0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Şimdiye kadar alıp da beğenmediğim bir ürünü olmayan kiko'nun stick formda aydınlatıcısı. Bu ürün benim favori günlük aydınlatıcım. Bende gold rengi var, bir de pembeli bir tonu var yanılmıyorsam. Şekil olarak nars multiplelara benziyor, fazla pigmentli değil ama çok tatlı hafif bir ışıltı veriyor.sürümü çok kolay, kremsi bir yapısı var.Günlük makyajimda aydinlatici kullanmayan ben, bunu bayilarak kullaniyorum.

10 ağustos 2015 11:09

2. highlighterlar yeni gündeme gelmeye başladığı dönemde türkiye'de toplasak 3 tane markada falan vardı herhalde, onların da fiyatları bir milyon dolar civarındaydı,

ben de italya'ya giden annemden istemiştim bundan. bende pembemsi olanı var. normalde devasa yanaklı bir yüz yapım olduğu için günlük bazda kullanılan highlighter bende çok dikkat çekici duruyor. ama bunun hem yapısı hafif, hem de cidden sadece highlighter değl de far-far bazı olarak veya ruj sürüldüğünde dudaklara azıcık tam ortaya sürüldüğünde boyut kazandırmak adına (sonuçta yine highlighter olarak) da rahat rahat kullanılabiliyor.

sonuç olarak memnunum yani kiko türkiyeye gelse keşke.

sevgiler!

10 ağustos 2015 14:59