yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (11)
  • medya (3)
  4

  34. bu aylarda kuruya dönük olan cildimi kurutmadan germeden temizleyebiliyor. yapısı baya yoğun ve kalın ama çok az bir miktar alıp suyla beraber yüzünüzü temizlediğiniz sürece sorun yaratmıyor. cildi gıcır gıcır yapan bir jel değil bu sebeple yaz aylarında tercih etmesem de kış aylarında geri dönebileceğim bir jel oldu benim için. bunun dışında çok çok uzun süredir kullanıyorum buna rağmen bitmesine biraz daha vakit var.

  ilgili medya:
  1
  3 mart 20:05

  33. kuru cildime çok iyi gelen temizleyici. bahsedildiği gibi ufacık bir parçasıyla yüz ve boyun bölgesini temizlemek mümkün. genelde internetten sipariş veriyorum ve yanında 3 tester almak mümkün oluyor. genel olarak memnunum ancak korkuyorum bu ekonomide fiyatları daha da artar gider diye.

  12 ekim 2020 13:08

  2

  32. Minicik bir sıkımı oldukça köpürüp tüm yüze yetiyor fakat içerisinde sls ya da sles(tam hatırlayamadım) birisi vardı. Bu yüzden bunun neresi doğal içerikli demekten de kendimi alamadım. Hani her şey doğal diyerek satışı yapılıyor ya. :) içerik okumayı öğrendiğimde fark ettim zaten. Yoksa asla satın almayacağım bir üründü. İyi temizliyordu fakat Yüzümü de kurutuyordu. Zaten kurutan temizleyiciler doğru temizleyici olmadığının göstergesi oluyor. 

  28 mayıs 2020 22:07


  2

  31. Ürünün 30 mlliğini kullandım.Uhu gibi kokuyor, jel yapıda . Çok az bir miktar bezelye kadarı yetiyor , köpürtüp yüzüme oval hareketlerle uyguluyorum.Ürünü ilk kullandığımda bir yıl evvel haziran ayıydı ve üstüne kiehls ultra facial oil free toniği ve ultra facial nemlendiriciyi uyguluyordum.Minik minik isilik gibi sivilcelenme yaşadım sebebinin hangi ürün olduğunu çözemedim.Probleme sebep olan tonik de olabilir .Bir de cildimi gerdiğini hissedip bıraktım.Aradan zaman geçti ve tekrar şans verdim farklı bir nemlendiriciyle ve toniksiz ve tonikli uygulamalar yaptım.Sorunun hangi üründen kaynaklandığını çözmek için .çenemde kistik sivilceler çıkarıyorum yediğime cok dikat etmem lazım fakat çok dikkat etmediğim için sorunun üründen mi mevsimden mi gıdalardan mı olduğunu tam belirleyemedim. Cildim karma, t bolgem yagli.Yanaklarimda kurumalar yapiyor bazen .Gerginlik veriyor, toniği kullanmadan uyguladığımda olumlu sonuç alıyorum akne yapmıyor ve de üstüne güneş kremimi uyguladığımda hiç bir sorun yaşamadım.Farklı bir nemlendiriciyle daha güzel sonuç alabilirim.Temizlemesi güzel arındırıyor.Fiyatı 50 ml 79 tl idi.Fakat ürün uzun süre sizi idare eder.Bitince yenisini alabilirim arındırmasını sevdiğim için.

  edit:evet susluler 21 mayista tam boyunu sipariş vermiştim 2 haftalık bir kullanma sürecinden sonra fakat cildimde gerçekten sivilce yapan bu ürünmüş içeriğini guzel incelememiştim ilk başlarda fena değildi cildim için.Fakat içeriğindeki sls yanaklarımda kuruluk yapti minik minik birden fazla sivilce oluştu ki yanağında oluşmaz normalde yastık sebebiyle olursa bile bu kadar oluşmazdı.Ürunu iadeye yolladim .cisem cakirin onerisiyle heimish almayi planlıyorum

  14 mayıs 2020 04:37 11 haziran 2020 13:44

  30. Ben bu ürünü çok seviyorum. Minicik bir tanesi tüm yüze yetiyor ve çok güzel temizliyor. Köpürünce insana temizlik hissi veriyor, istemsiz mutlu oluyorum. Makyajımı rimelim hariç kusursuz çıkarıyor. Benim için tek eksi yönü rimelimi tam çıkaramaması ama genede bittikçe aldığım ve alacağım açık ara en iyi temizleme jeli.

  14 mart 2020 09:43

  29. Karma cilt yapima hic iyi gelmemis olan jel formundaki temizleyici. Yapisini da yapis yapis olmasi sebebiyle sevemedim. Yanaklarim kuru, t bolgem yagliya donuk ve bende 1 hafta kullanim sonucu kistik sivilce olusmasina sebep oldu. 

  11 eylül 2019 15:02

  2

  28. Köpüren glikozit maddesi ile özel olarak köpürdüğü ifade edilen fakat içerik bilgisinde üst sıralarda sles olduğunu gördüğüm temizleyici. İçerik okumayı bilmeden önce almıştım. Cildimde hafif-orta derecede bir gerginlik hissi yaratıyor. Dolayısıyla karma cildime uygun olmadığını düşündüm. Koca bir paketi bitirdim fakat her zaman yaptığım gibi ardından hemen sürdüğüm gül suyu ve nemlendirici sayesinde cildimdeki gerginlik gitti. Bu ürünü Fiyat performans açısından değerlendirdiğimde; ürün bittikten sonra eczane içerikli bir temizleyici almayı planlayıp eczane içerikli temizleyiciler kullandım. 

  20 ağustos 2019 23:48


  5

  27. Uzun yıllardır kiehl's ürünlerini kullanmış olan biri olarak bu ürünle çok geç tanışmış olduğumu düşünüyorum. Makyajımı Garnier'in argan yağlı temizleme suyu ile pamuk yardımıyla temizledim. Göz altlarımda tahrişe yol açtı belli bir zamandan sonra yeni arayışlara girince bu ürünle karşılaştım. Çok memnunum cildim karmadır. Göz makyajımı hemencecik temizliyor. Tüm yüzüme kullanıyorum. Herhangi bir sivilcelenme vs. yapmadı. Bıraktığı yumuşaklık ve temizlik hissini çok seviyorum.

  24 temmuz 2019 14:21

  26. dünyanın açık ara en iyi yıkama jeli.

  oldukça sorunlu bir cildim var ve ne nemlendirici kabul eder ne yıkama jelleri fayda eder. ancak bu ürünü 1 aydır her akşam düzenli kullanıyorum ve cildim ciddi manada değişti. Bununla birlikte serinin nemlendiricisini de kullanıyorum ve yaşıma oranla mat ve kırışıklı olan cildim parlamaya başladı, esneklik kazandı. hayatımda ilk defa bir ürünün cildime böylesine etki ettiğine şahit oluyorum. aşırı memnunum.

  ancak markanın genel olarak kötü bir özelliği var; ürünleri kullandığınız sürece cildiniz harika ve pürüzsüz; bir iki hafta ara verirseniz eskisinden de beter oluyor. bu oldukça kötü bir husus. kullandığım diğer ürünler bu kadar etkili olmadığından bıraktığımda da olumsuz etkisini bu kadar hissetmiyordum ancak mağazadaki personel de durumu doğruladı; bu nedenle bir kez başladıysanız ürünleri kullanmaya devam etmeniz gerekiyor.

  kendi adıma eskisinden iyi bir cildim olduğu için özellikle de parladığı için aşırı mutluyum ancak bir gün kiehls ülkeden çekilirse balkabağına dönüşeceğim diye korkuyorum.

  uzun lafın kısası başlayacaksanız bir daha bırakmayacaksınız; aksi takdirde denemeyin.

  27 nisan 2019 16:35

  25. Bir nohut tanesi kadar alsanız bile tüm yüze yetiyor. Cildimi kurutmadan makyajımı çok güzel çıkarıyor. Jel kıvamında bir yapısı var. Ama kokusu çok kötü.

  10 şubat 2019 18:23