yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (173)
  • oylar (28)
  • medya (2)

  173. nemlendirme performansı olarak en çok beğendiğim göz kremi, daha önce hep drug store ürünler almıştım ve hepsi jel formlu olduğu için çok kuru olan göz çevreme asla yetmediler, bu yüzden de her seferinde kullanmayı yarım bıraktım. bu ürünün nemlendirmesini çok seviyorum ve düzenli kullandığım ilk göz kremi ama makyaj öncesinde hemen uygulanmamalı, biraz beklemek gerekiyor, ürün kalın olduğu için emilimi de biraz yavaş oluyor.

  30 ekim 2019 02:26

  4

  172. testerını kullandım yapısı bir gözaltı kremi için fazla yoğun geldi hoşuma gitmedi, uzun vadedeki kullanımda sonuçlarını bilmiyorum ama almayı düşünmüyorum.

  11 eylül 2019 08:50

  171. 24 yaşındayım başlangıç olarak bu göz kremini kullanmaya karar verdim. Daha önce dirty work markasının kullanmıştım o gözümde yap bezeleri çıkardı. O yüzden daha iyi bir ürün kullanmak istedim. Kışın nemlendirmesinin çok yeterli geleceğini düşünüyorum. Ama şimdilik bana çok yapışkan ve ağır gibi geldi yapısı. Kokusu da gerçekten avakado gibi kokuyor.

  19 ağustos 2019 21:37


  170. 4 senedir kullandığım,çok tuhaf bir yapısı olan göz çevresi kremi.Şöyle ki,ilk aldığınızda çok kalın ve sanki bepanthol gibi bir kıvamı var.Fakat ürünü kullanmayı bilmek gerekiyor.Yüzük parmaklarınızla iyice eritip,ısıtıp göz çevrenize sürdüğünüz an göz çevrenizin nemlendiğini hissediyorsunuz yok böyle bir şey.Ve gece sürüp ertesi sabah kalkınca hala nemli göz çevreniz.Ama fiyatı,ah o fiyatı...20 yaşındayım ve göz çevresine 300 tl vermeme gerek olmadığını düşünüyorum.O paraya kaç tane normal nemlendirici alınır.Ama göz çevresi kuruluğundan şikayetçiyseniz aradığınız şey bu.

  18 haziran 2019 00:32

  169. bu kremi iki parmak arasında ısıtınca sıvılaşıyor. ondan sonra uygulamak gerekiyormuş. ik kullanışta gerçekten çok iyi nem veriyor

  23 mayıs 2019 15:03

  168. yaş 25’i geçince artık bir göz kremi almam gerek diye düşündüm, araştırmalara başladım, bunun yorumları genel olarak baya iyiydi ve göz kremleri zaten genel olarak çok pahalı ürünler olduğu için, kaliteli bir kreme biraz daha fazla vermeyi dert etmedim. ama ( iyi ki ) yine de bir sample’ını istedim kiehl’s mağasından ve iki kullanım sonrasında göz çevremde pütür pütür bir şeyler çıkardı, yağ bezesi gibi, değil gibi, tam ismini bilemiyorum ama herkes anlamıştır sanırım. yani bana iyi gelmedi, ama en azından hemen etkileşim verdi ki gidip satın almama gerek kalmadı :)) 

  19 mayıs 2019 02:04

  167. Göz çevremi nemlendirmek için kullandığım ilk ürün. Dolayısıyla kıyaslama yapamıyorum ama tam ihtiyacım olan ürünmüş gibi hissettirdi. Parmağınızın ucuna çok az bir miktar aldığınızda yetiyor ve ürün çok yoğun gibi dursa da göz altına sürüldükçe su gibi bir  kıvam alıyor. Malum fiyatı ve içeriği dolayısıyla muadil arayışındayım ama hassas göz çevremde hassasiyet oluşturmaması ve nemlendirmesi için de tekrar alabileceğim bir ürün..

  1 mayıs 2019 12:07


  4

  166. Bu kremi 4 senedir düzenli olarak kullanıp her bittiğinde yenisini aldım. Günde 1 ya da 2 defa olmak üzere istisnasız her gün kullanıyordum ve bir kutu (28 ml) rahat bir sene gidiyordu. Bu girdiyi yazmadan önce kremi en son aldığım fiyata ve şu anki satış fiyatına bakayım dedim: aldığım fiyat 152 TL, şu anda ise 299 TL.

  Öncelikle söyleyeyim ki Kiehls'ın fiyat/performans açısından artık pek bir değerinin kalmadığını düşünüyorum. Bu fiyat aralığında Shiseido, Estee Lauder gibi sadece göz altlarını nemlendirmekten daha fazlasını sağlayan high-end markalar var. Çünkü Kiehl's'ın bu kremi nemlendirmekten başka hiçbir şey yapmıyor. Dokusu çok güzel, emilim harika ancak aynı sonuçları herhangi bir drugstore markadan da alabilirsiniz.

  17 mart 2019 15:11

  5

  165. Harika nemlendirmesi olan ve nemsizliğe bağlı sorunları ortadan kaldırmayı başaran göz çevresi kremi. sanırım 2014 yılında görkem karman vasıtasıyla hayatıma girdiğinden beri bu ürünü kullanıyorum. 

  Yüzük parmaklarımı ürüne dokundurduktan sonra göz çevreme nazikçe sürükleme hareketi yapmadan dokundurarak yediriyorum. Beklentim yoğun nem olduğu ve ürünün de ana vaadi bu olduğu için sonuçtan çok memnunum.

  Markanın diğer ürünlerindeki iki kere üst üste aynı fiyata alamama şikayetim bu ürün için de geçerli. türkiye’deki fiyatlandırma stratejilerini aç gözlü ve nahoş buluyorum. 

  Ben genelde ürünün 28gramlık büyük boynu free shoplardan 19 euro civarına alıp bütün bir yıl kullanıyorum.

  Şu an elimde yedeği yok. Birkaç hafta ara verip bir seyahate çıkmayı bekleyeceğim.

  17 mart 2019 11:18

  164. 20 yaşımdan beri düzenli olarak sade ve sadece kendisini kullanırım.

  yani yaklaşık 7 yıla tekabül ediyor şu an 27 yaşındayım ve gözaltlarım çok problemli değil.

  ama gel gör ki koskaca 7 yılın ardından gözaltımda alerjik egzamaya neden oldu. inanmak istemedim böyle gözaltım iyileştikten sonra hiç makyaj yapmadan sadece onu sürerek küçük testler yaptım kendi kendime ama sonra emin oldum ki benim minnoş nem bombam göz altlarıma çok kötü şeyler yapıyordu.

  şimdi hala inanmak istemiyorum tarihi geçmiştir ondan yapmıstır filan diyorum ama yeniden almaya elim de çok gitmiyor.

  kendisinden başka göz kremi de tanımıyor bilmiyorum.

  yani süslüler minik kalpler yine paramparça

  26 şubat 2019 12:06