aly art'ın kanalında gördüm, Kendimle çok da barışık bir insan olmadığım için bana çok sinir bozucu geldi bunu incelemek(gizlinot: Swh). Çünkü, çoğunlukla kendi çabalarımızla değiştiremeyeceğimiz özelliklerimiz. Çözerken de her özelliğimizi vücudumuzun kalanına göre değerlendirmemiz gerekiyor. Bakınca omuzları geniş biri değilim ama vücudumun kalanına göre hafif geniş duruyor. Ona göre işaretlemek lazım. Ellerim ve ayaklarım küçük ama vücuduma göre tam olarak normal boyutlarda, o zaman değerlendirmede küçük demeyeceğiz gibi. Flamboyant gamine sonucunu aldım, hem minyon hem uzun durmanın spesifik bir adı varmış. Artık pinterest'te kıyafet bakarken böyle aratıyorum.

  6 ağustos 2021 13:44

  23. 16 sorunun 11 tanesine e cevabı vererek 'romantik' vücut tipini göğüsledim şu an.

  bence boy haricinde hepsi aşağı yukarı tutuyor.

  5.5 feet den yani 1.67 cm den uzun olmazlar genelde diyor ben 1.72 yim ama onun dışında gerek vücut hatları gerek yüz hatları gerekse el tipi resmen ben.

  şimdi romantik vücut tipi için derin araştırmalara gireceğim hshdhsdh

  8 mart 2021 09:21

  22. aly art'ın videolarından birinde şöyle bir yorum gördüm:

  "the best thing about the kibbe types is how many women i’ve heard say that they finally “get” their bodies and stop fighting to change the unchangeable. i used to hate being so fleshy, even when i weighed below average. now i can stop wanting to have someone else’s body and focus on perfecting my own shape and style.

  /kibbe vücut tiplerinin en güzel yanı, birçok kadının nihayet bedenini “anladığını” ve değişmezi değiştirmek için savaşmayı bıraktığını söylemesi. eskiden ortalamanın altında bir kiloya da sahip olsam çok etli bir vücudum olmasından nefret ederdim, şimdiyse başka insanların vücuduna sahip olmayı istemek yerine kendi şeklimi ve kendi tarzımı mükemmelleştirmeye odaklanabiliyorum."

  bu sistemi en iyi özetleyen ifade bu olabilir.

  11 kasım 2020 14:50