4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (4)
  • medya (2)
5

9. En kıymetlilerimden biridir,çok severim. Kirpiklerim her kriterde ortalamadır ve maskara beklentim yoğunluk+tek tek ayırması.Bu ürün benim kirpiklerimle çok iyi anlaştı. 2. tüpümü bitirmek üzereyim,tekrar alıcam.

17 nisan 12:23

4

8. Yeni edindiğim maskara. Kıkoda maskaralar bir süreliğine 25,95e (gizlinot: İki gün önce aldım ben hala devam ediyor mu bilmiyorum.)düşmüştü. Şans vermek istedim. Kirpik dokmemesi önceliğimdi açıkçası. Makyaj temizleme suyuyla gayet rahat çıkıyor. Kirpik dokme sorunu yapmadı bende. Dolgunluk vermesi, uzatması gayet güzel. Düzgünce sürünce kirpikleri de ayırıyor. fiyat performans olarak şans verilebilecek bir ürün. Negatif yani olarak fırçası çok biçimsiz geldi bana. Bir de şu an çok ıslak ama genelde maskaraların kıvamı zamanla oturuyor. İndirimdeyken şans verilebilir.

16 nisan 17:06

7. Ben bu maskarayı ilk sürdüğümde çok ıslak gelmişti ve kirpiklerimi ne uzatışını ne de dolgunlaştırma miktarını beğenmiş idim. Kullanılmamak üzere bir kenara attım. Bir iki ay sonra maskaram olmadığını fark ettiğimde tekrar şans verdiğimde çok şaşırtıcı bir sonuçla karşılaşmıştım. Sanırım koyulaşmasının verdiği etkiyle kirpiklerimi uzatışını, dolgunlaştırmasını, akmamasını, ikinci katta yapıştırma ve topaklanma yapmamasını her şeyini ama her şeyini çok beğendim. Artık estee lauder’e para vermem diye düşünürken kısa bir süre sonra yapış yapış bir şey oldu.Devamlı maskara kullanan biri olmadığım için kullanım süresi benim için önem arz ediyor. Hayal kırıklığına uğradım, ne diyebilirim. 

20 şubat 00:39 20 şubat 00:40


6. Anlamlandiramadigim bir sekilde kirpiklerimi dokendir😐 uzdun be canisi

22 ocak 23:12

5. neden underrated olduğunu anlamadığım maskara. gerçekten çok başarılı buldum. 

hem uzatıyor hem de hacim veriyor. üstelik dökülme sorunu da yaşamadım. yani bir maskaradan tüm beklentilerimi karşıladı.

tek eksisi bence fırçasının çok büyük olması ki bu da kontrollü uygulamama yapamamaya neden oluyor bazen. 

bir kat sürdükten sonra çok kısa bekleyip ikinci katı uyguluyorum, belki 3-4 kattan sonra örümcek kirpik görüntüsüne neden olabilir ama bana kalırsa 2 katta yeterli uzunluk ve dolgunluğu veriyor.

indirimde 25 liraya almıştım, bence kesinlikle şans verilir. 

22 ocak 14:07

3

4. Bir konser öncesi mağazaları gezerken farlara bakmak için Kiko'ya girdim. Maskara ihtiyacım aklıma geldiği için satış görevlisine danıştım ve bana bu maskarayı önerdi.Önerisi dahilinde aldım. Maskara inanılmaz bir uzunluk ve hacim veriyor.Takma kirpik etkisi gibi. Benim kirpiklerimide teker teker ayırlığını söyleyebilirim. Fakat, gözlerimde inanılmaz bir yanma ve kaşıntıya yol açtı ve ne zaman bu rimeli kullansam göz kapaklarımda ufak ufak şişmeler meydana geliyor :(

24 aralık 2017 17:11

3. bir haftadır kullanmama rağmen hayatımın maskarası diyebilirim. ilk gördüğümde kirpiklerimi yapıştırıp böcek bacağı görüntüsü yapacağından o kadar emindim ki ama aksine çok dolgun doğal ama takma kirpik takmışım gibi görüntü veriyor. gün sonunda biraz dökülme yapıyor ama o kadar da olsun. ben bazen ikinci kat olarak Loreal Volume Million Lashes'ı sürüyorum gerçekten çok güzel oluyor

10 mart 2017 22:59


2. bu maskaranın waterproof olanını kullanıyorum. kirpiklerimi oldukça iyi dolgunlaştırıyor ve uzatıyor ancak tek tek ayırdığını pek söyleyemeyeceğim. yine de 3-4 kat sürmediğiniz sürece aşırı bi örümcek kirpik efekti olmuyor.

ayrıca hayatımda kullandığım suya en dayanıklı maskara. yazın denizde bile sürerim ki ben bunu. (gizlinot: katiyen çıkmıyo )

13 şubat 2017 22:11

5

1. (yazar: welikke) uktesiydi.

5 üzerinden 5 vereceğim maskara. en ama en çok sevdiğim maskaram.

*dolgunluksa dolgunluk

*volume va va va volume! etkisinde

*örümcek kirpiğe bu tarz volume veren maskaralar içinde en az meyilli olanı

*akma kokma bulaşma yok

*fırçası biraz büyük, küçük gözlü süslüler sıkıntı yaşayabilirler

*yeteri kadar uzunluk veriyor

*fiyatı drugstore için biraz fazla olsa da bence etki olarak denediğim tüm maskaralardan daha iyi

*çabuk kurumuyor, 6 ay dolu dolu kullanıyorum ben bir tüpü

*iki yedeğim var bu üründen, yedeklediğim tek kozmetik ürünü kendisi, ayrıca iş yerimde de açık bir tane bulunduruyorum, evden acele çıktığım zamanlar için.

kirpiklerim hafif kıvrık, orta uzunlukta ve normal dolgunlukta referans olması açısından belirtmek istedim. ayrıca fırçasını da görsellere ekliyorum, too faced better than sex maskaraya baya benziyor fırça yapısı. ürün 11ml çoğu maskaradan daha fazla ürün barındırıyor içerisinde f/p olarak bu sebeple başarılı bence.

11 şubat 2017 12:24 11 şubat 2017 16:30