yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (168)
  • oylar (24)
  • medya (2)
  4

  168. testerını kullandım yapısı bir gözaltı kremi için fazla yoğun geldi hoşuma gitmedi, uzun vadedeki kullanımda sonuçlarını bilmiyorum ama almayı düşünmüyorum.

  11 eylül 08:50

  167. 24 yaşındayım başlangıç olarak bu göz kremini kullanmaya karar verdim. Daha önce dirty work markasının kullanmıştım o gözümde yap bezeleri çıkardı. O yüzden daha iyi bir ürün kullanmak istedim. Kışın nemlendirmesinin çok yeterli geleceğini düşünüyorum. Ama şimdilik bana çok yapışkan ve ağır gibi geldi yapısı. Kokusu da gerçekten avakado gibi kokuyor.

  19 ağustos 21:37

  166. Öncelikle morluklarıma hiçbir faydası olmadığını belirterek başlayayım.

  Yine de kullanıyorum çünkü çöl gibi hatta egzamalı (dayak yemişim gibi kızarık gösteren, gözlerimi hareket ettirdikçe ağlatan bir egzama.) göz çevremi oldukça nemlendiren bir ürün. Yaşım çok genç olduğu için daha ağır ürünler kullanmak istemiyorum ve kendisiyle devam ediyorum uzun süredir.

  Normalde cildim gibi gözlerim de çok hassas, kuruluk kapaklarda da çok yoğun olduğundan bazen kirpik diplerime fazla değebiliyor. Sağlıksız bir durumdur tabii fakat bende yanma yapmıyor. Alışma sürecinde bile bende hiçbir soruna sebep olmadı. Bittikçe alıyor muyum, evet. 

  13 haziran 01:14

  165. bu kremi iki parmak arasında ısıtınca sıvılaşıyor. ondan sonra uygulamak gerekiyormuş. ik kullanışta gerçekten çok iyi nem veriyor

  23 mayıs 15:03

  164. yaş 25’i geçince artık bir göz kremi almam gerek diye düşündüm, araştırmalara başladım, bunun yorumları genel olarak baya iyiydi ve göz kremleri zaten genel olarak çok pahalı ürünler olduğu için, kaliteli bir kreme biraz daha fazla vermeyi dert etmedim. ama ( iyi ki ) yine de bir sample’ını istedim kiehl’s mağasından ve iki kullanım sonrasında göz çevremde pütür pütür bir şeyler çıkardı, yağ bezesi gibi, değil gibi, tam ismini bilemiyorum ama herkes anlamıştır sanırım. yani bana iyi gelmedi, ama en azından hemen etkileşim verdi ki gidip satın almama gerek kalmadı :)) 

  19 mayıs 02:04

  4

  163. Bu kremi 4 senedir düzenli olarak kullanıp her bittiğinde yenisini aldım. Günde 1 ya da 2 defa olmak üzere istisnasız her gün kullanıyordum ve bir kutu (28 ml) rahat bir sene gidiyordu. Bu girdiyi yazmadan önce kremi en son aldığım fiyata ve şu anki satış fiyatına bakayım dedim: aldığım fiyat 152 TL, şu anda ise 299 TL.

  Öncelikle söyleyeyim ki Kiehls'ın fiyat/performans açısından artık pek bir değerinin kalmadığını düşünüyorum. Bu fiyat aralığında Shiseido, Estee Lauder gibi sadece göz altlarını nemlendirmekten daha fazlasını sağlayan high-end markalar var. Çünkü Kiehl's'ın bu kremi nemlendirmekten başka hiçbir şey yapmıyor. Dokusu çok güzel, emilim harika ancak aynı sonuçları herhangi bir drugstore markadan da alabilirsiniz.

  17 mart 15:11

  162. Harika nemlendirmesi olan ve nemsizliğe bağlı sorunları ortadan kaldırmayı başaran göz çevresi kremi. sanırım 2014 yılında görkem karman vasıtasıyla hayatıma girdiğinden beri bu ürünü kullanıyorum. 

  Yüzük parmaklarımı ürüne dokundurduktan sonra göz çevreme nazikçe sürükleme hareketi yapmadan dokundurarak yediriyorum. Beklentim yoğun nem olduğu ve ürünün de ana vaadi bu olduğu için sonuçtan çok memnunum.

  Markanın diğer ürünlerindeki iki kere üst üste aynı fiyata alamama şikayetim bu ürün için de geçerli. türkiye’deki fiyatlandırma stratejilerini aç gözlü ve nahoş buluyorum. 

  Ben genelde ürünün 28gramlık büyük boynu free shoplardan 19 euro civarına alıp bütün bir yıl kullanıyorum.

  Şu an elimde yedeği yok. Birkaç hafta ara verip bir seyahate çıkmayı bekleyeceğim.

  17 mart 11:18

  161. 20 yaşımdan beri düzenli olarak sade ve sadece kendisini kullanırım.

  yani yaklaşık 7 yıla tekabül ediyor şu an 27 yaşındayım ve gözaltlarım çok problemli değil.

  ama gel gör ki koskaca 7 yılın ardından gözaltımda alerjik egzamaya neden oldu. inanmak istemedim böyle gözaltım iyileştikten sonra hiç makyaj yapmadan sadece onu sürerek küçük testler yaptım kendi kendime ama sonra emin oldum ki benim minnoş nem bombam göz altlarıma çok kötü şeyler yapıyordu.

  şimdi hala inanmak istemiyorum tarihi geçmiştir ondan yapmıstır filan diyorum ama yeniden almaya elim de çok gitmiyor.

  kendisinden başka göz kremi de tanımıyor bilmiyorum.

  yani süslüler minik kalpler yine paramparça

  26 şubat 12:06

  160. Göz çevresini nemlendirme konusunda dünyanın en iyi kremidir.

  13 şubat 19:01

  159. Özellikle kış aylarında kuruyan göz çevreme baya iyi gelen bir ürün . Ben de herhangi bir yağ bezesi yapmadı zaten var olan 1 tanecik ve asla geçmeyen yağ bezemi bile kötü etkilemedi . Severek kullanıyorum .

  10 şubat 18:47