girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (4)

207. 90(doksan) liraya lipbalm satan marka.

9 mart 18:41

206. Ben bu markanın testerlarını denedim ve çok memnun kaldım. Fakat fiyatları sizce de gereksiz yüksek değil mi? Başka bir üründen dolayı yüzüm kabuk kabuk olmuştu.. çok hassas bir cildim var. Hemen kızarır ve derisi kepek kepek olur. Stress olsam bile. Ama Kiehl’s ürünleri cildimi yatıştırıp yumuşacık yaptı. Denediğim ürünler cilt lekesine iyi gelen peeling gibi olan yüz yıkama jeli ve nemlendiricisiydi. Gerçekten cilt dostu Ürünleri.. testerlarını alıp denemenizi tavsiye ediyorum..

4 mart 10:32

205. üniversiteye başladığım yıl ciddi bir sivilce problemi yaşadım, lisede tek tük regl dönemlerinde sivilcem çıkardı fakat o yıl tüm yüzümü sivilceler kapladı ve ben de o görüntüyü kapatmak için her gün fondoten sürerek cildimi biraz daha mahvettim. dermatologa gittim, aknetrent kullandım; tabii ki sivilcelerimi söndürdü ama tamamen yok etmedi ve vücudum ilaca çok tepki gösterince bırakmak zorunda kaldım. kiehl's'tan blue herbal serisini alıp kullanmaya başladım, biliyorum içeriği çok temiz ürünler değil fakat 2 ayda beni makyajsız dışarı çıkabilecek hale getirdi, ve ilerki zamanlarda da cildim tamamen düzeldi bu ürünleri kullanırken. biliyorum o kadar ilacın yapamadığını bu ürünlerin yapması çok mucizevi geliyor ama benim cildimi kurtaran seridir diyebilirim.

28 şubat 07:24


204. kiehl's ürünlerinin fiyat/performans oranı bence iyi değil. temizleme jelini, gündüz kremini, kil maskesini, güneş koruyucu kremini ve midnight recovery concentrate serumunu kullanan biri olarak söyleyebilirim ki kullandığım ürünlerin hiçbirini bitince geri almadım.madem memnun kalmadın neden bu kadar ürün denedin? diye sorarsanız anlık gaza gelme sonucu hepsini birden almış bulundum ne yazık ki. bunların yerine verdiğin parayı hak eden ve çok daha işe yarayan ürünleri almak mümkün süslüler

19 şubat 16:58 19 şubat 17:00

203. ürünlerinin fiyat performans oranı (gizlinot: böyle söyleyince de ekşici gibi hissettim) düşük. bu kadar pahalı olmasalardı tercih edilebilirdi. ama avene'in iki katı pahalı ve içerikleri de temiz değil. öyle bir tonik yapmışlar ki buram buram alkol kokuyor, blue astringent herbal lotion diye geçiyor bu ürün. en yağlı cilt bile dayanmaz, hayatımda cildimi öyle geren öyle kurutan başka bir ürüne denk gelmedim.

18 şubat 17:22

202. türkiye'ye ilk mağazası açıldığında cildim aşşşırı sorunluydu (hala öyle) ve öğrenci bütçem vurgun yedi bu markadan. işte yüzüme kağıt yapıştırmaca cilt tipimi bulmaca falan ilgi alaka beni aldıkça almaya itti. maskesi, toniği, kremin gündüzü gecesi derken aldım da aldım 3 ay aç kaldım. değdi mi? kesinlikle hayır. hiçbir ürününü tekrar almadım. hiçbiri wooooow etkisi yaratmadı. belki şu rare earth mıydı neydi işte o maske. belki diyorum da onu da yarısında satmıştım birine ikinci el alışveriş uygulamasından.

28 ocak 01:58

201. Fiyat olarak yuksek olan ama etki olarak cok da bir sey gormedigim marka.

27 ocak 20:13


200. akasya kiehl’ste sadece bir rakamla 1 sample’ı güç bela alabildim.

Ultra facial kremini merak ediyordum, yağsız olanından rica etmeme rağmen yağlısını verdi, onu da güç bela verdi.

Başka bir kiehl’sten yağsız jel krem için sample’ı çok rahat verdiler ama yine sadece bir adet.

Kremlerin yapılarını beğenmemiştim, yüzümde kaşıntıya sebep olmuştu. İyi ki kör alış yapmamışım demiştim.

Mesafeli yaklaşıyorum bu markaya.

Edit: bu arada akasyadaki sizin t bölgeniz yağlı diyerek jel olanını satmaya çalışmıştı. Öylece alamam, cildim hassas ne tepki verecek bilmiyorum deyince de tavır buydu.

27 ocak 17:54 27 ocak 17:57

199. çalışanları güler yüzlü, sample'ları bol doğruya doğru. ancak yakın zamanda oil-free gel cream'ini almıştım, çok da içeriğine bakmadım açıkçası çünkü marka kafamda temiz içerikli diye yerleşmiş niyeyse. eve gelip bir de baktım ki silikonlar, alkoller neler neler... üstelik 130 tl filan gibi bir paraya almıştım. şimdi krem bana ben kreme bakıyoruz. daha da yeni aldım ya!

27 ocak 17:29

198. daha geçen gün aldığım ayıla bayıla kullandığım midnight recovery serum 175 tlden 209'a çıkmış.Gelecek ay alırım dediğim avokadolu göz kremi 100'den 132'ye çıkmış.Durduramıyoruz zamları.

9 ocak 21:46 9 ocak 21:54