4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (4)
  • medya (0)

7. kathleenlights'ın favori maskaralarından biridir. geçenlerde kiko'da maskaralarda indirim olunca denemek istedim. çok umutluydum, maskaralar genellikle kirpiklerimde çok kötü sonuç vermediği için hevesliydim, ''kesin hayatımın maskarasını buldum'' havalarındaydım.

bir denedim, fiyasko. yani dünya genelinde bu kadar sevilen bir ürün nasıl benim problemli olmadığını düşündüğüm (?) kirpiklerimde bu kadar berbat sonuç verebilir ki ? kirpiklerimin yarısı kısa, yarısı uzun kaldı. hiç kıvırmadı, hacim vermedi. dümmdüz, hacimsiz, yarısı kirpik kıvırıcıda kırılmışçasına kısalı uzunlu kirpikler...bir iki hafta sonra bir daha deneyeceğim belki formülü hafif kurur ve düzelir diye.

kozmetikte hayal kırıklığı yaşamaktan nefret ediyorum. çünkü on liralık bir ürün bile denesem, böyle bir zamanda sokağa para atmaktan farksız bir durum ve malumunuz paranın rahat harcanacağı bir dönemde değiliz. tekrar denediğimde memnun kalırsam edit yapacağım, yapmamış olursam kathleenlights'a iki çift lafım var.

29 mayıs 20:09

5

6. En kıymetlilerimden biridir,çok severim. Kirpiklerim her kriterde ortalamadır ve maskara beklentim yoğunluk+tek tek ayırması.Bu ürün benim kirpiklerimle çok iyi anlaştı. 2. tüpümü bitirmek üzereyim,tekrar alıcam.

17 nisan 12:23

5. Anlamlandiramadigim bir sekilde kirpiklerimi dokendir😐 uzdun be canisi

22 ocak 23:12


4. neden underrated olduğunu anlamadığım maskara. gerçekten çok başarılı buldum. 

hem uzatıyor hem de hacim veriyor. üstelik dökülme sorunu da yaşamadım. yani bir maskaradan tüm beklentilerimi karşıladı.

tek eksisi bence fırçasının çok büyük olması ki bu da kontrollü uygulamama yapamamaya neden oluyor bazen. 

bir kat sürdükten sonra çok kısa bekleyip ikinci katı uyguluyorum, belki 3-4 kattan sonra örümcek kirpik görüntüsüne neden olabilir ama bana kalırsa 2 katta yeterli uzunluk ve dolgunluğu veriyor.

indirimde 25 liraya almıştım, bence kesinlikle şans verilir. 

22 ocak 14:07

3

3. Bir konser öncesi mağazaları gezerken farlara bakmak için Kiko'ya girdim. Maskara ihtiyacım aklıma geldiği için satış görevlisine danıştım ve bana bu maskarayı önerdi.Önerisi dahilinde aldım. Maskara inanılmaz bir uzunluk ve hacim veriyor.Takma kirpik etkisi gibi. Benim kirpiklerimide teker teker ayırlığını söyleyebilirim. Fakat, gözlerimde inanılmaz bir yanma ve kaşıntıya yol açtı ve ne zaman bu rimeli kullansam göz kapaklarımda ufak ufak şişmeler meydana geliyor :(

24 aralık 2017 17:11

2. bir haftadır kullanmama rağmen hayatımın maskarası diyebilirim. ilk gördüğümde kirpiklerimi yapıştırıp böcek bacağı görüntüsü yapacağından o kadar emindim ki ama aksine çok dolgun doğal ama takma kirpik takmışım gibi görüntü veriyor. gün sonunda biraz dökülme yapıyor ama o kadar da olsun. ben bazen ikinci kat olarak Loreal Volume Million Lashes'ı sürüyorum gerçekten çok güzel oluyor

10 mart 2017 22:59

1. bu maskaranın waterproof olanını kullanıyorum. kirpiklerimi oldukça iyi dolgunlaştırıyor ve uzatıyor ancak tek tek ayırdığını pek söyleyemeyeceğim. yine de 3-4 kat sürmediğiniz sürece aşırı bi örümcek kirpik efekti olmuyor.

ayrıca hayatımda kullandığım suya en dayanıklı maskara. yazın denizde bile sürerim ki ben bunu. (gizlinot: katiyen çıkmıyo )

13 şubat 2017 22:11