4.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (9)
  • medya (5)

16. saçlarımın fuşya olduğu dönem uyumlu makyaj yapmak adına 14 numarasını almıştım, o da böyle fuşyamsı bir renk. 11 tl gibi bir fiyatı vardı çok mini de değil, beni cezbeden yönü aşırı pigmentli olması oldu. dağıtması bol pigmentli diğer farlar gibi zor da değil tozutmuyor da, bir fardan başka ne istersin ki. muhtemelen diğer renklerini de kiko mağazası buldukça toparlarım.

18 ağustos 00:55

5

15. Uygun fiyata tekli far arıyorsanız, koşun Kiko’ya. Ben bir tane 04 bitirdim, ikinciyi aldım. Sonra 05 ve numarasını hatırlayamadığım efsane bir lacivert aldım. Farla uğraşmaya üşendiğimde ya da zamanım olmadığında, 04 ya da 05’i geniş bir fırçayla göz kapağıma dağıtıyorum. Oldu bitti. 04 sıcak tonlu, 05 ise soğuk/nötr kahverengi. Pigmentasyon efsane. Parmakla uyularsanız daha da iyi bir sonuç alabilirsiniz. 

17 ağustos 16:22

5

14. Bende 04,07 ve 08 renkleri mevcut. 04 rengi melis deniz'in videosunda görerek aşık olduğum bir fardı. Çok güzel bir sıcak kahverengi. Pigmentasyonları gerçekten çok başarılı. Dağılımı, kalıcılıkları gerçekten başarılı.

17 ağustos 15:38


13. 02 numarasını aydınlatıcı olarak da kullanabileceğiniz far serisi. ben hem göz pınarlarımı aydınlatıyorum hem de arada elmacık kemiklerime sürüyorum. indirimde 7, normalde de 10 lira gibi bir fiyatı var.

16 ağustos 19:40

12. Yapısını oldukça sevdiğim seri. Özellikle 03 rengine bayılıyorum, benim için tam anlamıyla bir sür çık farı. Gölgelendirme, karıştırma vs. İçin yeterli vaktim yoksa göz kapağıma parmağımla öylece sürüp alt kirpik diplerime de ince bir fırçayla geçiyorum kendisinden, maskaramı da sürdüm mü göz makyajım tamamlanmış oluyor. Açık kahverengi gözlerime epey yakıştırıyorum. Bronz tonlarda far arayışında olanlara tavsiye edebilirim.

10 haziran 08:13

11. Beyaz tenlilerin 02 numarasını acilen alması, aydınlatıcı koleksiyonlarına eklemesi gerek. Her sürdüğümde iltifat alıyorum, hem çok parlak, hem de çok güzel bir renge sahip.

1 haziran 13:53

10. 07 ve 12 numarasını buradaki yorumlardan yola çıkarak satın aldım ancak elime swatchladığımda gayet pigmentli olan o renkleri göz kapağıma asla transfer edemedim. sedefli bir turuncu ve sedefli vizon renkleri. hem parmakla, hem sünger aplikatörle hem de far fırçası ile denedim. göz kapağıma sadece belli belirsiz bir sim geçti. halbuki kullananlar hep beğenmiş bu seriyi neden böyle oldu anlayamadım.

not: internetten bulduğum swatchları ekledim.

ilgili medya:
2
25 nisan 19:58 25 nisan 20:05


5

9. Uzun zamandır aradığım uygun fiyatlı kırmızı far arayışına derman olmuştur. Henüz meslek hayatına başlamadığım için mac, make up forever gibi markaların tekli farlarına 90 tl civarı paralar vermem mümkün değil uygun fiyatlı markalarda da istediğim rengi asla bulamadım en son yves rocherin 50tl civarı kırmızı allığını far amaçlı almak üzereyken 14 numarasını dün 11tl gibi bir fiyata almamla mutluluklara sürükledi beni 

ilgili medya:
1
13 mart 16:03

8. Kiko markasına ait tekli farlardır. Bende pembe ve kırmızı arası olan rengi var. Pigmentasyonu bana günlük yeterli geliyor, bence ışıltılı farlarının pigmentasyonu daha iyi. Fiyatlarına göre performansları iyi, tavsiye ederim.

11 mart 17:07

7. uygun fiyatlı kozmetik dediğimiz essence'de bile refill far 7-8 lira. bu farların iki numarasını highlighter olarak kullanıyorum, sık bitirmeyen ben için harika bir seçenek üstelik indirimde essence'den bile uyguna geliyor, kalıcı pigmentli ve yumuşacık. bugün gidip katlanma bölgesi için bir de kahve far kapacağım tepe natilus mağazasından. canımsın kiko.

10 ocak 14:20